2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

kuzey55

kartal maçında sinyallerini vermişti.yolun açık olsun...

pitbul055

bedavaya gitti ona üzülüyuorum.tabiki kendisinin ve ailesinin geleceğini düşünecek.bedavaya elden kaçıran duyarsız yöneticilerin allah belasını versin.

55erhan55

oktay adam gibi adamdı gerçekten son haftalarda biraz durguın olduğundan dolayı bazen sitemde bulunmuştum kendi kendime ama bu takımda yürekten oynayan sayılı futbolculardan biriydi seni tekrar Samsunspor forması altında seyretmek dileğiyle yolun açık olsun.

Ertuğrul Sağlam

28 Mayıs 2010, 16:52:31 #378 Son düzenlenme: 28 Mayıs 2010, 17:11:04 6 Ertuðrul Saðlam
İnşallah Gençlerde başarılı olur. Yolu açık olsun. Yanlız bizde hali ile orda oynayamaz çok güçsüz ve zayıf daha çok güçlenip çalışması lazım. Gitmesine nedense hiç üzülmedim..... :-\

(Devre arasın kiralık olarak gelir)

King Of The North

Gönderdiği selam için teşekkür ederiz, yolu açık olsun, 55 numarayı giymesini isteriz ayrıyeten...

veis

duruşu ve oyunuyla herzaman formanın hakkını layıkıyla verdin allah razı olsun.gençlerbirliginde inşallah kendini dahada gösterip yukarılara gelirsin allah yolunu açık etsin.seni istanbul grubu olarak tanımakdan gurur duyduk.

LisandroLopez

Bir Samsunspor'lu yönetici klasiği daha... Yazık!

YaşarDoğu

Hangi Samsunsporlu yönetici, bunların samsunspou tuttuğuna bin şahit bile az...

mimar55

giden gitti kalanlar bizimdir...... :D
artık sadece sinir olmaktan başka ne yapabiliriz tabi bide yöneticilere sövmekten başka bir gün yöneticilerden biri girsede şu siteye anlatsa bize dertlerini.. :( :(

mimar55

hele şükür..
Ohh bee! Ahmet tamam
[ 28.05.2010 ]

Samsunspor yöneticisi Nilşah Alptekin, dün akşam saatlerinde kaleci Ahmet Şahin'le bir araya geldi ve tecrübeli file bekçisinin alacağını teslim etti.Bir haftadır adeta yılan hikayesine dönen kaleci Ahmet Şahin konusu nihayet mutlu sonla noktalandı. Tüm maddi imkansızlıklar ve zorluklara rağmen büyük bir özveri ile çalışan Samsunsporlu yöneticiler, tecrübeli file bekçisinin 2009-2010 sezonundan kalan 25 bin TL'lik alacağını ödedi. İstanbul kanadı yöneticilerinden Nilşah Alptekin, dün akşam saatlerinde kaleci Ahmet Şahin'le bir araya geldi ve Ahmet'in alacağını teslim etti. Bu sayede Kırmızı-Beyazlı yöneticiler, deneyimli eldiveni kadroda tutarak bir anlamda da 2010-2011 sezonu için kaleyi sağlama aldı. Yeni sezonda da Samsunspor'da kalacağı için mutlu olduğunu söyleyen kaleci Ahmet Şahin, "Umarım her iki taraf için de en hayırlısı olur" dedi.

sercan5592

ChucKeR

Alıntı yapılan: pitbul055 - 28 Mayıs 2010, 16:09:03
bedavaya gitti ona üzülüyuorum.tabiki kendisinin ve ailesinin geleceğini düşünecek.bedavaya elden kaçıran duyarsız yöneticilerin allah belasını versin.

arkadaş bu takımda benim hatırladığım bonservisli giden son topçu tamer tuna'ydı. o da ekstra bi olaydı rusyaya gittiydi.

beyler şu anki samsunspor kitapta okuduğumuzdan çok farklı malesef. o günlere dönmek kolay değil gibi, bak bu sezon varan-1 oktay oldu. bakalım kaç kişi gidecek 15 kişilik o geniş kadromuzdan.

cem

oktaya transfer konusunda özen göstermeyen yöneticilerimiz inşallah onun yerini doldurabilecek birileriyle anlaşmışlardır...

jean

1 haftadir ahmet konusu donuyor bu kadar tantana 25 bin ytl icinmiydi yazik samsunsporumuz ne hallere dustu gercekten insan uzuluyor

orhan

OKTAYIN YÖNETİCİLER BENİ ARAMADI DEMESİNE İNANMIYORUM ÇÜNKÜ ADAM GİTMEYİ KAFASINA KOYMUŞTU SON MAÇLARDA TAKIM TÜRÜBÜNE GELİRKEN O GELMİYORDU BİLE ESKİDEN BÖYLE MİYDİ İLK O GELİRDİ MAÇLARDAN SONRA ŞİMDİ YALANDAN GÜNAH ÇIKARMASIN.HERKES SAMSUNSPORU KULLANMANIN PEŞİNDE BİZLER İSE KAHIR ÜSTÜNE KAHIR ÇEKELİM.KARŞILIKSIZ SEVMEK BU OLSA GEREK.