Bank Asya 1.Lig 19.Hafta | Samsunspor'umuz 4 - 0 Kartalspor

Başlatan MeL_55, 18 Ocak 2009, 18:08:03

« önceki - sonraki »

þimþek_cemo

Baskent_Samsunspor

samsunmania

Maçı tv den takip ettim. Kartal tabii ki kadro zaafiyeti çekiyor ancak Samsunspor maçı ciddiye alarak rakibi de oynatmadı. Takım gol atmaya alışmış bunu da görmek çok hoştu. Önemli bir 3 puan aldık. Yıllar sonra en rahat maçımı seyrettim. Teşekkürler Samsunsporum.

55.hakan

Alıntı yapılan: şimşek_cemo - 24 Ocak 2009, 23:45:42
nie kardesm yaaaaaaaaa
arkadaş yeni üye siteyi haberleri de takip etmiyor olabilir serkan aykut ilk yarı sebepsiz yere antremana katılmadığından dolayı kadro dışı bırakıldı...

þimþek_cemo

sagol kardesim işlerimden dolayı takıp edemiyodum ben manısada oturuyorum manisada dogdum ama SAMSUNSPORLUYUM HEMDE MEZARA KADAR

55.hakan

Alıntı yapılan: şimşek_cemo - 25 Ocak 2009, 00:06:43
sagol kardesim işlerimden dolayı takıp edemiyodum ben manısada oturuyorum manisada dogdum ama SAMSUNSPORLUYUM HEMDE MEZARA KADAR
helal olsun samsunspor un senin gibi taraftarlara ihtiyacı var

þimþek_cemo

Kaya

maçla ilgili yorum yapmaya gelince bugün o kadar mutlu oldum ki hala maçın etkisindeyim maçla ilgili yazı yazmak bile heyecanlandırıyor

ercüment hocaya teşkkürler başlamak istiyorum gerçekten işte bu takım denilecek bir ekip önümüze çıkardı oyunun her anında maçı yaşayan bir SAMSUNSPOR takımını görmeyeli çok olmuştur.özellikle pres yapmaya başladığımızda bireysel değil takım halinde yapıyor olmamaız ne kadar iyi bir ekip olduğumuz anlamına gelir,birde bu presin yanında inanılmaz yüzdeli paslar meydana gelince ben inanıyorum ki iç saha maçlarında çok fazla kapanan takımlar haricinde sıkıntı yaşamayacağız.

bireysel olarak gözlemlediğimde gerçekten tüm futbolcularımız ellerinden gelen in en iysini yapmaya çalıştılar

kalede hasan inanılmaz güven veriyor hele rakip oyuncunun bir kafa vurşunu köşeden çıkardı ki gol oldu diye yüreğimiz ağzımıza gelmişti

defans anlamında ilginç şeyler yaşadık bana göre ilk yarım saat defansımıza hiç iş düşmedi oyunu rakip alanda oynamamız defans oyuncularımızın rahat bir maç çıkarmalarına neden oldu ;sadece defansif anlamda sıkıntıyı farkı açtıktan sonra ki orta alan oyuncularımızın oyundan düşmesi nedeniyle rakiplerini takip etmemeleri sonucu bir  kaç pozisyonla yaşadık.Tek tek isimleri düşünürsek turgay ın kenan ile yanyana oynayabileceğinden şüpheliydim ama gerçekten hiç sırıtmadı hatta hucumlara bile katıldı.can yine büyük özveriyle sınırlarını zorlayarak oynadı.ilginç bir şey söyleyeceğim 4-0 lık bir maçta hiç bir defans oyuncusunu bu kadar beğeneceğimi düşünmemiştim VEYSEL i özellikle tebrik etmek istiyorum bir sağ bek oyuncusu bana göre ne yapması gerekiyorsa yaptı hatta arasıra sıkıntı yaşayabileceğimiz dönemlkerde stoper gibi inanılmaz toplara da hamleler yaptı benim görüşüm maçın yıldızı bugün VEYSEL idi.

orta alan a gelince öyle yetenekli oyunculara sahibiz ki biraz olsun kendilerine güvenleri gelince neleerr yapabileceklerini cümlealeme gösterdiler murat bitmek bilmeyen enerjisiyle yine mest etti, sercan ilk iki gol de gerçekten yapması gerekeni asli görevinin ne olduğunu anlayarak gollerin asistlerini yaptı,ömür SAMSUNSPOR a geldiğinden beri en iyi futbolunu oynadı aslında kendine biraz daha güveni olsa çok daha iyi oynayacak belli,turgut inanılmaz fuleli o topu alıp depar atmaya başladığında rakip oyuncular çok çaresiz kalıyor hala son vuruş eksiği var ama yavaş yavaş bunu da halledecek gibi görünüyor,oktay!a gelince bazı arkadaşlar oktay ın bugün kü performansından hoşnut değiller ama ben bugün oktay ı bir ayrı beğendim top kontrolü uzun pas şut seri çalımlar her şeyi denedi en öenmlisi ilk 15 dakika içinde benim sayabildiğim  5 e yakın top çaldı eee daha ne yapsın 4-0 lık bir maçta gol atamadığı için mi performansı beğenilmedi anlayamadım ayrıca ilk goldeki katkısı da tartışılmaz özetlerde daha net görebileceğiz

burhan a gelince bana göre devra arası kampıyla sezon başındaki burhan ı kıyasladığımızda ben hala sezon başında ki burhan  olmadığını düşünüyorum ilk gol de gerçekten bir santrafor nasıl vurması gerekirse öyle vurdu tebrikler burhan.olaylar ile ilgili bir şey söylemeye gerek yok olmuş bitmiş inşallah takımımızın güzel havası bu olaydan etkilenmez ne kadar haklı da olsak taraftar olarak ilk önce takımımız SAMSUNSPOR u düşünmemiz bu tür olaylardan etkilenebileceklerini anlamamız gerekir.

sonuç olarak senelerdir belkide 19 mayıs ın çimlerinde bu kadar uzun süre topu ayağğında tutan göze hoş gelen bir futbol oynayan SAMSUNSPOR izlememiştik açıkcası ben kendimden geçtim emeği geçen herkese teşekkür ediyorumve kendi adıma geçen sene bugün aramızdan ayrılan sitemizin kurucusu değerli abim M.TEOMAN TAŞ' a bu galibiyeti armağan ediyorum ALLAH mekanını cennet eylesin abicim

þimþek_cemo

allah rahmet eylesin. EN BÜYÜK SAMSUNSPOR    ***CANİKLİ  MEKANSIZLAR***

HoliganSamSunLu

harika bir futbol farklı bir skor ne denilebilirki  öne çıkan isimler bence sağ kanadı rakibin sol kanadını delip geçen kartallı serkanı deli eden bir turgut vardıkı dillere desten sercan 4-0 dan sonra biraz şova dönük bocalasada maç genelinde müthiş oynadı Oktay çok iyiydi ömür Burhahna szylemeye gerek yok takım halinde muazzam bir pres nefes aldırmadılar kartala dakikalarca kutluyorum hepsini..

55.hakan

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 25 Ocak 2009, 00:44:20
harika bir futbol farklı bir skor ne denilebilirki  öne çıkan isimler bence sağ kanadı rakibin sol kanadını delip geçen kartallı serkanı deli eden bir turgut vardıkı dillere desten sercan 4-0 dan sonra biraz şova dönük bocalasada maç genelinde müthiş oynadı Oktay çok iyiydi ömür Burhahna szylemeye gerek yok takım halinde muazzam bir pres nefes aldırmadılar kartala dakikalarca kutluyorum hepsini..
deplasmanlarda niye böyle oynamıyoruz acaba

Kaya

Alıntı yapılan: hakanelgun - 25 Ocak 2009, 00:49:12
deplasmanlarda niye böyle oynamıyoruz acaba

erciyes deplasmanını saha şartları nedeniyle saymıyorum ama giresunda kendinden emin ve çok sağlam yapıda sahaya çıkıp iyi bir oyunla galip geleceğmizi düşünüyorum bundan sonra bu birliktelikle deli kurşun gibi ne yapacağı belli olmayan bir SAMSUNSPOR izlemeyeceğiz diye düşünüyorum yani artık istikrar zamanı

Akyol

bende bundan sonra istikrar bekliyorum takımın kendine olan güveni yerine geldi giresun maçına dönüm maçı dersek bundan sonra ya önüne geleni ezip geçen bir SAMSUNSPOR yada 1 hafta galip 1 hafta mağlup bir takım izleriz..

esedullah

çok güzel bir hava yakaladık devamı gelier inş.

cembaba

düştükten sonraki izlediğim en iyi samsunspordu diyebilirim. sonra 1 ay içindeki futbolu ben ercüment çoşkundere ye bağlıyorum. Takıma çok pozitif bir hava katmış. Futbolcular artık işin ciddiyetinde.. Dün çok mutlu oldum açıkçası :) hiç beklemediğimiz anda bir de mehmet abilerin kağıt şovu geldi :) dün güzeldi artık hep böyle oyna samsunspor' um üzme artık taraftarını bizleri...