Hakan Akman (Şanlıurfaspor'a Transfer)

Başlatan beşnumara, 10 Ağustos 2009, 22:33:16

« önceki - sonraki »

mahkumsun

eger gıderse onun ıcın kotu olur bıurazda ıyı oynayıp sonra gıderse hem deneyım kazanır hemde baska talıplerı cıkar ama bu haber yalandır hakanın menejerı yaptırıyordur.

Jnr.Serkan

bizde kendini tam anlamıyla kanıtlamadan başka takıma gidenlerin halleri ortada...

HaSaNCaN

sersa

Bugün sonradan girdi iyiydi golünüde attı helal olsun kendi çoçuğumuz desteklememiz lazım. ;)

Tribün_ali

Her zaman ki gibi yine iyi

mehmet yılmaz

Bu arada tribünden tam görememiştik ama Hakan Akman'ın golü çok üst düzey bir vuruşla gelmiş... Tebrikler genç golcü!

http://www.samanyoluhaber.com/h_335300_samsunspor-2-0-kartalspor---video.html

ata55

Glecek vaad ediyor hemiyi futbolcu hemde efendi bir cocuk. bu sene yavas yavas oturuyor kadroda, seneye esas patlamayi yapar.

vanlioglu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 04 Şubat 2010, 12:03:49
Beklenen oldu ve Hakan Akman süresiz kadro dışı bırakıldı.
buna noldu şimdi durup dururken... sebebini bilio musun?

holigan_itü

abi bır futbolcunun bunu soylemesı bence cok normal o da ıster cok oynamak ama tabı soyleyıs tarzını bılmıyoruz tam olarak kullandıgı kelımelerı bılmıyoruz..

FaTiH_HaN

ne olursa olsun hiçbir futbolcu hocasıyla bu şekilde konuşamaz hoca hakandan mı öğrenecek oyuna ne zaman sokup ne zaman çıkaracağını.

edmontdante

Bunlar için bir söz var.daha şeyin denize inmedi diye

Ben Ofosu

Bundan olmayacağı soytarı hareketlerinden belliydi. 3 gol attı, Burhan kadro dışı kalınca ilk 11 oynadı. Burhan affedilince sağda solda çok konuştu ben neden oynatılmıyorum diye, illa ki birilerinin gitti kulağına.

Adam gibi futbolcudan anlayan bir hoca geldi Hakan Akman'a daha ilk 11'de şans vermedi. Karşıyaka maçında 70.dakikada oyuna giriyor kafasında bant sanki Güney Amerika'dan, Brezilya'dan geldi beyefendi alışmamış soğuğa.

Hak ettiği yeri buldu, adam olsun öyle gelsin. Caner Çolak 10 tane Hakan Akman eder.

Kaya

Kalite bakımından bana göre mevcut kadromuzdaki en iyi golcüydü.Burhan ın gitmesinden sonra oynayacağını düşünmüş kendini ona göre hazırlamıştı ki yedek oturdu,bu da yapmaması gereken şeylerin başlangıcına sebebiyet verdi diye düşünüyorum.Kimler neler yaptı da affedildi kısa zaman sonra takımdaki yerini alacağını düşünüyorum...

ugrass

çok buyuk kayıp değil.. ;)

Ollivanders

bu futbolcu zihniyetini anlayamıyorum. genelde hep altyapıdan gelenler sıkıntı yaratıyor. Birinizdecıkıp oynayın kahraman olun ya cok mu sey istiyoruz? 3 gol atan havalara burunuyor.