2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

playmaker55

haluk tan mikrofon sende...anlat bakalim durumlar nasil para yoksa birak bende sizinm gibi yönetirim...ne dersin?

babasamsunlu

yalancınıııııııınnnnnnnnnnnn !!!!!   >:( >:( >:(

mimar55

Turgut bizim için çok özel bir oyuncudur. Özel oyuncuların da özel fiyatları olur. En uygun şartlar oluştuğunda Turgut'ta satılacaktır. Turgut'u elimizde tutmayı tabiî ki biz de isteriz. Ama şartlar neyi gerektiriyorsa onun yapılması kanaatindeyim.

kaşla göz arası turgutu sattı adam iyiy mi

Nuri Asan

Yaz oldu,ligler bitti ya haber yok yazacak.Traj artırmak için paso yalan haber yazıp duruyorlar,taraftarı kandırıyorlar.Elbet bu günleride atlatıp,hesap sorma günü gelecektir.

Bahsettiğiniz,üzerine yalan haberler yaptığınız-Takımı kullanıp kendi reklamını yaptığınız takım SAMSUNSPOR'dur.Herkez ayağını denk alsın.

edmontdante

Turgut konusunda  ts ve gençlerbirliği ısrarcılar.Özellikle gençlerbirliği para ve takas ile bu işi sonuçlandırmayı düşünüyor.Hüseyin hocanın da daha önce yönetime bildirdiği bir kaç isminde arasında olduğu 8 oyuncudan 4 tanesinin seçilmesi ve bu 4 futbolcunun haricinde 500 milyar para gündemde.Bu futbolcular içinde yabancılar da varmış.Hacettepe ve gençlerbirliği forması giyen oyuncularmış bunlar.

serkancengiz

samsunspor.co.nr

Turgut gider,

Daha çok giden olur,

Bu karaktersizler konuşur,konuşur,konuşur...

Biz de burada yazarız...

Allah Büyük ! Takım kafaya oynasa bu karaktersizlerin bir tanesi klüpten dışarı çıkmaz !

Insanda Şeref olacak ! Utanma,Ar duygusu olacak !

Yerel gazeteler de hikaye,yönetim de hikaye,siyasiler de hikaye !

Sevgiler.

samsunspor.co.nr

Fatih Öztürk Röportajdan alıntı 

•   Bu sezon şampiyon olacak bir takım yaratılacak. (Bu iş neyle olur ? tabii ki PARAYLA !!! )

3-4 cümle sonra 

•   Bana göre Süper Lig'e çıkma adına borcumuzu arttırmak doğru bir davranış değil.

O zaman röportajda bunun nasıl yapılacagını da soyleseydin ya üstün zekalı Sayın Milletvekili. Gökten para yagmasını mı bekliyorsunuz acaba ? Merak ediyorum.

Konuşmaktan başka bir icraatınızı soyleyin lütfen bizler de aydınlanalım,öğrenelim.

Deyin ki şunu dedik ve yaptık.Bizler Samsun milletvekilleri ve Devlet Bakanları olarak,klübe şu kadar para verdik veya kaynak yarattık...

Ben de ;

"Evet sözünüzü tutuyorsunuz,Sizler şereflisiniz,karakterlisiniz, onurlusunuz ve Utanma duygunuz var,Allah'tan korkuyorsunuz (!)" diyeyim.

Sevgiler.

mehmet yılmaz

haber gazetesinin haberine göre şenol demircinin menajeri bugün için samsun'a davet edilmiş ve isa turanla görüşecekmiş.
ayrıca bugün ödenmesi gereken 28.000 lira için de yönetim düşünceliymiş ama her zamanki gibi yine bulunup ödenecekmiş ...

YaşarDoğu

La arkadaş ne kadar  düşünür  yönetici müsveddelerimiz var.Ghandi sizin kadar düşünse  değil Hindistanı dünyayı kurtarırdı.

Dartagnan

Ne? Transfer mi yaptik? Aman Allah im olamaz.

Tuh yanlis anonsmus.

babasamsunlu

hahahahha....

Hakkı Tomaç...Namı değer Züğürt Ağa...

carlsberg

Burakcan Kunt
Bundan 9 ay önce bonservisi elindeydi..Samsunspor almadi.Simdi kendi profosyonel takımında ilk 11in degismez elemani oldu.

Geburtsdatum: 15.05.1992 Alter: 18 Größe: 1,84 Nationalität: Türkei
Deutschland Position: Mittelfeld - Offensiv-Allrounder Fuß: beidfüßig Marktwert: unbekannt Spielerberater: Professionals' Consulting GmbH

http://www.transfermarkt.de/de/burakcan-kunt/profil/spieler_85182.html

Duisburgda oynayan daha 17 yasinda gencecik bir Türk..Memleketi Samsun.Burakcan sezonun son 3 macında kendi profosyonel takımına cıkarak 3 macda 190 dk. basarili bir sekilde görev aldıktan sonra artik prof. takımda kaldi.simdide Duisburgun banko oyuncuları arasında.isin ilginc tarafi cocugun yedegi Soren Larsen Danimarka milli takımınin forvetidir..
soldaki burakcan

aaechen maci videosu

http://ecssport.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3565:905-aachen-1-1-duisburg-2-bundesliga&catid=56:2-bundesliga&Itemid=92

55_OrHaN_55

biz transfer haberi beklerken bizim yöneticiler eldekileri kaçırıyorlar. oktay gibi adam, basiretli bir yönetici veya menajer olsaydı kesinlikle gitmezdi. gel de ümitsizliğe kapılma...

beşnumara

@carlsberg

sen de en son bir sene önce sitedeydin ve yine burakcan için yzıyordun.lig bitti yine geldin aynı haberleri yapıyorsun. Senin uğramadığın bir sezonda samsunda hiç bir şey değişmedi.Ne şehrin yöneticilerin ne de kulüp yöneticilerinin fikri.Biz de istemezmiyiz samsunspor böyle oyuncular getirsin.