2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

lucarelli

Hızlı bir stoper ve sol bek almamız lazım.

GençKozluklu

Arkadaşlar bence bu yıl ümitli olmak için çok sebebbimz. Tabi bu aslında daha önce yaşadığımz olumsuzluklarla kıyaslandığında çok iyi durumdayız.

Önce bu yıl lige daha erken hazırlanmaya başladık. Daha iyi transferler yaptık ve en önemlisi lige hocamız belli onunda bilgisi dah,linde transferler yapıldı. Bu yıl belirsizlikler daha az. Kaleyi her zamankinde daha fazla güvene aldık.

Takımı kampta izleme fırsatım oldu ve şu artık daha net. HErkes bu yıl formayı kapmak için daha fazla çalışmak zorunda. Herkese takıma girmek için çalışacak

En büyük handikap iyi bir yönetimin olmaması. Ne zaman ne olacağı belli değil. Yönetim konusu da aşılır ve sağlam, güvenilir ve şehrin desteğini alan bir yönetim olursa şampiyonluk bize bu yıl çok daha yakındır.

Bir tarafar olarak her zaman ümitliyiz ancak bu yıl ümitli olmak için çok ama çok nedenimiz var.Eksik mevkiye yapılacak bir transferler lige en hazır takım olacağız.>Ligin başlamasına daha 1 ay var ve takım çalışmalarda 2. etpı tamamlamak üzere. Bu dahi başlıbaşına bir olay.

Bu yıl güzel olacak inşallah

Turuncu

İnşallah bu sezon iyi geçer süper lige çıkarız.Bu son yılımız olsun bank asyada

5trawberry

Sevgili arkadaşlar, Sercan taraftar olarak yeniden kazanılsa bence çok verimli olabilir.
Kendine çeki düzen vermesi şartıyla ve o formanın bilincinin yeniden farkına vardığıyla alakalı bir konuşma ve söz gibi birşey yapsa ve taraftar bağrına bassa çok iş yapabilir.

Çünkü bu çocuk boş değil.

celebi

babasamsunlu

22 Temmuz 2010, 08:36:52 #2405 Son düzenlenme: 22 Temmuz 2010, 08:39:05 babasamsunlu
Ya bazen diyorum ki biz hiç mi futboldan anlamıyoruz yoksa bu caner sercan sefa gibi adamların bilerek futbol hayatlarını mı bitirmeye çalışıyoruz...
Çünkü bazen öyle yorumlar okuyorum ki kendimi futbol topunu bomba sanan stadyumuda konser alanı olarak düşünen biriymişim gibi görüyorum..

Bugün yine haber gazetesinde Sercan göklere çıkarılmış sayın aktaş tarafından..Aktaşın yaptığı sercan haberlerini toplasan liverpoola göndersen adamlar buraya gözlemci gönderirler be yaw..
Bi kere her zaman çok güçsüz..Beyin zaten hiç bir zaman yok..Yaptığı bir iki hareketten sonra aha  celil geliyor diyenler olmuştu..Şimdi lig tv de eski maçları bi seyretme imkanınız varsa seyredin..Sonra kıyaslayın celille.Daha doğrusu kıyaslamaya çalışın..

Yada aamaan herkes bildiği gibi düşünsün..Kimleer geldi kimler geçti..Biz halen Tanjuları Eminleri Nurileri Goz gozları Celilleri Serkanları Ercanları hatta Vuralları sayıklıyorsak o gelip geçen kimler,demekki bu adamların yanına bile yaklaşamamışlar..

İyi futbolcu her zaman önce efendiliği ile sonrada Futbolu ve futbolculuğu ile hatırlanır..Sercanı nasıl bilirdiniz..Gömün a. q.   8) 8) 8)

Burak

sercan ilk çıktığı zamanlarda iyi futbolcu gibi geliyordu bize ama çok gençti o yaşta o performans gayet iyiydi ama aradan kaç sene geçti üstüne bir tuğla değil bir çakıl taşı bile koyamadı hatta duvardan bir iki sıra da aldı. kız gibi top oynuyo omuz vurulduğu zaman 3 metre ilerde

Burak

nomak55

Beyler hata yapıyoruz geçen sene bizim ilk 11 de kimler oynuyordu ??? Bir aralar kimsenin beğenmediği (Bence ilerde harika topçu olacak son vuruşlarını geliştirirse) Turgut,stoperde ağır pavlik ama birşeyler vermeye çalışan bir futbolcu,oktay delibalta inişli çıkışlı grafiği ile,kalede ise ahmet şahin yoksa bomba iki kaleci vardı..

Peki biz geçen sene bu adamlarla bi 5 haftalık galibiyet serisi yakalayıp adanayı yenseydik play off a gitmiyormuyduk.Az daha oluyordu ama burada bizim kadromuzun dar oluşu ve yeterli yeteneklerin takımda olmayışı bizim kritik maçlarda sallanmamıza neden oldu.Bu sene bu hava bu hırs Hüseyin hoca ile birlikte ve yeni alınan futbolcularla birlikte nasıl olur sizce

Bence biraz bekleyip görmek lazım takım içindeki arkadaşlığın iyi olduğunu kamp fotoğrafları ve haberlerinden takip ediyorum neden olmasın ki şampiyon olmayalım bu hava işi,takım bir birine kenetlensin siz o zaman görün bizim takımı şu bir gerçekki sol bek falan idare ederiz yine ama kenan artık yaşlandı ve bu takımın stoperi değil ersinin yanına çabuk hamle özelliği olan genç bi stoper şart çünkü yeri gelecek ilerde baskı kuracaz ersin iyi ama ağır kenan zaten yaşlı adama yetişene kadar gelip de geçer yanından Stoper kesin şart hatta şu makedon nasıl bir adam bilmiyorum ama o bile olabilir.

Bence Ümitlenmek hatta iddalı olmak için çok sebebimiz

lucarelli

Alıntı yapılan: 5trawberry - 22 Temmuz 2010, 01:48:31
Sevgili arkadaşlar, Sercan taraftar olarak yeniden kazanılsa bence çok verimli olabilir.
Kendine çeki düzen vermesi şartıyla ve o formanın bilincinin yeniden farkına vardığıyla alakalı bir konuşma ve söz gibi birşey yapsa ve taraftar bağrına bassa çok iş yapabilir.

Çünkü bu çocuk boş değil.

Beyin nakli yapılmadığı sürece Sercan'dan da Sefa'dan da bir cacık olmaz.

King1965

lucarelli

Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 22 Temmuz 2010, 09:54:14
Pavlik nereye gitti

Kiralık gelmişti Kasımpaşa'dan, geri döndü. Bu sene Kasımpaşa'da mı oynayacak yoksa başka bir yerde mi bilmiyorum.

King1965

Alıntı yapılan: lucarelli - 22 Temmuz 2010, 09:55:39
Kiralık gelmişti Kasımpaşa'dan, geri döndü. Bu sene Kasımpaşa'da mı oynayacak yoksa başka bir yerde mi bilmiyorum.

hadı ya tesekkurler acıklamaa ıcın kendısı sempatımız olmus tu o formayı opmesı taraftarı sevgıyle karsılaması baskaydı .. neyse hayırlısı olsun

Burak

pavlik iyiydi yaaa hemde 1 buçuk sene kiralamıştık yarım sezonda gönderdiler  çok sempatik futbolcuydu

radikal-fma

pavlik bu kadroda yer almalı çok faydalı olur