Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

cezayir55

tahta acilirsa cok kaliteli takim kurulacak diyozda nasil olucak bu is bir hafta kaldi ikincisi kaliteli futbolculari nerden bulucuklar bu herif dalga geciyor herhalde

Sadece Samsunspor

Sağlığımız açısından bu konu kilitlenmenli. Fotoğraflı olarak tesislerde imzayı görmedikçe bu konu açılmasın. Gerçekten diyorum

CriminaL

alınacak oyuncuların zaten idman eksiği var.2 ay anca kendilerine gelirler

serkancengiz

Bu yönetimin en büyük başarısı yalan söylemek gözümüzün içine baka baka yalan söylüyorlar bunlar yalanlarla bizi transfer tahtası şampiyonu yaptılar.ilerdede küme düşmeye oynayan takımı şampiyon olarak lanse ederler bizlerde her haftayı sabırsızlıkla çekeriz vay halimize kimlere kaldık ya

oguz_5528

bugünde bitti...kerem küfürden kurtulamayacaksın yawrum imzayı at atma..stad başına yıkılacak!!!!

sadece55

Kereminde umrundaydı çok... Belki de bu hareketleri biz bozuk para atarız da o da toplar diye yapıor

55.hakan

haftaya kaldı artık işimiz son hafta artık cuma gününe kadar oldu oldu yoksa ne chelidze kalır ne başkası

Oflu

Ben dün acilmaz demistim, öylede oldu. Kerem insallah bogazinda kalir aldigin o nakit paralar. Egoist pislik seni.  >:(

Ben Ofosu

Bence Kerem olayı yalan , Kerem'in haberi bile yoktur bu konu hakkınd , yönetimin her zamanki kolpalarıdır.

cezayir55

KotuCocuk55

Yaşadığımız ülke canımızdan çok sevdiğimiz,Türkiye...!
Bu ülkede bir gecede ne kararlar alındığını,bir kaç saat içinde milyonların kaderine etki edecek işleri birilerinin sessiz sedasızca nasıl hallettiğini biliyoruz..

Şu basit tahta işini bile çözemeyen samsunsporlu ve samsunlu yöneticilerin ülke genelinde ne kadar basiretsiz,güçsüz,etkisiz,pasif olduğunun en büyük göstergesidir bu olay...Ondan sonrada kimse böbürlenmesin biz samsun çocuğuyuz diye,kendi kesenize doldura doldura ortada samsun mu bıraktınız bee..

Bu sadece yönetime değil,tüm samsun kamuoyuna yazılmıştır.(Ben dahil) Yokmuş demekki abi gücümüz...

Sadece Samsunspor

Sol bek, kaleci ve giorgi başka bişe istemiyoz

KocumVolkan

bugun kü 3-3 lük karabük fiyaskosunun baş mimarı olan yönetime selam ederim..
sağolsunlar onlar tahtayı açıp kapaya dursunlar defans dökülüyor.. bu .. ettiğimin tahtasını açtıktan sonrada gidip hakkı hocaoglu gibi papazlarıda alırlarsa yazıklar olsun.. bu takıma acil dip diri defans lazım..

Sercan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 23 Ağustos 2009, 22:57:34
Sol bek, kaleci ve giorgi başka bişe istemiyoz

Ve bir stoper eğer bu hafta içerisinde halledebilirlerse bu takım kafaya oynar...

55.hakan

2 forvetin 3 hafta yok hadi şimdi tahtayı kaldırmada görelim