Bank Asya 1. Lig / 29. Hafta / Samsunspor'umuz - Altay

Başlatan yönetici, 28 Mart 2009, 19:35:33

« önceki - sonraki »

berkay55

bu nasıl bırr ıstır dısarda bır ıkı goll yerız ıcerde 4 un altını yemıozz bu nasıll bır ıstırr

Ollivanders

05 Nisan 2009, 21:06:14 #271 Son düzenlenme: 05 Nisan 2009, 21:23:34 Serpico55
Mactan sonra Turgut bey ile Murat bey ciftlikte gezmesini biliyorlar. Sankı  bugun sahane oynamıssınız 4 golu altay degil siz atmıssınız.Biz farkli mac mı izledik acaba? Sen nasıl olurda cıkarsın cıftlıge. Utanmakta mı yok sızde... Ayıptır gunahtı ya.

İnadına SAMSUNSPOR

cany

biz burda bi tarafımızı yırtıyoz sinirden ama onların hiç taktığı yok....Samsun fark mı yemiş küme mi düşecek umurlarında değil....nerde o eski emektar futbolcular!

Clint_Eastwood

Maç hakkında söylenecek çok şey yok tek şey var Eray... Maçı daha başlamadan kaybetmiş gibiydik... İlk dakikalarda gelen golle az olan motivasyon da kayboldu... Yine Eray'ın hatası ile 0-2 olunca skor takım tamamen disiplinden koptu... 1-2 yapabilseydik belki birşeyler olabilirdi diyeceğim ama takımda o inanç yoktu...

Ligde kaldığımız henüz kesinleşmeden oyucularda ligi bitmiş tatile çıkılmış bir hava vardı... Hucüm organizasyonu çok zayıftı, ataklarımız çok cılız kaldı, orta sahada topa bir türlü basamadık... Sonra 3'ü ve 4'ü yedik, kahrolduk...

Maç sonu Eray'n rahat tavırları ve Altaylıları tebrik etmesi de çok ilginçti...

Önümüzda çok kritik maçlar var çok dikkatli olmalıyız, oynayacağımız rakipler iddası olan ekipler...

Son olarak, seçim bitmesine rağmen atkısını takıp yanımızda maç izleyen Sayın Mehmet Atalay'a teşekkürler...

Kaya

hayatımda ilk defa bir iç saha maçına katılmadım ve bu kadar üzüldüğüm bir günde sağolsun futbolcu kardeşlerimiz üzüntümü bir kat daha arttırdılar ALLAH yollarını açık etsin bugün anlaşılmıştır ki SAMSUNSPOR un işçisi konumunda ki futbolcu kardeşlerimizin %90 ı bu takımı kafalarından silmişler olsun gün gelir devran döner

birde eray tercihi ile ilgili bir şey söylemek istiyorum maçı izlemememe rağmen eray ın gerek idmanlarda gerekse oynadığı maçlardaki kaledeki duruşundan zaten kaleyi koruyamayacağını sadece 11 kişiyi tamamlamak için karşı mahalleden hayatında kaleye geçmemiş birinin mahalle maçları için zorla ikna edilmesi gibi şuursuz ve isteksiz bir yapıda olduğunu SAMSUNSPOR ile ilgilenen herkes çok iyi bilir
Son olarak teknik heyete bir şeyle söylemek istiyorum bırakın artık bu lobi işini yok milli olmuş yok bilmem kaç maç oynamış felan filan gelecekle ilgili hiç bir planınızın olmadığı bir kaleciyle maça çıkmanın bir mantığını açıklayın ALLAH aşkına böyle bariz bir hata yapılır mı kadro kurarken birilernin etkisi altında mı kalıyorsunuz anlamıyorumm.... >:(

scouter55

ramcQ_55

berkay55

05 Nisan 2009, 22:26:15 #277 Son düzenlenme: 05 Nisan 2009, 22:28:20 BeRKaY_55
bu Pankartı acan kardesım bu dedıgın eskıden oluodu sımdı bızı samsunda yenmeyeni dövüyorlar dısarda tek galibiyetımızı aldıgımız altaydan ıcerde 4 yedık boludan 4 yedık bana encok gıresundan bilee 4 yememiz koydu Allah nasıl bılıosa olee yapsın bu salaklarıı  ERCUMENT hoca mıdır nedır dedıgı lafa bakın ''Bank Asya 1. Lig'de kendi sahasında Altay'a 4-0 mağlup olan Samsunspor'un teknik direktörü Ercüment Coşkundere, iç sahada böylesine mağlubiyetlere alışık olmadıklarını söyledi.''

seckin55

samsuni abi soleyin yonetıme beni alsınlar kaleye..referansım sensın..halı saha maçından ;) ;)

samsung

05 Nisan 2009, 22:35:09 #279 Son düzenlenme: 05 Nisan 2009, 22:36:45 samsuni
Alıntı yapılan: Serpico55 - 05 Nisan 2009, 21:06:14
Mactan sonra Turgut bey ile Murat bey ciftlikte gezmesini biliyorlar. Sankı  bugun sahane oynamıssınız 4 golu altay degil siz atmıssınız.Biz farkli mac mı izledik acaba? Sen nasıl olurda cıkarsın cıftlıge. Utanmakta mı yok sızde... Ayıptır

kardesım bu adamlar ne zor şartlarda futbol oynuor haberiniz yok adamlar bu takımı bu sartlarda iii yere getırdııler yenıldıler dıe sokaga mı cıkmasınlar bende gordum yanında biri vardı belkı adamın menejeri samsuna maca geldı nerden bılıosunuz...

samsung

kımseyı haksız yere suclamaya gerek yok o adamlar yenılmek mı ıstıolardı olmadı bu bir oyun bence samsunspora bundan sonrakı maclarda başarılarrr...

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: samsung - 05 Nisan 2009, 22:35:09

kardesım bu adamlar ne zor şartlarda futbol oynuor haberiniz yok adamlar bu takımı bu sartlarda iii yere getırdııler yenıldıler dıe sokaga mı cıkmasınlar bende gordum yanında biri vardı belkı adamın menejeri samsuna maca geldı nerden bılıosunuz...

Neyden bahsediyosun birader,

Mactan sonra isterse feriştahın gelsin insan ortalıkta gözükmez, hangi menejerden bahsediyon murat,turgut ve yanlarında onların yaşlarında biri.

Yemek ye gayet rahat ol, sonra bşi yomus gibi cık dolas.

Bu kadar da olmaz ama.

Sioux

Alıntı yapılan: samsung - 05 Nisan 2009, 22:36:37
kımseyı haksız yere suclamaya gerek yok o adamlar yenılmek mı ıstıolardı olmadı bu bir oyun bence samsunspora bundan sonrakı maclarda başarılarrr...

sen kimsin bilader? samsunsporlu olmadıgın kesin. git adamın asabını bozma, canımız sıkkın zaten.  >:( >:(

europe_55

Bu mac hakkinda gercekten konusacak birsey yok...
Kalede facia bir kaleci, evinde giresun ve altay´dan 4 yemis bir takim...
Hala kongre icin bir aday yok.
Belediye baskanlarindan bir destek yok...

YAZIKLAR OLSUN!!!
Ama maalesef sadece SAMSUNSPOR´a yazik oluyor... :( :( :(

YaşarDoğu