Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

isallah yarin bu is biter futbolcu getirdiklerine gore bu isi de sonuclandirirlar artik. gurcuye pazar gunu ihtiyacimiz var.

55.hakan

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 22 Ağustos 2009, 00:07:39
isallah yarin bu is biter futbolcu getirdiklerine gore bu isi de sonuclandirirlar artik. gurcuye pazar gunu ihtiyacimiz var.
imzalasınlar da bir hafta oynamasınlar razıyım

cany

bugün son gün değil miydi transfer tahtası için?...yarına kadar halletseler falan diyosunuz  :-X

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: cany - 22 Ağustos 2009, 00:13:21
bugün son gün değil miydi transfer tahtası için?...yarına kadar halletseler falan diyosunuz  :-X

hayir son gun degil ama pazar gunki maca yetismesi icin son gun.

55JNR55

inşallah yarın hallolur bu işler yaa. pazar gününe gürcü oynasa çok iyi olur...

55.hakan

Alıntı yapılan: cany - 22 Ağustos 2009, 00:13:21
cumartesi öğlene kadar işliyomuş federasyon ;)

oguz_5528

Transfer tahtası açılmıştır artık bu haberlerden sonra da Yönetim yalanlamaz herhalde...bu ayın sonuna kadar transfer yapabilme hakkımız war hadi hayırlısı diyelim..2-3 hafta sonra her şey yerine oturmuş bi samsun görecez inşallah

Oflu

Ben inanmiyorum, bise yapamazlar bence. Isleri gücleri anca milleti uyutmak...

ugrass

CriminaL

Jnr.Serkan

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Biraz dan yerel gazetelerin yalan haberleri ile transfer yapmaya devam ederiz

Jnr.Serkan

bence artk bu saatten sonra yalanlamazlar...tahta gün içinde açmak için uoğun çaba sarfetcez falan derlerr

sersa

Bugünki halk gazetesinde tathtaya kerem engeli diyor son dakikada alacaklarının hepsini peşin isteyerek yan çizmiş pazartesi tekrar görüşülecekmiş. Ayrıca muhammed ve hakkı ile anlaşıldığı ve tahtanın açılmasının beklendiği yazıyor.

CriminaL

bu kerem rahatsız mı kardeşim ******* herif..p.tesi nasıl görüşülecek bugün son günü değil mi bu iş için ?