Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

70. dakikaya kadar cok iyi mucadele ettik turhan hoca maca agirligini koyup 75 te burhan ve volkani cikarsa bu maci almistik.haftaya 2 tane forvetimizde yok. :-\

şimşek_55

haftaya ıkı oyuncumuzunda  olmaması  cok kotu. Keske bu mactan hıc puan almasaydıkta  bu oyuncular olsaydı. Burhan dırek kırmızı  yedıgınden  dolayı 4  hafta yok

KocumVolkan

yemişim burhanı ya .. gürcü gelsin caner gelsin direk kapıda zaten.. topçumu o ulan okadar boy var insan bi top indirir bi işe yarar.. hadi çalım atamıyorsunda be kardşeim bari zekanı kullan fiziğini kullan..

volkan formdaydı acayip yazık oldu ... inşallah sene sonuna kadar böyle devam eder

AntZ

Alıntı yapılan: hakanelgun - 23 Ağustos 2009, 23:10:11
2 forvetin 3 hafta yok hadi şimdi tahtayı kaldırmada görelim

+Turgut etti 3, Allah'tan Hakan Akman var, açıldı açılacak, Georgi oynayacak diye beklerken açıkta kalacaktık.

berusa55

Alıntı yapılan: kaan - 24 Ağustos 2009, 01:48:05
Yarın açılacak Allahın izniyle öyle bir duyum aldım.

Allah aşkına kaan kardeşim duyum muyum deme bize.  ;D ;D

eLLis

Kardeşim kusura bakma ama benim gülesim geliyor bu duyumlara artık :)  ;D ;D

Amsterdamli

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 23 Ağustos 2009, 23:22:04
haftaya ıkı oyuncumuzunda  olmaması  cok kotu. Keske bu mactan hıc puan almasaydıkta  bu oyuncular olsaydı. Burhan dırek kırmızı  yedıgınden  dolayı 4  hafta yok

Direk kirmizi kartin cezasi ne zaman 4 maca cikti?

Burhan ve Volkan kufur etmediyse Burhan 2 Volkanda 1 mac ceza alir.

kaan

Alıntı yapılan: berusa55 - 24 Ağustos 2009, 01:59:19
Allah aşkına kaan kardeşim duyum muyum deme bize.  ;D ;D
Alıntı yapılan: eLLis - 24 Ağustos 2009, 02:02:10
Kardeşim kusura bakma ama benim gülesim geliyor bu duyumlara artık :)  ;D ;D

Abi bu siteye ne zaman birşey yazdımda boş çıktı ;) Kimseye söyleme demişti ben onun yalancısıyım yarın açılacak dedi yarın olsun görelim.

FaTiH_HaN

kaan

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 24 Ağustos 2009, 02:23:14
madem oyle gelecek oyunculari da biliyosundur ;D
Kardeşim bilsem kendimden saklarım sizden saklamam bir futbolcu abimize sordum samimi bir muhabbetin sonunda yarın açılacak kardeşim çok büyük bir ihtimal dedi.

oguz_5528

cumaya kadar açsınlar valla yarın olması şart diil zaten..

**KaR6**

sahurda aldıgım bilgiye göre, bakan belli miktarda bir kaynak sağlamış (trilyona yakın), kerem e ulaşılamadıgından dolayı tahta açılamamış ancak bir iki güne kadar çözüme varılacagını belirtmiş..

ayrıca bakan savunmamızın kotu oldugunu da belirtmiş :) Basit bir ayrıntı ama Samsunsporumuzdan, Samsunspor değil bizim takım olarak bahsetmesi hoşuma gitti.. Geçte olsa birşeyler yapılması lazımdı zaten artık..

ayrıca kulaktan dolma bilgi olmadıgını da belirteyim ama kaynagımı söylemem çok gizli :P

europe_55

O zaman Samsunspor'a sahip cikan siyasetciye helal olsun!!! :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 24 Ağustos 2009, 03:22:09
sahurda aldıgım bilgiye göre, bakan belli miktarda bir kaynak sağlamış (trilyona yakın), kerem e ulaşılamadıgından dolayı tahta açılamamış ancak bir iki güne kadar çözüme varılacagını belirtmiş..

ayrıca bakan savunmamızın kotu oldugunu da belirtmiş :) Basit bir ayrıntı ama Samsunsporumuzdan, Samsunspor değil bizim takım olarak bahsetmesi hoşuma gitti.. Geçte olsa birşeyler yapılması lazımdı zaten artık..

ayrıca kulaktan dolma bilgi olmadıgını da belirteyim ama kaynagımı söylemem çok gizli :P

Hadi bakalım inşallah doğrudur -ki doğruluk payı çok yüksek.

Mert

İnşallah doğrudur.Olsun artık bişeyler.Bu takım bu kadro ile kök söktürür diğer takımlara.Birkaç takviye de oldumu tadından yenmez.Mustafa dediklerin doğru çıkarsa benden sana bitter çikolata   ;D