2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

beşnumara

bence fatih işinde bonservis sorunu var askıya aldılar şimdilik.Gelse iyi olurdu

beşnumara

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 21 Temmuz 2010, 00:43:58
Caner  İboyu hemen kelepçelemiş desenize :)

@besnumra

Bence sen çok TUTUklu kalma olaylara canım :) ;)
öyle deme süleyman ben sende TUTUklu kaldım ;D

lucarelli

Alıntı yapılan: yaramaz çocukkk - 21 Temmuz 2010, 00:08:23
oh be ALLAH'ım sana şükürler olsun..şimdi keyfim yerine geldi işte..hadi ilk2 ve play off konuşmaya başlayalım:))

Bence çok erken.

YaşarDoğu

Transferler yapılınca keyfin tavan yaptı , Bi Hacıbektaş , nebilim bi Süreyyalar, Yavuzlar , Geziciler elimizde patlayanlar  unutmadık daha  :)

Burda en iyisi Bayraktar , Agbetu bile kapalı kutu bizim için.İbo nun ne olduğunu lig başlayınca görürüz.

alperen

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 21 Temmuz 2010, 00:50:50
Transferler yapılınca keyfin tavan yaptı , Bi Hacıbektaş , nebilim bi Süreyyalar, Yavuzlar , Geziciler elimizde patlayanlar  unutmadık daha  :)

Burda en iyisi Bayraktar , Agbetu bile kapalı kutu bizim için.İbo nun ne olduğunu lig başlayınca görürüz.

2 dk keyif yapıyoruz süleyman abi bozma daa:))

beşnumara

içimizde psikolog,psikiyatrist varmıydı :D

LisandroLopez

Transfer tahtası kapalıymış sanırım bunlar bi nevi ön anlaşma imiş ne kadar doğru bilemiyorum tabi..

berusa55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 21 Temmuz 2010, 01:24:51
Transfer tahtası kapalıymış sanırım bunlar bi nevi ön anlaşma imiş ne kadar doğru bilemiyorum tabi..

Lopez Allah aşkına dur iki dakika dostum :)

LisandroLopez

berusa55

Vallahi yaa.. Dur hakikaten; milletin yüreğine inecek arkadaşlarımız çok burda sırf tahta konusundan  :D :D

LisandroLopez

Ama o kadar oyuncuyla anlaştılarsa transfer tahtasını da bi şekilde açarlar herhalde :)

Tufan

ağzınızı hayra açın ya tahta ne tahta kim geçen sene yemedik mi tüm tahtaları.

berusa55

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 21 Temmuz 2010, 01:39:19
ağzınızı hayra açın ya tahta ne tahta kim geçen sene yemedik mi tüm tahtaları.

Tufan kardeşim bu kadar adama imza attırdığımıza göre tahtayla ilgili şimdilik bir sıkıntımız olmadığı aşikar. Ama yine de insanın aklına gelmiyor değil geçen seneki sıkıntıları düşündükçe.  ;)

Tufan

abi söz konusu Samsunspor yönetimi olunca her türlü olumsuzluk doğal geliyor insana zaten bu senede tahta belası çıkarsa yandığımızın resmidir.

kalptenþimþek