78- Ahmet Şahin

Başlatan Shane_Falco, 22 Aralık 2009, 23:08:40

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

uğradığım hayal kırıklığını tarif edemem :( :( ihanete uğramış gibiyim :( :(

kumköylü ahmet

okadar Insanlar gelmis Nerelerden gelmisler Haberin Varmi senin Ahmet Sahin.Hemde Yenildigimiz Halde Trubinler Seni Cagiriyor sen ise Hareket Cekiyorsun.Yakisdiramadigim gibi Terbiyesizligin En Büyügünü sen Yapdin Bu Büyük Taraftara.Sanki O Yedigin Golü sen degilde Taraftar Yemis gibi Hareket Ediyorsun.Evet O Golü Biz Yedik Sana Fazlasindan Deger Verdigimizdendir Belki.

LisandroLopez

Böylelikle anladık ki hiç bir Türk oyuncusunu omuzlara almayacaksın bağırına basmayacaksın..
Bu ülkede tek karakter kişilik sahibi, taraftarının sevgisini hakeden tek oyuncu Alex...

Turuncu

Ahmet abi , biz burda öyle bir kalecilere mecbur kaldık ki okan cengiz vs sen geldin bu takıma bu taraftar sana taptı en fazla sana değer verdi ama yediğin hatalı gol sonunda , taraftar seni alkışlamasına rağmen gereksiz bir tepki verdin.Maçın skoru bi yana senin şu hareketin bu taraftarı çok üzdü.

Çok üzüldük abi çok ...

LisandroLopez

Bu dakikadan sonra Ahmet Şahin ayrılmış haberini duysam gram üzülmeyeceğim, bu hiç aklıma gelmezdi...

Serkan

o elini sallaması çokta fifi dercesine hareketi, olmadı Ahmet abi olmadı.. oysaki daha 2 gün önce herkes sana bu nesilin görebildiği hasret kaldığı futbolcusun sen dedi.

ne olursa olsun artık emin olduğum bir şey var futbolcu kişisinin en iyisine bile güvenmiceksin..

brigand

Alıntı yapılan: Serkan - 15 Mayıs 2011, 23:37:02
o elini sallaması çokta fifi dercesine hareketi, olmadı Ahmet abi olmadı.. oysaki daha 2 gün önce herkes sana bu nesilin görebildiği hasret kaldığı futbolcusun sen dedi.

ne olursa olsun artık emin olduğum bir şey var futbolcu kişisinin en iyisine bile güvenmiceksin..

aynen kardeşim. öyle bi gol yok birader atlamadı bile anlamadım şok oldum ya. o yaptığı hareketide ben görmedim ama anlatılanlardan anladığım yazık olmuş. çok talihsiz bir hareket kendi adına !

Serkan

Ben koşmayınca top durmadan başladı hakem tekrarlat  filan dedi sanıyorum ondan koşmuyor diye düşünüyorum o derece şok olmuşum

LisandroLopez

Bir sezon boyunca ki başarısını bir maçla bitirebilen bi adam sırf para için.. başka bi sebebi olamaz bunun!!

celebi

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 15 Mayıs 2011, 23:46:49
Bir sezon boyunca ki başarısını bir maçla bitirebilen bi adam sırf para için.. başka bi sebebi olamaz bunun!!

bu nasıl yorumdur ahmet için yapma kardeşim ???

LisandroLopez

Alıntı yapılan: celebi - 15 Mayıs 2011, 23:48:45
bu nasıl yorumdur ahmet için yapma kardeşim ???

abi sen yapma asıl ya maçtan bi gün önce tesisleri terketmeye kalkıyosun ve maç günü öyle bi hareket yapıyosun, en azından son maçım diye o stadı dolduran taraftar için oynarım, hatalı gol yemene rağmen taraftar seni bağrına basıyor bi selam verip sahayı öyle terkederim.. bunun başka bi açıklaması olamaz.

celebi

kulatandolma haberlere göre yorum yapıyorsun kardeşim. ahmet tesiste öyle bir şey olmamış. 

samsunmania

Ahmet aynı hatayı 4.kez yaptı benim saydığım. 3'ünde şansı yaver gitti, bugün patladı. Bazen kendine fazla güven ve lakaytlık böyle sonuçlar doğurabiliyor. Altında başka neden olduğunu zannetmiyorum.

celebi

yok yok abi ahmet çağrıya bilerek attı onu çağrıda affetmedi.

GençKozluklu

MAç sonunda ne oldu bilmiyorum ancak eminim Ahmet'te son 3 haftada 5 gol yemesi ve bugünkü hatası onu çok üzmüştür. BEn Ahmet'in çok düzün karakterli olduğuna inanıyorum. Varsa bir hareketi eminmki çıkıp özür dileyecektir. Ahmet olduğu için biz süper ligdeyiz. Hoca falan hikaye. Tek başına aldığı onlrca maçın yanıdna yaptığı hata ya da yanlış hareketi de onun da bir insan olarak yanış yapabileceğine verelim.

Ahmet'in çıkıp bu konuda bir açıklama yapacağına da inanıyorum. Ahmet bu takımın yarısıdır. varsın birazcık hataları olsun.