2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

55(tuncay)55

bank asya 1. lige düşdügümüzden beri ben bu seneki kadro kadar iddalı kadro kurdugumuzu hatırlamıyor demekki birşeyler olmuşki bizde bu sene çok iddalıyız bence en kötü 2. olarak süper lige çıkarız

Cagdas Ünver

Gidenlerden hicbirini arayacagimizi sanmiyorum. Düstügümüzden beri ilk defa bu kadar umutluyum. Insallah artik Süper Lige döneriz.

maviay55

transferler hayırlı olsun camiaya ve bizlere..yüzümüz gülüo yavaş yavaş.

benim bi sorum olcak bu almanyadan gelcek denilen fatih yigitusak mı ne o ne oldu bilgisi olan yattı mı bu transfer?

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: 55(tuncay)55 - 21 Temmuz 2010, 15:14:05
bence play-off degil direk şampıyonluga oynayacak bi kadro kurduk çünkü rakiblere baktıgımızda güzel transferler yapan takımlar yok
şampıyon belli 2. ve 3. takımlar aranıyor
trıbun dergı de okuduklarım kadarıyla bolu cok ıyı kadro kurmus adananın kadrosu zaten ıyı denızlıde kadrosunu korudu diyarbakır cenkı aldı eserı aldı konya dan ama dıger bolgelerını bılmıyorum gıresunun kadrosu bayaagı dagılmıs gozukuyo rize kadroyu tamamen yenılıyo ordu dan hıc haberım yok genel durum sanırım boyle unuttuklarımı da bilen arkadaslar tamamlar ama bu sene yapacagımız stoper solbek ve belkı de forvet transferıyle bızde ıddaalı konuma gelırız dıye dusunuyorum ınsallahta oyle olur

eLLis

Direk şampiyonuz süper kadro kurduk diyosunuzda neye göre gayet iyi takımlarda var ligde ve bu iş takımın uyumu ve hocaya bağlı transfer yapamayınca düştük transfer yapınca çıktık anlayışı nedir..

kabacevizli55

şampiyonuluk bana göre   hala    ucurum ben play off oynarız diyorum ya hiç  yoktan diğer takımlar gibi  normal olalım 5 hafta üst üste yeniliyoz sonra 5 hafta kazan sonra bide  5 hafta üstüste yenil böyle takım mı olur inş bu sene 2 düz 1 geri ile play off tan süper lige çıkarız ha illa şampiyon olçaksakda onada eyw dünden razıyım

SerhaT55

duyumlara göre cenk işler diyarbakırla kesin anlaşmış ve önümüzdeki günlerde imza atacakalrmıs

Burak

adana - denizli - bolu - ve SAMSUNSPORUMUZ ilk 2 adayları artık  .diyarbakırdan cacık olmaz bu sene ankaraspordanda birşey olmaz alttan gelen üçlüyü saymıyorum ordu bir kaç transfer yaptı giresın dağınık rize ise  yeni takım geçen senede hep isimli adamları var fıs çıktı. karşıyaka ile altay her seneki gibi play offta takılır play offta elenenlerin demirbaşı zaten onlar kartal erciyes g.antep miy vasat takımlar alın size senenin özeti :D:D:D:

brigand

ben hala bu kadronun orta sıra bi kaliteye sahip oldugu görüşündeyim.takım olabilecekmiyiz merakla beklicem..önce bu aşamayı gerçekleştirmemiz lazım ki en zoru bu..ilk maçlarda istikrarsız skorlar bekliyorum zaten.inş bu sefer olumlu gerçekleşir herşey..

sadece55

daha eksikler var iyi bir sol bekimiz yok...Stoper Ersin,Kenan kaldıramaz...Can hep sakat zaten...en iyi özelliklerimiz çok iyi 2 kalecimiz olması,kanat adamlarımızın hızlı olması ve sağlam bir ön libero yapısı...ve tabii tartışmasız hala santraforsuz bir takımız...Şöyle ligin piyasa isimlerinden her sene en aşağı 10 gol atan bir forvetimiz olsa o vakit işte çok dişli bir takım oluruz

Burak

Alıntı yapılan: Erdinc - 21 Temmuz 2010, 17:20:33
daha eksikler var iyi bir sol bekimiz yok...Stoper Ersin,Kenan kaldıramaz...Can hep sakat zaten...en iyi özelliklerimiz çok iyi 2 kalecimiz olması,kanat adamlarımızın hızlı olması ve sağlam bir ön libero yapısı...ve tabii tartışmasız hala santraforsuz bir takımız...Şöyle ligin piyasa isimlerinden her sene en aşağı 10 gol atan bir forvetimiz olsa o vakit işte çok dişli bir takım oluruz

bütün bölgeleri sağlam olan hangi takım var bu ligde ve hangi bölgeleri vr oyuncuları erdinçim

Lusage

Defansın ortasına transfere gerek yok bence. Zaten orada kesin oynacak Ersin var. Yanına gelebilecek Can ve Kenan var. Joker Turgay var ki bence hoca ortasahada ki oyuncu fazlalığından dolayı Turgay'ı stopere kaydıracak. Forvet geçen sezon sadece Savaş vardı. Şimdi  Savaş, Zenke İbrahim Ülüm, kalırsa Hakan Akman, her ne kadarda beğenmesek Caner Çolak, forvete kaydırabilecek ve Agbetu var. Bizim şu anda tek ihtiyacımız Sol bek. Orhan dan iyi bir sol bek te bulduğumuzda ilk 6 bence hiçte hayal değil.

İlk 6 için Adanaspor, Karşıyaka, Boluspor, Orduspor, Denizlispor ve Samsunspor yarışacak. Bu takımlar arasında kadrosundan en az kayıp veren Adanaspor, Orduspor ve biziz.

Altay eğer gençleri yine bir patlama yapmazsa ortasıralarda yer alacak.
Giresunspor kadrosunu tamamen dağıttı. Onlarda muhtemelen ortasıralarda olurlar.
Erciyesspor da Giresun gibi kadroyu dağıttı. Ve aldıkları oyuncular onları kümede kalma savaşına gireceklerini gösteriyor.
Antep belediye bildiğimiz gibi.
Mersin IY nun aldığı yerli oyuncuların tamamı vasat ve vasat altı. Yabancıları onları ne kadar taşıyacak göreceğiz.
Kartal ise yine iyi başlar ortalarda bitirir.
Rizespor gençlere yöneldi. Onlarda kümede kalmak için çabalayacaklar.
Alttan gelenlerden sadece Güngören ortasıralarda yer alabilecek bir takım. Akhisar ve Tavşanlı vasat takımlar.
Üstten gelenlerden ise Denizlispor avantajlı görünüyor. Diyarbakır kapalı kutu. Ankaraspor ise her ne kadar bir kaç oyuncuyla anlaşmış olsada onları düşmekten kurtaracak mı göreceğiz.

Kısaca bu sezon bir kaç takım sivrilecek ve bizde onlardan birisiyiz. O kadar karamsar olmaya gerek yok. Bu sezon geçen sezona göre daha kolay olacak.

sadece55

erken ümitleniyoruz zaten yaptığımız transferlerin çoğu kapalı kutu...Adana Bolu karşıyaka denizli
iyi takımlar...Bunlara bence Giresun ve Orduda eklenir...Bizim daha dirençli bir takım kurmamız lazım..

Sol Açık

Ama ümitlenmeyeli ne kadar oldu, biraz da ümitlenelim...  ;)

Savunmanın ortasına bir oyuncu gerçekten de iyi olur (Kemal Tokak'ın tam mevkiini bilmiyorum). Ama ben takımın şu anki kadrosunun da (eğer sezon içerisinde mali sorunlar olmazsa) bu ligde ümitlenmemize yeteceğini düşünüyorum. Buna Orhan da dahil. Orhan'ın geçen sezonki kötü oyunculardan olduğu fikrinde değilim. Düz bir oyuncu ama istikrarlı.

Şu anda kadroda olanları sıraladım, yenilerden de bildiklerimi yerleştirdim. Eksik ve/veya yanlışım varsa düzeltin lütfen...

Kaleciler:
Ahmet Şahin, Kılıçarslan Kopuz, Emrullah Şalk, Serkan Boydak

Defans:
Orhan Taşdelen, Adem Alkaşi, Turgay Gölbaşı, Can Özgür Aslantaş, Kenan Yelek, Ersin Veli, Kemal Tokak

Orta Saha:
Hakan Vural Koçarslan, Yücel Ömür Ejder, Sercan Temizyürek, Sezer Sezgin, Murat Yıldırım, Anıl Taşdemir, Abdülaziz Solmaz, Hakan Bayraktar, Fatih Yiğituşağı

Forvet:
Savaş Esen, Simon Zenke, Agbetu, Ali Kuleli, İbrahim Ülüm

Hacı Mustafa Karabulut'u almışız ama hiç bilgim yok!
Hakan Akman'ın son durumu ne oldu bilmiyorum!
Ayrıca Oğuzhan Azğar, Caner Çolak gibi gençler de var...

Kaya

Günümüz futbolunda Önliberonuz yoksa hiçbir şeyiniz yok demektir.Hiç kimse çıkıp Turgay,Murat ya da şu an kadrodaki herhangi bir ismi vermesin bu mevkide oynayacak isimler kadromuzda yok.Acil ihtiyaçlardan biri oyunu gerektiğinde hızlandırıp gerektiğinde yavaşlatıp dinlendirebilecek bir önliberodur.