2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

kerem55

usare

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 28 Mayıs 2010, 10:45:38
Metro Turizm Başkan Danışmanı ve İletişim direktörü Necmi Hatipoğlu Samsunsporluları heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu.

Metro Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'ün Samsunspor'la ilgili çok büyük projeleri olduğunu vurgulayan Necmi Hatipoğlu, Galip Öztürk Samsunspor'un geleceğini kurtarma adına çalışmalar yürütüyor. Profesyonel ekiplerin üzerinde çalıştığı çok ciddi kaynak yaratma modeliyle Samsunsporu Süper lige taşımakla kalmayıp, Bursaspor gibi Şampiyonluk yaşayacak bir ekip yaratma projemiz var ve bunuda tamamen Samsunspor sevdası için yapıyor. >l< >l< >l<

Haber

bu haber
Metro Turizm Başkan Danışmanı ve İletişim direktörü Necmi Hatipoğlu Samsunsporluları heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu.

Metro Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'ün Samsunspor'la ilgili çok büyük projeleri olduğunu vurgulayan Necmi Hatipoğlu, Galip Öztürk Samsunspor'un geleceğini kurtarma adına çalışmalar yürütüyor. Profesyonel ekiplerin üzerinde çalıştığı çok ciddi kaynak yaratma modeliyle Samsunsporu Süper lige taşımakla kalmayıp, Bursaspor gibi Şampiyonluk yaşayacak bir ekip yaratma projemiz var ve bunuda tamamen Samsunspor sevdası için yapıyor. >l< >l< >l<

Haber

Babasamsunlu@ Kaç gündür güzel bir haber yokmu diye bağırıp duruyordun al sana güzel bir haber.... ;D

bu haberin kaynağı nedir? İnsan okuyunca heyecanlanıyo, ama bu yöneticiler yüzünden bizde ne heycan kaldı ne başka bişi.

furkan5534

Haber

Babasamsunlu@ Kaç gündür güzel bir haber yokmu diye bağırıp duruyordun al sana güzel bir haber.... ;D

walla harıka olur ınsallah caymazlar.bıde adam gıbı adam yonetm gelseeeeeee ahhhhhhhhbee.. bızı bu lıgden kurtarsınlarda sampıonlulk hayallerını sonra kurarız yeterkı cıkalmm

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: usare55 - 28 Mayıs 2010, 11:44:14
bu haberbu haberin kaynağı nedir? İnsan okuyunca heyecanlanıyo, ama bu yöneticiler yüzünden bizde ne heycan kaldı ne başka bişi.

Haber

Kaynak Haber Gazetesi altta yazıyor...

YaşarDoğu

Gençlerbirliği daha sitesinde böyle bir transferi doğrulamamış.Ne zaman sitelerinde bu haberi duyururlar , bak o zman inanırım.
http://www.genclerbirligi.org.tr/default.asp

Gerçekten gitmişse de söylenecek bişi yok.Allah yolunu açık etsin.

mehmet yılmaz

Oktay'ın açıklamalarını okudum dün, diyor ki, Samsunspor'la görüşmeden karar vermek istemiyorum. Bu yüzden Erkut Tutu'yu defalarca aradım ama maalesef telefonlarımı açmıyor...

Buna kesinlikle ve kesinlikle inanırım. Çünkü adamın tarzı bu. Açmaz, üste çıkar, yalan konuşur, pişkinlikte sınır tanımaz. Tecrübeyle sabittir!

Hey Allah'ım, Samsunspor böyle adamlara kalmış. Küme düşmekten beter birşey zaten bu.

Atakumlu

fotomac gazetesini gectik transfer dedikodularında surekli birileri gidiyo birileri geliyo ama su imzalar nedense bi atılamıyor...imzalar ı gormeden inanmaya artık son .:.:. .:.:.

Dartagnan

Anca heyecanlaniyoruz zaten ....Bunda bizim sehrimiz cok basarili.Ama icraatte nedense bu heyecanliligi goremiyoruz.Kac hafta gecti elimizdekileri vermeye devam ama takima kazandirilan hic bir sey yok .Bu gidisle muhtemelen 20 dandik kisi takima katilir deneme yanilma ile transfer yapmis oluruz...

**KaR6**

sezon bittiğinden beri aynı şeyi söyluyorum, umutlanmak için hiçbir neden yok.. sadece somut icraat görürsek inanırız.. yapaACAk edECEK mişle olmayacagı belli, biz çok duyduk bunları.. o yuzden psikolojik olarak kendimizi hazırlamak en iyisi..

sonuç olarak her şartta deplasmana da gideceğiz, kareografi de yapacagız, yani üstümüze düşeni.. geri kalan maalesef bizi aşan kısmı işin, yeter ki hazır olalım olacaklara..

YaşarDoğu

AlıntıTakımımız transfer hareketliliğinde hız kesmiyor. Yeni sezonda kadrosunu güçlendirmek için bugüne kadar yabancı ve gurbetçi oyuncuyu renklerimie katan kulübümüz yurt içinde anlaşma sağladığı Oktay Delibalta ile Haluk Ulaşoğlu'na yarın sözleşme imzalatacak.
Samsunspor'un orta saha oyuncusu Oktay Delibalta ile Elazığspor'un defans oyuncusu Haluk Ulaşoğlu törenle kendilerini 3 yıllık Gençlerbirlikli yapacak sözleşmeyi imzalayacaklar.

http://www.genclerbirligi.org.tr/haber_detay.asp?HID=1291

Hadi yolun açık olsun Oktay...

usare

@ 6 Ertuğrul Sağlam kardes görmemişim pardon.
Oktaya da yolun açık olsun diyorum.

FaTiH_HaN

Yolun açık olsun oktay Samsunspor taraftarı seni unutmiyacak :'(

mehmet yılmaz

Alıntı

Oktay Delibalta, Gençlerbirliği'nde...

İki sezon boyunca Samsunspor formasını başarıyla giymiş olan Oktay Delibalta, bugün Ankara'da Gençlerbirliği ile sözleşme imzaladı.

Oktay; Bank Asya'da Bir Takıma Gitmezdim

İki sezon boyunca Samsunspor formasını başarıyla giymiş olan Oktay Delibalta, bugün Ankara'da Gençlerbirliği ile sözleşme imzaladı.

Sezon bittiğinden beri hiçbir yetkilinin kendisini aramadığını söyleyen Oktay, "benim için Samsun'un ve Samsunspor'un yeri ortada idi. Samsunspor'lu bir oyuncu iken tutup da Bank Asya'da yer alan bir başka takıma gidemezdim zaten. Kaldı ki bazı kulüplerden ekonomik anlamda oldukça iyi teklifler almama rağmen kabul etmemiştim." Dedi. Oktay sözlerine şöyle devam etti; "Gençlerbirliği'nin hem Süper Lige bulunması hem de camia kültürünün olmasının da etkisiyle; profesyonel bir oyuncu olmam nedeniyle ekonomik olarak da oldukça cazip olan teklifini kabul ettim ve sözleşme imzaladım. Maddi ve manevi olarak beklentilerimi karşılayan bir anlaşma oldu. Artık Gençlerbirliği'nin bir futbolcusuyum ancak Samsunluluğumu hiçbir zaman unutmayacağım ve Samsunspor'un bana kattıklarını yüreğimde taşıyacağım. İnşallah en kısa sürede Samsunspor'u da Süper Ligde görürüz.

Buradan bana her zaman destek olan, düğünümde bile yanımda bulunan, adıma tezahüratlar yapan Samsunspor taraftarına selamlarımı yolluyorum. Onları unutmam mümkn değil; farklı bir takımın oyuncusu olsam da birebir tanıdığım ya da tanımadığım Samsunsporlu taraftarlara olan dostluk hislerim hiçbir zaman azalmayacaktır."

www.samsunspor.biz

25 yaşına gelmiş, profesyonel bir futbolcu elbette ki ekmeğini düşünecek. Zaten Kalpar, Oktay'ı ( ve hatta kaleci Ahmet Şahin'i ) kadroda düşünmüyordu. Ama çıkıp açıkça bunu söylemek yerine, görmezden gelme politikası uyguladılar. Çıkın deyin kardeşim, seninle çalışmak istemiyoruz diye, herkes yolunu çizsin. Ama yok...

Oktay, iyi bir bedelle anlaşmış Gençlerle. Bizzat ben görüştüm bugün. Site ahalisine hassaten selam söyledi. Ayrıldığı için buruk, ama iyi bir trnsfer yaptığı için de mutluydu. Ç. Rize ve Boluspor iyi paralar teklif etmişler ma Samsunspor'dan ayrılırsam gideceğim yer ancak Süper Lig olamlı diye düşünmüş. İnşallah başarılı olur, çok daha zor bir ligde... Allah yardımcısı olsun, iyi yerlerde görmeyi umuyorum kendisini...

babasamsunlu

Yolun açık olsun Oktay..Yıllar sonra bir topçunun tribünden bayrağı kapıp sahanın ortasına dikmesini görmek çok güzeldi..O gün galip gelseydik bugün herşe çok farklı olacktı belki..Yüreğinle ve alın terinin son damlasına kadar oynadığına adım gibi eminim...

>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

Ollivanders

Yolun acık olsun Oktay Seviyoruz Seni Seviyoruz....