2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

Burak

Alıntı yapılan: Sol Açık - 21 Temmuz 2010, 13:31:02
Eli yüzü düzgün bir kadroyu, hem de henüz kamp döneminde toparlamayalı ne kadar çok olmuştu...

Geçen sezonun 2.yarısı iyi bir takım olmuştuk. Gitmeleri gücümüzü azaltan sadece 2 kişi oldu: Turgut ve Oktay.

Buna karşın kalemiz artık tamamen güvende. Hücuma Agbetu gibi bence çok kritik bir takviye yapıldı. Hakan Bayraktar önemli bir oyuncu. Ayrıca çok dikkat çekmese de Anıl Taşdemir'den çok umutluyum, bu sezon bizi yukarıya taşıyacak isim olabileceğini düşünüyorum...

Bunların dışında nasıl çıkacaklarını bilmediğim Zenke, Ali Kuleli, İbrahim gibi hücuma takviyeler yapıldı. Birisi bile iş yaparsa çok rahatlarız...

Özetle bu sezona (yıllardır ilk kez) iddialı başlayacağız. Ne yalan söyleyeyim, çok özlemişim ya...  ;)

ben oktayı eksik saymıyorum geçen sezon uzun süre sakattı birkaç maç haricinde de verimli olamadı geçen sene

salihcakir

Alıntı yapılan: Burak
ben oktayı eksik saymıyorum geçen sezon uzun süre sakattı birkaç maç haricinde de verimli olamadı geçen sene

katılıyorum özellikle sezonun ikinci yarısı tam bir hayal kırıklığı idi. bence gidenlerin hiç birisini aramayacağız. iyi kadro kurduk. tek eksik iyi bir stoper. dardanelden gelen kemal nasıl tam kestiremiyorum ama oyuna top sokabilecek pique veya puyol tipinde bir adam lazım :) çok şey istedim sanki:)

babasamsunlu

:D :D evet..
ama işin özüne inersek doğru..Eksik kalan tek yer gibi görünüyor..GÖbeğe hızlı ve sağlam bir adam..Aslında Turgay Ersin ikilisi göbekte iyi iş çıkarabİLİR..yani hiç bir şey bulunamazsa..Mevcut kadroda Turgaya orta sahada yer kalmıyor..Büyük ihtimal defansın göbeğinde düşüneceklerdir..

furkan5534

Alıntı yapılan: red_white - 21 Temmuz 2010, 12:36:17
agbetu Cumhuriyet meydanında düz koşulara başlamış ikindiden sonra kartepeye doğru düz koşu şeklinde yola çıkıcakmış  :D

=)))) wuhuuu çok mutlu oldum şimdi hea  :D :D :D :D bomba transferler bekliyoruz henry'i getirin raul'u alalım bjk ye kaptırmayalım  :D :D :D :D

Tolga55

Agbetu'nun kankası diyebileceğimiz bonservisi elinde olan Justice John Erhenede gibi bir futbolcuda şuan serbest. Facebook'ta konuşuyorumda kendisi ile kulüp içerisinde tanıdığın varmı gibi sorular soruyor. Kendisine Samsunspor taraftar sitesinde seni yazacağım belki birisi yönetime önerir dedim oda samsunspor da oynamak isterim dedi. :D.

Yani durum böyle. Keşke bu oyuncuyuda alabilse yönetim.

sadece55

Tecrübeli bir stoper ve İyi bir santrafor bizi çok iyi bir takım yapar...Şeyhmus ve aytek alınabilseydi çok kaliteli bir takım olurduk...Sanırım Santrafor ve Stoper konusunu süperlig takımlarının kadro dışı isimlerinden düşünecekler

Burak

daha ankaragücünden 2 futbolcu daha alacağız kiralık o gelenlerde rotasyonda yer alabilir ankaragücü iyi yabancılarla anlaştı oradan da iyi genç futbolcular gelebilir.

55(tuncay)55

bence play-off degil direk şampıyonluga oynayacak bi kadro kurduk çünkü rakiblere baktıgımızda güzel transferler yapan takımlar yok
şampıyon belli 2. ve 3. takımlar aranıyor

SerhaT55

Yavuz Onuk Gaziantep'te
21 Temmuz 2010 / 13:19
Geçtiğimiz sezon Samsunspor'da olan genç futbolcu Yavuz Onuk, Bank Asya Birinci Lig takımlarından Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile 2 yıllığına anlaşmaya vardı
Genç futbolcu anlaşmaya vardığı yeni takımı ile birlikte çalışmalara başladı. Samsunspor'dan istemeyerek ayyrıldığını ifade eden yavuz, "Gönül isterdiki bu sene Samsunspor formasını giyeyim. Ama nasip değilmiş, Samsunspor'dan üzülerek ayrıldım. Ancak büyük taraftarını hiç unutmayacağım"dedi.

King1965

uzun zaman oldu ımza torenı sonrası bayragımızı open bı futbolcu gormeyelı

Ajan

Yaptığımız transferler göze batan çok iyi oyuncular ama bu oyuncuları sezon içerisinde oynatmaya sevk edecek olan güç para onlar bu işi profesyonelce yapıyorlar sezon içerisinde futbolcu ödemeleri konusunda sıkıntı çekmezsek çok rahat kafaya oynayabiliriz

seckin55

lucarelli

babasamsunlu

Vay bee..Umut ne kadaaann güzel bi şii :D