19- Murat Yıldırım (Bursaspor'a transfer)

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:15:31

« önceki - sonraki »

silopilimuhsin

murat seneye 10 numara yı sen giy

ergin1965

Ertuğrul Sağlam

Hırs,
Azim,
Gayret,
Mücadele,
Forma aşkı,
Taraftarın sesi,
Terin son damlası,
Derman'ın son noktası,
Futbolcu'nun, ve Adam'ın hası
Murat YILDIRIM
Seni Seviyoruz...

mehmet yılmaz

Bucaspor karşısında sezonun en kötü performansını sergileyen ve takıma ayak uyduran futbolcumuz...

**KaR6**

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Ekim 2009, 00:48:17
Bucaspor karşısında sezonun en kötü performansını sergileyen ve takıma ayak uyduran futbolcumuz...

beşnumara

bu gidişle bu takımdaki bazı şerefsizlerin murat yıldırımı yiyeceklerini düşünüyordum.gün geçtikçe formundan da belli oluyor heralde.kangren olan yeri kesip atmak lazım yoksa tüm vücudumzu saracak :'(

emre

bazen ciddi ciddi düsünüyorum samsunlu değil bişey değil nasıl sabrediyor bu takım arkadaslarına,çook daha iyi futbolcularla oynamayı hakediyor...

babasamsunlu

turhan çok iblmişi angutla sercan şerfiszyle ve sefayla bir oldu bence muratı yemek için herşeyi yaptı...onu kanada mahkum etmek futbol deliliğidir bence..

ali ihsan

Kanat oynatmak Murat'ı ve takımı harcamaktır.2.devre göbeğe gelince biraz toparlandı ama vasatın altındaydı takım gibi

SöðütlüBahçe.55

Karakteriyle, kişiliğiyle, futboluyla, takımın Herşeyi ; Murat Yıldırım.

gozgoz yýlmaz

Takım düşüşte olduğu için mi Murat düşüşte, yoksa Murat düşüşte olduğu için mi takım düşüşte, çözemedim... Kötü de oynasa delikanlıca oynuyor en azından.

kalptenþimþek

27 Kasım 2009, 01:14:02 #176 Son düzenlenme: 27 Kasım 2009, 21:30:07 kalptenþimþek
Murat hadi da! at artık dörde beşe ...

gozgoz yýlmaz

Dardanel maçında da takımın en iyisiydi...

Sercan

11 puanın 10'unda Murat Yıldırım'ın parmağı vardır...

Ölümüne_Samsunspor

Murat Yıldırım Bizim İçin İyi Bir Futbolcu...