Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

berusa55

İşte bir yönetim klasiği daha! Artık hakikaten sıktı yazıklar olsun.

Jnr.Serkan

55.hakan

kerem'de çıkar şimdi benimle görüşülmedi der şimdi çıldırtacaklar adamı yaa

bengülü

Alıntı yapılan: sersa - 22 Ağustos 2009, 13:14:18
TAHTA AÇILMADI
Samsunspor'da Genel Sekreter Tahsin Kosif, son zamanların moda haline gelen 'transfer tahtası' ile ilgili kamuoyunu aydınlatacak bilgiler verdi. Tahtanın açılması noktasında her gün yeni bir sorunla karşılaştıklarının altını çizen Kırmızı-Beyazlı ekibin Genel Sekreteri Kosif, "Sağda solda bizim Denizlispor'dan kaleci Okan'ı, Sivassporlu eski futbolcu Muhammed Ali Kurtuluş'u Samsun'a getirdiğimiz söyleniyor. Böyle bir şeyin olması mümkün değil" diye konuştu.

KEREM İNAT EDİYOR
Tahtanın açılması durumunda çok kaliteli bir takım oluşturacaklarını belirten Genel Sekreter Kosif, "Transferde önümüzün açılması için ikna etmemiz gereken futbolculardan 9 isimle mütabakata vardık. Bir tek kaleci Kerem İnan kaldı. Bu oyuncuda bize söz vermesine rağmen şimdi fikir değiştirip, alacağının tamamını nakit olarak istiyor. Bu konuda biz yapabileceklerimizin hepsini eksiksiz olarak yerine getirdik. Bundan sonra bu krizi çözebilmek için destek şart" dedi.

dün gece ben caner altınla görüştüm ben tahtayı açtım dedi caner tek problem kerem kaldı onunlada anlaştıktan sonra imzalar atılacağını söyle ben samsunspor la anlaştım dedi tesislere kimlerin geldiğini sordum denizlisporlu kaleci okan tesislerdeydi dedi muhammet ali kurtuluşu da görmedim diyerek söyledi tahsin böyle nereye kadar gidecek açın artık şu tahtayı

sadece55

CriminaL

tahsin neden yok böyle birşey diyor o zaman..taraftarı mı uyutmaya çalışıyor

şimşek_55

Konu Tahsın se  hayaller ote degıldır. Adam hayalperest .

cem 55

ulan adi kerem sen 3. hafta mersin le samsunumuza gelecen sırf sana sövmek için istanbuldan kalkıp maça gelecem ******* köpek zaten bu takımın küme düşmesinin baş sebebi sensin sana bütün stat ana avrat sövmek lazım bu zamana kadar bizden aldıgın paralar haram zıkım olsun

CriminaL

biraz önce canerle bende konustum.kerem kalmış sadece bugun yarın halledilir o da dedi.caner buyuk olcu de samsunspor ile anlasacak

samsunmania

İyimser  bir iki  tahmin kalıyor. Maç için kampta bulunan genç oyuncuların konsantrasyonunun bozulmaması için imazaların p.tesi atılacak olması. BAşka bir maazeret yok. Zaten bu kadar beklenip Karabük maçının tehlikeye atılması başlı başına bir bomba.
İkinci iyimser tahmin ise kaynak yaratırken Samsun'daki Samsunspor düşmanlarının(bol miktarda var) tepkisini çekmeden bu işi gizliden yürütmek.
Bunlara inanmak istiyor insan. İnşallah sonu güzel olur. Gerçekten taraftar olarak çok sıkıldık, üzüldük. Tek Kerem kaldıysa ve bunu çözemiyorlarsa yazıklar olsun. Dananınkuyruğu p.tesi-Salı kopar. Zaten şu an alsak bile maçta oynatamayız topçuları.(Georgi hariç) Azcık daha dişimizi sıkalım, bakalım duruma.

red_white

samsunmania

Alıntı yapılan: red_white - 22 Ağustos 2009, 13:56:07
sıkıcak dişmi kaldı  >:(

Doğru diyorsun kardeşim diş değil damak kalmadı ama yapacak bir şey yok.

alperen

ALLAH kosifinde belasını versin kereminde versin... >:(

Tamer55

tahta kafalılar bi tahtayı açamadılar...
bari açıldı denildiğinde hemen yalanlamayında sevincimiz uzun sürsün

GurbetciFanatik

Takimin basindaki  yöneticiler zaten TAHTA hatda ODUN.
civi civiyi söker demisler ,
tahta tahtaya nasil söksün.