Bank Asya 1.Lig 19.Hafta | Samsunspor'umuz 4 - 0 Kartalspor

Başlatan MeL_55, 18 Ocak 2009, 18:08:03

« önceki - sonraki »

Akyol

valla maçta samsuni mehmet abim ve mustafa oktay delibalta nın form düşüklüğü hakkında güzel tespitlerde bulundular ben söylemiyorum söz hakkını onlara bırakıyorum :)

Baskent_Samsunspor

arkadaşlar bu olayları bu kadar büyütmeyin ya daha bunlar neki takım destekliyoruz diye kavgalar oldu bunlar aile içi küçük kavgalardır geçer gider

zaferin tadını çıkarın

maviay55

oo samsunspor oooleyy...

saat 1 buçuk bn daha uyuyorum yurtta..abim aradı uyandım hayırdır abi dedim samsunsporumuz şov yapıo olm sen nie daha yatıon dedi  ;D dk 35 3-0 dedi..qüne böle başladım yani :)  qüzel bi qalibiyet inş.dewamı qelir seriye bağlarız..

furkan5534

maçı aldık harika oldu inşallah 4-0 lık gıresun maglubıyetının rovansınıda alırız haftaya

Sempatik Bengülü

futbolcularımızı yürekten kutluyorum deymeyin artık keyfime :P süper bir hafta beni bekliyor

mehmet yılmaz

Bence böyle bir güne yakışan bir skor çıktı ortaya.

24 Ocak 2008 günü Samsunspor'un en büyük taraftarlarından birisi olan avukat arkadaşımız M. Teoman Taş'ı gencecik bir yaşında, bir trafik kazasında kaybetmiştik. Kartal maçı bunun seneyi devriyesidir; üstelik 20 Ocak 1989 kazamızın da anma programı ertesidir.

Bu nedenle bu maç bizim açımızdan yalnızca bir puan mücadelesi değil ondan çok daha öte anlamlar taşıyordu. Nitekim futbolcu kardeşlerimiz farkındalar mıydı bilmiyorum ama bizim için farklı bir bakış açısı taşıyan bu maçta hakikaten o üzerlerindeki mukaddes formanın hakkını vererek oynadılar.

Maçın ilk 10 dakikasında gelen 2 gol elbette ki oyunun genel yapısını etkiledi. Kartalspor'un zaten çözülmeye meyyal savunması ve oyun kurgusu iyiden iyiye sekteye uğrarken bizim çocuklar ise özgüven konusunda adeta zirvelerde dolaşmaya başladılar.

Son yıllarda seyrettiğimiz en rahat maç bu oldu adeta; Kartalspor'un oyuncu kadrosunda köklü değişiklikler olduğu söyleniyordu -ki bizim bugün izlediğimiz Kartal tepetaklak yuvarlanır alt taraflara.

Hasan'a çok fazla iş düşmedi; düştüğü tek pozisyonda ise önemli bir kurtarış yaptı. Sağ bekte üst düzey bir çizgi tutturamayan Turgay'ın stoperde geçen hafta olduğu gibi bu hafta da başarılı olduğunu söylemek lazım; kaptan Kenan ile birlikte tabii.

Sahanın en iyileri Murat Yıldırım ile Turgut'tu. Murat çalışkan ve iyi niyetli oyununu sürdürürken Turgut önüne kattığı her topta rakibin solunu felç etti. Bu arada iç sahada da ilk defa gol atması Turgut için de bir moral oldu elbette.

Takım mükemmele yakın bir oyun sergilerken bunda rakibin zayıflığı da etkili oldu muhakkak. Ancak şu da bir gerçek ki, Antalya kampında goller atan çocukların ayakları gole alışmış. Çünkü uzun süredir evimizde bu kadar farklı bir galibiyet elde etmemiştik ve işin aslı çok da özlemiştik.

Özellikle ikinci devrede kimi tecrübesizlik kimi beceriksizlikten dolayı kaçırılan pozisyonlar da değerlendirilebilse idi sansasyonel bir netice çıkabilirdi ortaya.

Maçın cumartesi günü olmasına ve canlı yayına rağmen özellikle maraton ve kapalı tribünlerini dolduran ve Samsunspor'u gerçekten seven kötü gün dostlarını da atlamak olmaz.

Bazı kolaycı hemşehrilerimizin "Süper Lige çıksa da maçlara gitsek" deme basitliğini gösterdikleri bir ortamda, eski Samsunspor'u göremeyeceklerini bile bile yine de stada gelen Samsunsporlulara takdirlerimi sunmak isterim.

Takımımız iyi yolda, şehir ekabirinin kösteklemesine, umursamamasına rağmen ileriye dönük umut veriyor. İçerideki maçlarda bir istikrar tutturulmuş olması da ayrı bir mutluluk oldu bizler için. Son 3 maçı da kazanırken 9 gol atmak da ayrı bir güzellik oldu; üstelik bu sefer iyi oyun oynayarak ve tribünden de alkış alarak yaptık bunu...

Galibiyeti birilerine armağan etmek konusunda benim bir söz hakkım olur mu bilmiyorum ama; Nuri Asan'a, Zoran Tomiç'e, Muzaffer Badalıoğlu'na, Mete Adanır'a ve elbette pankartındaki o fotoğrafıyla adeta maçı izleyen Teoman Taş'a gitsin...

4-0'ı görmeliydin Teoman, oh be rahat bir maç izledik demeliydin; maçta kardeşin ve
dostlarınla birbirimize sarılırken adeta sana da sarılıyorduk...

jean

uzun suredir boyle rahat mac oynayamamistik puan kaybi bizi sikintiya sokardi rakiplerimizin oynayacaklari zorlu maclar oncesi guzel bir galibiyet aldik

serkancengiz

mehmet yılmaz

Adige

Olmaması gereken Bir olaydı Ancak olmus Olmula ölmüşe care yok inşalalh Gönlü Alınır Burhanın

sbc_emir

Alıntı yapılan: nilsah - 24 Ocak 2009, 17:53:37
işte bu samsun-kartal macında taraftara 200 tane bilet verildi parasız nerde idi 200 kiş acaba cok merak ettim.ya kızıyorum işte 1 ytl olan bileti bile beleş alıyorsun üstüne üstlük bu güzel günü lekeliyorsun.aynısı kayseride de oldu.istanbuldan gelen taraftar parası ile girdi samsundan gelen taraftar 1 ytl lik bileti yönetime aldırdı.YA ARKADAŞLAR ALLAH RIZASI İÇİN HAKİKATEN GİTMEYİN DEPLASMANLARA AYIP YA 1 ytl paran yoktu kayseriye kime güvendin geldin.birde olay cıkardın alkol testine tabi tutuldun.

laa kardeşimmm bak şu siteye yazmayalım diyoruzz ama zorlaa bizleri atlatıyosunuzzz bugünkü maçtaa bütünn taraftarr grupları elinden gelenin en güzelini yaptı ve canlaa bşala takımınaa 990dk boyuncaaa desteğini werdi bka ben geldimm ewimee boğazlatrım şiş hasta oldummmm ama ayaktayımm samsunsor sevgisi bizim için herşeyden önemli sen ne konuşuon laa bedavayaa yok bilet 1milyondaa yok bedava bilet alıyonuzdaa hakkını vermionuzzz çıksın şurda söylesinn hekress bakimmm kim hakkını vermemiş aldığı biletinn heee kayseridee yönetime bilet aldırdınızda istanbul grubu cebinden para vrdi aldı dionn alann oğlumm sen samsundan gel cebinde beş kuruş olmadan aç acınaa gel stada barr stada gelene kadarr emniyette kal aç aç sonradaa bedavayaa konuşş senin istanbul grubundaki arkadaşların cebindenn bilett alırr demekki onların cebinde bilet alcak parası wardırr ist grubundaki arkdaşlar abilerim kçbkmayın ama bu şahsiyettt konşuturduu beni sizlere hiçbi sözümm yokk ama burda bu kelimeleri konşusan sahsiyettt bizlerden daha çok samasunsporlu ama onun tuzu kuruu cebi doluuu paraı war konuşuyorrr hadi sizlereee eyw şimdi keyfineee bakkk kardeşş bu taraftarr herzaman takımına destegini ve emegini vermiştir veriyorsdaaa

Kaya

Alıntı yapılan: sbc_emir - 24 Ocak 2009, 20:36:15

laa kardeşimmm bak şu siteye yazmayalım diyoruzz ama zorlaa bizleri atlatıyosunuzzz bugünkü maçtaa bütünn taraftarr grupları elinden gelenin en güzelini yaptı ve canlaa bşala takımınaa 990dk boyuncaaa desteğini werdi bka ben geldimm ewimee boğazlatrım şiş hasta oldummmm ama ayaktayımm samsunsor sevgisi bizim için herşeyden önemli sen ne konuşuon laa bedavayaa yok bilet 1milyondaa yok bedava bilet alıyonuzdaa hakkını vermionuzzz çıksın şurda söylesinn hekress bakimmm kim hakkını vermemiş aldığı biletinn heee kayseridee yönetime bilet aldırdınızda istanbul grubu cebinden para vrdi aldı dionn alann oğlumm sen samsundan gel cebinde beş kuruş olmadan aç acınaa gel stada barr stada gelene kadarr emniyette kal aç aç sonradaa bedavayaa konuşş senin istanbul grubundaki arkadaşların cebindenn bilett alırr demekki onların cebinde bilet alcak parası wardırr ist grubundaki arkdaşlar abilerim kçbkmayın ama bu şahsiyettt konşuturduu beni sizlere hiçbi sözümm yokk ama burda bu kelimeleri konşusan sahsiyettt bizlerden daha çok samasunsporlu ama onun tuzu kuruu cebi doluuu paraı war konuşuyorrr hadi sizlereee eyw şimdi keyfineee bakkk kardeşş bu taraftarr herzaman takımına destegini ve emegini vermiştir veriyorsdaaa

arkadaşlar kapatalım bu bedava konusunu herkes görevini en iyi şekilde yapıyor zaten bu konu açıldımıydı uzar da uzar hiç gereği yok bugün taraftar grupları olmasın herhangi yoldan geçen adama gel bedava maç var bağpıracaksın desen kaul etmez bu gönül işidir bu işler gönülsüz olmaz....

Kaya

Alıntı yapılan: iak5529 - 18 Ocak 2009, 20:01:01
bu maçta ilk 15 dakika da işi bitirirz yüksek pas temposuyla diye düşünüyorum ondan sonra da kartal yüklenmeye çalışırken 3 fark bile yapabiliriz.hadi hayırlısı

vaay bee bende iyi tutturmuşum hee ama 4 olacağı aklıma gelmemişti

sbc_emir

Alıntı yapılan: iak5529 - 24 Ocak 2009, 20:47:18
arkadaşlar kapatalım bu bedava konusunu herkes görevini en iyi şekilde yapıyor zaten bu konu açıldımıydı uzar da uzar hiç gereği yok bugün taraftar grupları olmasın herhangi yoldan geçen adama gel bedava maç var bağpıracaksın desen kaul etmez bu gönül işidir bu işler gönülsüz olmaz....

bu iş gönülsüzz olamzz doğru diyosunn ama bazı arkadaşalrrr gönüllü heraldee ceblerinde war tuzları kurudaa konşuyoalrr bedavayaa kimse samsunspor taraftarını bedavacı yapamazzz taraftar yağmur çamur demedenn aç karnıaa bu tkıamın peşinee gidiyosaaa hasta oalna kadar bağrıoasaa bu taraftara kimsee haksızlıkk yapamazzz yanii taraftarın cebinde olsa bilet almasınıda bilirr paralı kardeşşş nilsahh sana diyorummmm war paran konşuyosunnn ama ben o kadar gençelri getirdim kayseriyee giderkenn aç acınaa geldilerr sesleri bilee çıkmadı emniyette beklediler kaç saaatt açlıkdan öldülerr ama gelip ordaa yine tkaımını destekledilerr kayserideee sadece taraftar gruplarını deil herkesi alkol muasayenesinden geçirdilerrr kime sorarsan söylerrr bizlerr gitmeyelimm deplasmana asen gitt nilsahh sen iyi samsunlusunnn yaa paranda var cebinde biletinide alırsınnn