78- Ahmet Şahin

Başlatan Shane_Falco, 22 Aralık 2009, 23:08:40

« önceki - sonraki »

özkan

şurda gelip geçici adamlar bizi bize takıyor helal valla.

LisandroLopez

Taraftar ve buradaki insanlar tepkilerinde son derece haklı Ahmet Şahin yaptıklarıyla Samsunspor taraftarının gözünden düşmüştür.

celebi

5trawberry

Ahmet Şahin karakteri on numara oyuncudur.
Fbli demedim, Fb'li olsa bile bunu Ahmet'i kötülemek için kriter almamalısınız.
Bu takıma kimler geldi kimler.. Her renkten..
Ahmet, o performansından sonra 1 milyona her takımda oynardı. Madem oynamazdı neden Samsunspor 1 trilyon verdi. Uzun saçı, kara bıyıkları için mi ?
İyi performans sergilediği için.
Yani Ahmet'in ters yaptığı bir hareketi olduğunu düşünmüyorum.
Sadece kendini işine veremediği düşüncesindeyim. Bu yüzden biraz beklemeli kenarda.
Rüştü bile 40'ın da oynuyorsa, Ahmet'in de ondan aşağı kalır yanı yoktur yani.
Bizim takımda olmasa da başka takımlarda.
Ama Samsunspor tarihindeki başarılı kalecileri saygıdınızda Ahmet'i de o listede göstereceksek, biraz daha özenli olmalıyız fikrini düşünüyorum ben.

Birbirine takmak konusuna da katılmıyorum.
Herkes kardeştir burda.

cembaba

Her kalecinin kötü bir dönemi vardır. Dünyanın en büyük kalecileri bile saçma saçma goller yemektedir. Bütün bunların yanında Ahmet bu sezona iyi başlamadı. Bunun karşılığını da yedek oturarak gördü. Ama sen bu takımın kaptanı isen; biraz sorumluluk alıp, takıma güven vereceksin ki takım oynayacak. Ahmet'in kişiliğine zerre kadar laf etmiyorum. Fakat FB Tribünlerini çekmesi tam bir fiyaskodur. Zaten performans olarak da zayıf bu sene. İyiden iyiye sevgim azaldı.

FaTiH_HaN

29 Ekim 2011, 02:33:11 #950 Son düzenlenme: 29 Ekim 2011, 02:36:20 fatih_han55
Alıntı yapılan: 5trawberry - 29 Ekim 2011, 01:02:21
Ahmet Şahin karakteri on numara oyuncudur.
Fbli demedim, Fb'li olsa bile bunu Ahmet'i kötülemek için kriter almamalısınız.
Bu takıma kimler geldi kimler.. Her renkten..
Ahmet, o performansından sonra 1 milyona her takımda oynardı. Madem oynamazdı neden Samsunspor 1 trilyon verdi. Uzun saçı, kara bıyıkları için mi ?
İyi performans sergilediği için.
Yani Ahmet'in ters yaptığı bir hareketi olduğunu düşünmüyorum.
Sadece kendini işine veremediği düşüncesindeyim. Bu yüzden biraz beklemeli kenarda.
Rüştü bile 40'ın da oynuyorsa, Ahmet'in de ondan aşağı kalır yanı yoktur yani.
Bizim takımda olmasa da başka takımlarda.
Ama Samsunspor tarihindeki başarılı kalecileri saygıdınızda Ahmet'i de o listede göstereceksek, biraz daha özenli olmalıyız fikrini düşünüyorum ben.

Birbirine takmak konusuna da katılmıyorum.
Herkes kardeştir burda.

Kimse Ahmetin hangi takımı tuttuğu hakkında yorum yapmadı, Samsunspor taraftarı o kadar saat yol gelmiş para verip fahiş fiyattan bilet almış insanların stadlardan bile geçmek istemediği bu dönemde takımını yanlız bırakmamış Ahmet efendi kamerasıyla fb taraftarını çekiyor, kendi iç dünyasında hangi takımı tutarsa tutsun bu hareketi Samsunspor forması altında yapamaz daha doğrusu yapmamalı, fenerbahçe taraftarını çekmesi için mi 1 trilyon para verildi ahmete aslında aldığı para üzerinden eleştiri yapmak biraz bel altı vurmak olarak yorumlarım çoğu zaman ama şu durumda sorarım  samsunspor maçına maraton tribününe, kale arkasına gelen taraftarın maaşlarını toplasan 1 trilyon ya eder ya etmez sen o parayı alıyorsan kendi taraftarını baş tacı edeceksin fener taraftarına hayranlığı benim gücüme gider.

Malum ay sonu maaşlı çalışanların parasının tükenmeye başladığı günler benim şu an cebimde 50 lira var yarın son paramla bursadan eskişehire gidecem eğer ahmet es es bando takımını o kamerasıyla çekerse ben sövecem hemde öyle böyle değil ahmetin bu rahatlığı çok sinir bozucu.

Birde rüştü 100 ün üzerinde milli maça çıkmış bir kaleci ahmetle karşılaştırmak çok abes olur rüştünün milli maça çıktığı kadar ahmet kulüp takımlarında anca çıkmıştır. He rüştü istanbul takımlarında forma giydi çok absürt hatalarıda var ama ahmetle de karşılaştırmam yani.

Yanlış anlama kardeşim sadece görüşüne katılmadığımı belirtmek istedim.

5trawberry

Art niyet aramıyorum bende saygı duyuyorum sana.
Ama ben de yukarda dediğim gibi, milli bi mevzu vardı orda, pankart vardı onu çekti. Aslında çok da abartacak da bir şey değil ama neyse..
Önemli olan geçen sezon ki Ahmet'in geri gelmesi, inşaalah Samsunspor kalesinde geçit vermeyecek.

kumköylü ahmet

Ya bukadar Büyütmeye gerek yokki belki Fbyi cekdi tamam ama belkide o resmi büyütüp Tuvaletine asacak  :D olamazmi??benim gibi istanbul takimlarina giciksa onuda yapar..Dua edelimde bugun mutlak 3 puan almamiz lazim insallah aliriz..

babasamsunlu

Alıntı yapılan: 5trawberry - 29 Ekim 2011, 02:40:35
Art niyet aramıyorum bende saygı duyuyorum sana.
Ama ben de yukarda dediğim gibi, milli bi mevzu vardı orda, pankart vardı onu çekti. Aslında çok da abartacak da bir şey değil ama neyse..
Önemli olan geçen sezon ki Ahmet'in geri gelmesi, inşaalah Samsunspor kalesinde geçit vermeyecek.

pankart felan yoktu..
boş konuşuyorsun...
taraftara inat art niyetli bir hareketti.
sen abartmamaya devam et..
bilmiyorum farkındamısın ama o gençler birliği maçında ki yaptığı lakayıt hareket sonrası gol olsa idi şuan hiç galibyetimiz yoktu !!!
peşine gs maçındaki kötü performans ve gördüğü acemice kırmızı kart ve cezasının bitiminde ibb maçındaki çok kötü performansı eklenince tribünler ahmete tepki verdi..
sen nasıl ahmetin mallığını doğal karşılıyorsan bende bu tribünlerin tepkisini çok doğal karşılıyorum..

sonrasında Ahmet ne yaptı..tribünlere nazire yaparcasına bütün fener stadını kamerası ile hayran hayran çekti..
senin burda savunduğun milli duygular gfelan hikaye..
o anda stadda toplasan bin kişi yoktu.. ne bir pankart nede bir başka şey vardı..
boş tribünleri çekti ahmet..

onu da geçtim..madem sen adamsın ahmet efendi,ertuğrul ne güzel bir şey yapmak istiyor..
tutmuş kolundan hadi ahmet abi beraber gidelim diyor..
aradaki buzlar erisin diye..
kaç yaşından  ertuğrul 21..
ahmet kaç yaşında  34..
sen ne yapıyorsun ahmet olarak..
Sasmsunspor taraftarına küsmüşsün ben gelmem diyorsun..
hadi ordan sen kimsin..
o kadar adamlığını savunduğun adam seni şeyine bile takmıyor..
hala daha savunuyorsa o senin bileceğin iş..

SametYılmaz55

hani bir laf vardır "sen bu kafayla gidersen askere .... alırsın tezkere" diye aynı şeyler bu sene senin içinde geçerli maalesef Ahmet Şahin.sen bu kafayla normal şartlarda o formayı anca rüyanda görürsün

kýzýlyýldýz55

29 Ekim 2011, 12:45:39 #955 Son düzenlenme: 29 Ekim 2011, 15:42:40 kýzýlyýldýz55
bilmediğimden soruyorum yanlış anlaşılmasın ahmet şahin hiç bizim tribünümüzü videoya aldı mı
o kadar koreografi tribün şovu yapıldı

babasamsunlu

>l< >l< >l< >l< >l< >l<

özkan

>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

LisandroLopez

Halen Ahmet Şahini savunanlara anlam veremiyorum

5trawberry

Birincisi burda çeşitli konularda çok yazı yazıyoruz, karşımdaki insanın büyüklüğü ve ya küçüklüğü önemli değil, kavga edecek ya da laflarla dövecek uslupta yazı yazmadım.

Kimseye Boş konuşuyorsun da demedim. İnsan bir şeyler konusuyorsa saygı duyup, dinlemek yanlış noktaları külhanbeyi uslubundan ziyade tatlı şekilde söylemek lazım gelir diye düşünüyorum.

Ahmet babamın oğlu değil, savunmam bana ne.
Ben sadece Ahmet'in ister fb olsun, ister barca olsun tribünü çekmesinin doğal olduğunu, ve de son haftalarda psikolojisinin o ve ya bu nedenlerden ötürü bozuk olduğunu kendisini maça veremediğni anlatmaya çalıştım..

Samsunspor'un 5 yıllık süper lig hasretine son vermesinde önemli payı olan bir insana da mal demeye vicdanım elvermez..

Saygılar, sevgiler.