78- Ahmet Şahin

Başlatan Shane_Falco, 22 Aralık 2009, 23:08:40

« önceki - sonraki »

Gökberk55

bugün maçı tvden de izleme fırsatım oldu açı biraz tersti ama topa hamle yapsa tutucak gibiydi 2. golde yanılıyormuyum

minci

Alıntı yapılan: turgayergeni - 17 Mayıs 2011, 00:20:39
atilla cebecinin yalancısıyım yaklasık 1 saat once biten programında kendi soledi ayrıca abdulaziz, ufukhan ve kemalinde bavulunu toplayıp gittigini soledi ve bi daha geri gelmeyeceklerini soledi bir tek murat yıldırımın bi sitemini anlattı kulubun kendisiyle hiç gorusmediginden yakındıgını da soledi
Suat Kılıçta kendisiyle konuştuklarını ve bir sorunun olmadığını söyledi biraz önce. Biraz fazla mı dedikodu üretiyoruz acaba? Bence bu şekilde topçularımıza saldırmak ve suçlamak hiç doğru değil. Bir kalemde silip atmak çok büyük haksızlık ve insafsızlık. Sonuçta onlar bizi hedefimize ulaştıran en önemli insanlar değilmi. Biraz daha olumlu olmamız gerekiyor. Bunlar iyi çocuklar. Kıymetlerini bilelim. Yakın geçmişe baktığımızda kimlerle uğraştığımızı ve bize neler verdiklerini daha doğrusu nelek çektirdiklerini unutmayalım.

alperen

Atilla cebeci napmaya çalışıyo!! saçma sapan konuşup milleti birbirine düşürcek..Lig bitti tatil başladı adamlar samsun'da oturmucaklarya,bavullarını toplayıp gitcekler memleketlerine..

GençKozluklu

Ahmet her ne yaptıysa biraz hoşgoruyu fazlasıyla hakeden bir oyuncumuz. Ben kişilik hem performansıyla sevdiğim bir oyuncu. Belkide adam 2 hafta yediği 5 gole çok boluzdu ya da başak bir sorunu vardı. Bilemiyorum. Ahmet'i bu kadar çabuk silemeyiz. Kimsekusura bakmasın ancak Taraftarımızın yanında süper lige çıkmamızda hatta geçen yıl kümede kalmamızda Ahmet'in katkısı % 70 tir.

İnsanları kaybetmek kolay kazanmak zor. Kaleci Cengiz, Erayları Hasan'ı unutmayalım. EN saç baş yolmuştuk.

turgayergeni

valla ben dediğim gibi atilla cebecinin yalancısyıyım eger dun programını  izleyebilseydn guzel olurdu. yanlıs anlasılmasın bnde ahmeti cok severim ve buralara gelmemizdeki en buyuk payın ona ait oldugunu da bilirim. macta kotu de oynayabilir buna da kredisi var. ama eger atilla cebecinin anlattıkları dogruysa 10-15 kişinin yaptıgı hareketi samsuna mal edip gidemez, buna kredisi yoktur.ayrıca kemalin 1 yıllık daha sozlemesi oldugunu da biliyorum onunda beşiktaşa gidecegini soledi.(yine atilla cebecinin yalancısıyım)

Stoper

Atilla Cebeci'nin programını bende izledim. Evet, öyle şeyler söyledi.İlk duyunca şaşırdım biraz. Şu günlerde doğru ,yanlış,uydurma çok haber çıkacaktır. Bir an önce bazı şeyler kesinleşsede biz de rahatlasak.

edmontdante

Bence 2.golde Ahmet'in kurtarma ihtimali yoktu.Kendine güveninden kale boşken degaj yaptı,şanssızlığından top adamın önüne düştü o da çok ani vuruş yaptı.Artniyetli bir hareket olduğunu  düşünmüyorum.
Taraftarın verdiği tepkiyi kendi üzerine almamalıydı bana kalırsa.Çünkü taraftar onu çok sevmişti ve sezon boyunca Mersin maçı dışında hatalı tek bir hareketi olmamıştı bu sebeple içinin rahat olması gerekirdi.Ama insanoğlu bu o esnada neyi nasıl değerlendirir belli olmaz.Ya da hayatındaki başka şeyler bunda etkili olabilir.
Keşke taraftar Ahmet diye tevahurat yaptığında hata yaptım şeklinde bir el hareketi yapsaydı yeterdi.Konsantresinin ne kadar bozulduğu Kemal'in çizgiden çıkardığı topta belliydi.
Kesinlikle bizi süper lige çıkaran isimdir.O olmasa bu takım ilk 6 ya zor girerdi.

Levent ÖCAL

SENİ SEVİYORUZ AHMET ŞAHİN  FORZA 78  ::) samsunspor_x

Ayberk

Tv'den izleyince topa yakınmış gibi dursa da, çekim açısından öyle görünüyor. Maratondan bakınca topa ne kadar uzak olduğu anlaşılıyordu. Hatta ben de anaaaa gol mü la şimdi bu dedim, nasıl olsa girmez gözüyle bakıyorduk. He, Ahmet o topa koşmalı mıydı, evet. Ama koşsaydı da arkasından sallayacak bir sürü taraflı tarafsız kişi olacaktı. Ne yaparsa yapsın, öyle kasıtlı hareket yapacak adam değil Ahmet Şahin. Hatalı olduğunu kendisi de biliyordur illa ki o golde, onun üzerine de i........ yapmayın adam gibi oynayın denilince üzerine alınması da gayet normal bana göre. İlk andaki kadar kızmıyorum, hatta Ahmet Şahin için üzülüyorum. 4-5 sene sonra bile cemcük ağızlı rakipler gelip de, adını karalayacaklar. Cordoba benzer(hatta onun eleştirilmesi daha mantıksızdı) bir hata yapmıştı, hala herkesin belleğinde duruyor o hata!

kaptan 55

18 Mayıs 2011, 12:26:38 #699 Son düzenlenme: 18 Mayıs 2011, 12:34:53 kaptan 55
adamsın dedik,bizim için çok büyük şans dedik,tamam takımın çıkmasındada büyük rol oynadı ama taraftarda hep bağrına basmadı seni,binlerce insan takım sahaya çıkar çıkmaz ilk önce ahmet ahmet diye bağırmadı dakikalarca,kim olursa olsun kimsenin bu taraftara el,kol hareketi yapmaya hakkı yoktur bu ahmet olsa bile böyledir.
şimdi duyuyorum ki bizi silmiş kafasında,çok kırılmış,benim için SAMSUNSPOR sayfası kapandı diyormuş,iyide ahmet sen niye üstüne aldın ki o tezahuratları demek ki kimsenin takımda yarası yok bir senin zoruna gitti hiç farketmez giden gider ne lan bu sanki takımı şampiyon yaptınız herkesde hava 1500,gidenin yolu açık olsun,bu güne kadar ki emeklerin için teşekkür ederiz,bak yinede en azından ne kadar değerliymişsin ki bu kadar uzuna bağladım.

celebi

ben Ahmet şahinle görüştüm arkadaşlar öyle SAMSUNSPOR benim için bitti falan yok. kulaktan dolma haberlerle itimat etmeyelim meselelere. bilginize sunarım. yani hemen tepki göstermeyelim.seneye de kuvvetli ihtimal  bizde olacaktır kendisi.

Kodalak

Alıntı yapılan: celebi - 18 Mayıs 2011, 12:46:31
ben Ahmet şahinle görüştüm arkadaşlar öyle SAMSUNSPOR benim için bitti falan yok. kulaktan dolma haberlerle itimat etmeyelim meselelere. bilginize sunarım. yani hemen tepki göstermeyelim.seneye de kuvvetli ihtimal  bizde olacaktır kendisi.

o kadarrrrr

Ahmeti

aynen abi erken konuşmaya gerek yok olaylar bi kesinleşsin kim gitti kim kaldı ona göre değerlindirme yapmak daha mantıklı  olur

kaptan 55

görüştünde sorsaydın o zaman çelebi o hareketleri yakıştırdımı kendine..

celebi

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 18 Mayıs 2011, 12:50:17
görüştünde sorsaydın o zaman çelebi o hareketleri yakıştırdımı kendine..

birebir görüştüğümde sorarım.hangi hareketlerini sorayım