Bank Asya 1. Lig / 29. Hafta / Samsunspor'umuz - Altay

Başlatan yönetici, 28 Mart 2009, 19:35:33

« önceki - sonraki »

55Bafra55

Alıntı yapılan: samsung - 05 Nisan 2009, 22:35:09

kardesım bu adamlar ne zor şartlarda futbol oynuor haberiniz yok adamlar bu takımı bu sartlarda iii yere getırdııler yenıldıler dıe sokaga mı cıkmasınlar bende gordum yanında biri vardı belkı adamın menejeri samsuna maca geldı nerden bılıosunuz...

Açıkçası hiç inandırıcı gelmedi bana da.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: samsung - 05 Nisan 2009, 22:35:09

kardesım bu adamlar ne zor şartlarda futbol oynuor haberiniz yok adamlar bu takımı bu sartlarda iii yere getırdııler yenıldıler dıe sokaga mı cıkmasınlar bende gordum yanında biri vardı belkı adamın menejeri samsuna maca geldı nerden bılıosunuz...

İyi yere getirdiler öyle mi? Küme düşmemeye çalışıyoruz, sen iyi yerden bahsediyorsun. Ne zor şartlar dediğin ne? En az alanı yıllık 100-150.000 lira para alıyor. Bu ülkede asgari ücret ne kadar biliyor musun sen Samsung Bayii? Biz Samsunspor'un eski futbolcularını da biliyoruz, yenilgiden sonra utancından sokağa çıkamayanlar, üstelik yenildikleri takım FB, Gs, BJk olurdu. Evimizde Altay'dan 4 yemişiz burada kafa ütülüyorsun. İlk nmesajlarından ne olduğun belli zaten, Samsunsporlu falan değilsin sen. Kimin arkadaşı, kimin menajeriysen haddini bil. Karşında salak yok senin. Ayrıca Murat, Oktay ve Can bu takımda en sevdiğimiz oyunculardır, bırak da kızalım biraz.

samsung

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: samsung - 05 Nisan 2009, 22:46:02

ne inandırıcı gelemdi pardon

İnandırıcı gelmeyen sensin, pardon. Kimin adamısın? Taraftar olmadığın ortada.

Akyol

yahu arkadaş üye oluyorsun ilk mesajın öğüt vermek oluyor kimsin nesin necisin muhtemelen bu takımın yenilmesi senin hoşuna gidiyor SAMSUNSPOR bizim için oyun değildir kimliktir herkes haddini bilecek oyun falan derken oyuncak olma  >:( >:(

samsung

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 05 Nisan 2009, 22:45:42
İyi yere getirdiler öyle mi? Küme düşmemeye çalışıyoruz, sen iyi yerden bahsediyorsun. Ne zor şartlar dediğin ne? En az alanı yıllık 100-150.000 lira para alıyor. Bu ülkede asgari ücret ne kadar biliyor musun sen Samsung Bayii? Biz Samsunspor'un eski futbolcularını da biliyoruz, yenilgiden sonra utancından sokağa çıkamayanlar, üstelik yenildikleri takım FB, Gs, BJk olurdu. Evimizde Altay'dan 4 yemişiz burada kafa ütülüyorsun. İlk nmesajlarından ne olduğun belli zaten, Samsunsporlu falan değilsin sen. Kimin arkadaşı, kimin menajeriysen haddini bil. Karşında salak yok senin. Ayrıca Murat, Oktay ve Can bu takımda en sevdiğimiz oyunculardır, bırak da kızalım biraz.

neyse siz sallamaya devam edin başarılar...size samsunspor yense bie sallıosunuz siz zaten siz cok mu sevıorsunuz samsunsporu

Sioux

Alıntı yapılan: samsung - 05 Nisan 2009, 22:49:03

neyse siz sallamaya devam edin başarılar...size samsunspor yense bie sallıosunuz siz zaten siz cok mu sevıorsunuz samsunsporu

Hoşt uleyn. ağzını burnunu kırdırma şimdi.

55Bafra55

Alıntı yapılan: samsung - 05 Nisan 2009, 22:46:02

ne inandırıcı gelemdi pardon

Yazdıklarınızın hiçbirisi inandırıcı gelmedi bana.Belki iyi niyetli yazıyorsunuz ama şu an için bu açıklamalar kimseyi inandırmaz.

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 05 Nisan 2009, 22:46:47
İnandırıcı gelmeyen sensin, pardon. Kimin adamısın? Taraftar olmadığın ortada.

Akyol

tez kellesi vurulsun bu arkadaşın yöneticim arkadaş bizi tahrik etmeye çalışıyor şutlayalım kendisini..

gozgoz yýlmaz

Sen kimsin de benim Samsunspor sevgimi sorguluyorsun, beni tanıyor musun? Ağır konuşurdum ama bir beyaz eşya için değmez, Samsung elektrik süpürgesi seni!!!!

Samsunspor'u konuşacağım en son adamlardan birisi sensin. Hadi ikile..

yaman55

**KaR6**

cıkarın ne cıkarın onu söyle? Kimin neyiysen onu anlat önce? Sen kimsin ki bizim sevgimizi sorguluyosun? biz karsılıksız seviyoruz, 5 kurus cıkarımız olmadan, salliyosakta sana mı soracaz?!?

55Bafra55

Evet her zaman seviyoruz,çok seviyoruz ve senden daha çok seviyoruz Samsunspor'u.

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: yaman55 - 05 Nisan 2009, 22:52:13
muhatap olmayın arkadaşlar yazsın dursun :D

gitsin okul defterine  yazsın çocuk  burda yazmasın