19- Murat Yıldırım (Bursaspor'a transfer)

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:15:31

« önceki - sonraki »

alperen

çabalıyo murat helal olsun diğerleri gibi vurdumduymaz değil...

Yaman55

ali ihsan

Dardanel maçında takımın en iyisiydi.İlk yarı orta sahanın solunda oynadı ve silikti.İkinci yarı göbeğe gelince kendini buldu.Bari bu çocuğun mevkisiyle oynamayı bıraksınlar ...

55_Aki

HeLaL OLsun Murat´a gercekten iyi bir futbolcu
umarim daha iyi olur insallah!

mehmet yılmaz

Bugünkü Kartal maçının en iyisiydi bence. Murat Yıldırım, her maç üstüne koymaya devam ediyor. Sanki maça çıkmadan evvel planını yapmış da onu uygulamaya koyar gibi oynuyor. Son derece şuurlu ve yürekli bir futbol...

mehmet yılmaz

23 Aralık 2009, 11:18:43 #185 Son düzenlenme: 23 Aralık 2009, 13:04:31 samsuni
AlıntıBank Asya'nın yıldız adayları parlıyor  

Bank Asya Birinci Lig'de ilk devre sona erdi. Geçmiş yıllara oranla güç dengelerinin birbirine daha yakın olduğu bir lig olarak görülüyor; rakiplerinden kadro olarak çok üstün olan bir takım yok ancak ilk devre itibarıyla ön plana çıkan pek çok isim var.

Biz bunlar arasından genç oyuncu durumunda olup Süper Lig'e göz kırpanlardan söz edelim istedik.

Mehmet Batdal: Bucaspor'un 1986 doğumlu genç golcüsü bu sezon gazetelerde sıkça yer alan bir isim oldu ve Süper Lig takımlarının dikkatini celp etti. Uzun boyu, hava hakimiyeti ve fuleli oyunuyla dikkatleri çeken Mehmet, attığı 8 gol kadar oynadığı futbolla da göz önünde bulunuyor. Buca'nın altyapı ürünü olan bu ismi yakın zamanda Süper Lig'de izleyebiliriz.

Fevzi Özkan: Geçen sezon oynadığı futbolla Bank Asya'yı takip edenlerin özel bir ilgisine mazhar olmuştu. Kaldığı yerden, üstüne de ekleyerek devam etti. Adanı'nın Şanlıurfa'dan 2007'de kadrosuna kattığı 1986 doğumlu genç futbolcu orta alanda hücuma dönük oynuyor. Etkili şutları ve çok yönlü oyunuyla da beğeni kazanıyor.

Emre Aktaş: Ankaragücü'ne gidecekken bir yıl daha Adana'da kalmayı tercih etti. 1986 doğumlu genç golcü, Adanaspor'da patlama yaptı adeta. Yüksek formunu bu yıla da taşıyan Emre, ligin kalburüstü golcülerinden birisi durumunda.

Murat Yıldırım: Türk futboluna önemli isimler sunan Samsunspor'un zor günlerindeki yıldız adayı oldu. 1986 doğumlu genç futbolcu altyapı eğitimini Ajax'ta aldı ve 2005'te Hollanda'nın en iyi genç futbolcusu seçildi. Orta sahada çok yönlü olarak oynayabilen Murat, eğitimi ile yeteneğini birleştirebilen bir oyuncu olarak sivriliyor.

Emmanuel Emenike: Karabükspor'un Nijeryalı golcüsü, hem attığı gollerle hem de oynadığı futbolla takımına güç katarken tribünleri de hareketlendiriyor. 11 gol kaydeden 1987 doğumlu yıldız, Süper Lig'de yer edinebilir. Güçlü fiziğinin yanında çabukluğu olan klasik bir Afrikalı forvet görünümündeki Emenike, ligin renklerinden birisi.

Kıvanç Karataş: Süper Lig iddiası taşıyan İzmir ekibi adına 4 gole imza attı. Orta sahada hücuma yönelik futboluyla dikkatleri çekiyor. Muhtemelen önümüzdeki sene onu takım arkadaşları Rıdvan Şimşek ve Cihan Yılmaz gibi lig atlamış olarak göreceğiz.

Burak Çalık: Erzincanspor'dan alınan Altay'ın 20 yaşındaki golcüsü, kontratağa meyyal yapısıyla öne çıkarken ilerleyen süreçte Süper Lig'e de göz kırpıyor. Bu yükselme takımıyla birlikte de olabilir birey olarak da...

Musa Çağıran: Altay forması giyen ve 1992 doğumlu Musa, savunmada oynamasına rağmen 'golcü defans' sınıfına giren bir isim. Ligde de 5 golü var. Hem Altay'a hem de Türk futboluna ciddi katkılar sunabilir.

Shaibu Yakubu: Kartalspor'un 1986 doğumlu Ganalı forveti, gol krallığında zirvede yer alıyor. Hacettepe ile anlaşan ve burada birkaç maç forma giyse de tutunamayan Yakubu, kazandığı tecrübe ile yeniden Süper Lig adayı genç futbolculardan birisi oluyor. ZAMAN

ERTUĞRUL MİRZA İSTANBUL
23 Aralık 2009, Çarşamba

http://zaman.com.tr/haber.do?haberno=930899&title=bank-asyanin-yildiz-adaylari-parliyor

Akyol

Murat Yıldırım'a söylenecek fazla bir söz yok zaten. Helal olsun sana Murat, bir kez daha göğsümüzü kabarttın A kalite futbolcu Murat Yıldırım...

Bu arada listede Mehmet Batdal'ı da gördüm, 8 gol atmış yıldız adayı. Bizim Turgut'umuz da 7 gol attı o neden yok listede?

celebi

ertuğrul mirza oktay delibaltayı geçmiş bence onuda eklemesi fena olmazdı.

Akyol

Alıntı yapılan: celebi - 23 Aralık 2009, 11:31:48
ertuğrul mirza oktay delibaltayı geçmiş bence onuda eklemesi fena olmazdı.
Bende Oktay'ı söyleyecektim ama ilk yarı sakatlıklarla boğuştu abi, Oktay'da bu ligin klas oyuncusudur.

celebi

ben bu ertuğrul mirzayı bir arayayımda hesabını sorayım bizim suçumuz ilk yarıyı 14. bitirmek mi. adanadan 2 altay dan 2 futbolcu nedir bu iş diye bir sorayım >:(

Akyol

Alıntı yapılan: celebi - 23 Aralık 2009, 11:37:09
ben bu ertuğrul mirzayı bir arayayımda hesabını sorayım bizim suçumuz ilk yarıyı 14. bitirmek mi. adanadan 2 altay dan 2 futbolcu nedir bu iş diye bir sorayım >:(
bunlar hep lobicilik hareketleri abi sende biliyorsun ligde izmir takımı adana takımı olsunda ne olursa olsun >:( bende mail atacağım birazdan hiç kimse bizi ezemez...

Ertuğrul Sağlam

23 Aralık 2009, 11:40:17 #191 Son düzenlenme: 23 Aralık 2009, 11:43:40 %100 samsunspor
Murat Yıldırım çok daha güçlü takımlarda dahada iyi olabilir, çünkü bizde çok koşmak zorunda kalıyor buda onun yeteneklerini sergilemesini engelliyor, çünkü yeteneğini sergileyecek mecali kalmıyor.

İnşallah birgün kendisini çok daha iyi yerlerde görürüz. Mesela Milli takım :S neden olmasın....

Birde şuna değinmek istiyorum. Bazı arkadaşlar Oktay Delibalta'nın bu listede olmamasına kızmış gibiler ama birde şu açıdan bakarsanız Oktay'ın neden bu listede olmadığına hak verirsiniz. Son oynadığımız Kartal ve Ordu maçına kadar Oktay'ı gördünüzmü? Hayır Bizim görmediğimizi başkaları nasıl görecek ve değerlendirecek....

celebi

sen mail atma ben söylerim ben az çok tanırım kendisini

mehmet yılmaz

Ertuğrul Mirza, ulaştı bana, çelebiyle akyola söyle adam olsunlar  >:( >:( dedi...  ;D

Turgutla Oktayı geçen sezon yazmış, fazla şımarmasınlar diye yazmamış, öyle diyorlar kendileri.

celebi

ne yani yıldızlar geçen sene yıldızdı bu sene değiller mi. ya da murat geçen sene yıldız değil miydi de geçen sene yazılmadı. söyle ona yoksa ben arayacağım ha