Antrenör | Kenan Yelek

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:25:49

« önceki - sonraki »

AhmetDenizci

Şampiyonluk en çok senin hakkın, düştüğümüzde bizi bırakmayan büyük kaptan Kenan Yelek.  >l<  >l<  >l<

Gorkem

Bizle Düştü Bizle Çıktı >l< >l< >l<

Lusage

Düştükten sonra yaptıklarına son zamanlarda ki söylemlerine kızmama, kendi gözümde seni bitirmeme rağmen bu Şampiyonluk sana gelsin Kenan. Şampiyonluğun değerini en çok anlayacak olan futbolcu sensin.

Jnr.Serkan

Süperligde 1 sene daha oynayacak büyük ihtimal.Takımda dibide gördü zirveyide.Diğerleri gibi kaçıp gitmedin.Helal olsun Büyük Kaptan.

kumköylü ahmet

Bence super ligdeki Ilk macinda Jubile yapsin zamnindave yerinde birakmis olur

Ahmeti

evet kaptan yavaş yavaş emeklilik vakti geldi

Sen bizi yarı yolda bırakmadınya helal sana

jean

O kadar kotu gunde birakmadi para alamadi yine kaldi kesinlikle futbolu biraktiginda kuluple iliskisi kesilmemeli

twitter

cembaba

İlk maçta jubile bencede çok iyi bir fikir. İnşallah. Artık emekliye ayrılma vakti geldi Kenan Kaptan'ın.

kalptenþimþek

zirvede bırak büyük kaptaann!! :)

babasamsunlu

Ya sezon içine bi çok kez kötü futbolundan ötürü kızdım felan ama şu Malatya Maçından sonraki gözyaşlarını  ve takım çıkarken yaşadığı sevinci görünce içim cız etti..

Belki Samsundan kazandıkalrını başka hiç bir yerde kazanamaycağı için,belki burda gördüğü itibarı hiç bir yerde göremeyeceğini düşündüğü için  belkide gerçekten biz düşürdük biz çıkarmalıyız düşüncesi ile gitmedi..
Gitmeme nedeni Bunlardan herhangi biri veya çok daha farklı birşey bile olsa  düşerken de çıkarken de takımın parçası olan Kenan Yeleğe emekleri için teşekkür ediyorum..

Ama artık yeter :)

55_OrHaN_55

Kenan ve Samsunspor isimleri birbirleriyle özdeşleşti. Samsunspor'un unutulmazları arasına girdi Kenan. Kendisine (Alucralı hemşerime) yürekten teşekkür ediyor, ayrıca onunla gurur duyuyorum.

maço

ne gada alucralı var arkadas yaa  :)

Kaya

Alıntı yapılan: iak5529 - 04 Nisan 2011, 00:53:53
Takımın en mutlu ismidir sanırım...Düştüğümüzden beri kadromuzda ve takımla birlikte düştü takımla birlikte çıkacak inşallah.... >l< >l<

Yanılmadığıma çok sevindim..Şampiyonluğu gördüğüm kadarıyla en yürekten o kutluyordu  >l< Hele ki Güngören maçında çıktığımızın garanti olduğu açıklandıktan sonra maraton'a doğru o gelişi yokmu hayatım boyunca unutamayacağım..Gerçek Kaptan teşekkürler  :'( >l<

jean

yedektede olsa bir yil da oynamali bu emege saygi olmali