Antrenör | Kenan Yelek

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:25:49

« önceki - sonraki »

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: jean - 05 Mayıs 2011, 19:18:40
yedektede olsa bir yil da oynamali bu emege saygi olmali

aynen kulübede de olsa süper ligde en az 1 sene daha oynamalı bende bunu hak ediyor
büyük kaptan sen bizi bırakmadın bazıları gibi satıp gitmedin helal olsun

Burak

Kenan daha bir 20 sene rahat oynar bu takımda takımın olmazsa olmazı yaşı ne ki daha stoperdeki aranan kanı bulduk UÇAR gider ...

Dartagnan

abi yapmayın gözünüzü seveyim yaaa.Eger kenan önümüzdeki sene bu takımda da yer bulursa Bu takımı bırakırım.Bu kadarda büyük konusuyorum.Ayıptır günahtır.

Ollivanders

Kenan gbb maçında 3. gol oncesi çaya gidişini dusunsun . Ondan sonra superligde oynasın . Tecrubeymiş yemişim tecrubesini.

babasamsunlu

Kenandan tek bir şey istiyorum..O da ÜmİT  KAYIBOYUNA hadini bildirmesi..  :-* :-* :-*

cembaba

Yok ya artık yeter yani. Abartmayalım. Kenan yani. Yeter bu kadar futbol. Sözleşme yenileyecek yönetimde bir gariplik ararım.

Burak

20 sene oynar kardeşim niye itiraz ediyorsunuz daha genç oynamalı hakediyor !  :P :P

LisandroLopez

Bu sezon ara sıra kısa süreler alabileceğini onun haricinde takımda yer bulamayacağını düşünüyorum.
Zaten süper ligi en az 1 sene görmesi hakkıdır, bu takımın her türlü halini görmüş bir adam sonuçta..

Jnr.Serkan

1 sene daha oynayacağını büyük ihtimal birinci ağızdan duydum.Bencede hakkı

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: uçarlı - 09 Mayıs 2011, 13:15:28
1. ağız onun hocası olur.
ve hoca belli değil şuan.
lige verilen arayı değerlendirirse sürpriz şekilde şans bulabilir.

Yönetimle konuştuğunu 1 sene daha bu takımda kalmak istediğini takıma abilik yapabileceğini,1 sene daha kalmayı hak ettiğini söylediğini biliyorum.Tabi yinede bilinmez

Serkan

çarpılıcaksınız yeminle Uçarlı reis'e ters ağız yapıyorsunuz (=

cCc ucarlıreyiz cCc

lucarelli

Kenan, yedek kalmayı veya 18'e girememeyi sorun etmiyorsa 1 yıl daha kalsın. Tecrübesiyle sıkıntılı dönemlerde takımın toplanmasında faydalı olur.

GökhanÇağlar

kenan süper ligde oynayamaz ama yedek kalmayı sorun etmezse ki edecegini sanmıyorum 1 sene daha kalabilir seneye de jübilesini yaparız..

ahmetsefa55

kenana en ıyı jubile umıt e kafa atıp yapacagı jubıledır  >l< >l<

GökhanÇağlar

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 09 Mayıs 2011, 15:12:39
kenana en ıyı jubile umıt e kafa atıp yapacagı jubıledır  >l< >l<
o da olur  :D