Bank Asya 1.Lig 19.Hafta | Samsunspor'umuz 4 - 0 Kartalspor

Başlatan MeL_55, 18 Ocak 2009, 18:08:03

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

24 Ocak 2009, 22:45:08 #270 Son düzenlenme: 24 Ocak 2009, 22:52:35 SADECE SAMSUNSPOR
güzel galibiyet

HaSaNCaN

abi biz küfürü hiç bir zaman desteklemedik. hatta bu yıl tribünde ilk bu maçta belki küfüt etmişizdir. üstte arkadaşmız durumu açıkladı. böyle olmasınızı istemezdik ama nabalım iş işden geçti.

CurvaSudSamsunspor

harbiden çok kötü oldu bu olay sevincimiz kursağımızda kaldı desek yeri... :-[

red_white

ordaki gençlere örnek olup Samsunsporluluğu aşılamamız gerekirken tamda gelmişken bu olayın olması yakışık düşmedi olan olmuş gönül almasınıda bilinirr

şimşek_55

Takımın  ıyılerı  Sercan,Turgut,Murat,Omur du  bugun kesınlıkle.Cıkıs  yakalayacagımız  su donemde yasadıgımız  3 sene 2 lıg tecrubesınden sonra  taraftarın  takımın arkasında  sonuna kadar durması gerekırken 2 gol atan bır adama ana avrat sovulmesı  bence pek hos olmamıs. HOcada  cok bozulmus  olaya zaten  

''' Kırmızı beyazlı taraftarların Burhan aleyhine yaptıkları tepkiye bir anlam veremediğini belirten Coşkundere, "2 gol atmış bir futbolcumuza tepki konuluyorsa söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum. Bu olay 4-0'dan sonra yaşamamız gereken mutluluğa gölge düşürdü." dedi.

Sadece Samsunspor

Hasan Sönmez: Çok fazla top gelmedi ama 1-2 tehlikeli topu iyi kontrol etti. Aynen böyle devam.

Veysel Aksu: Sezonun ilk devresi sakatlıklardan dolayı oynayamadı, ama geçirdiği devre arası çalışmaları ona çok yaramış ilk 11'in en iyi oyuncuları arasındadır. 1 topuda çizgiden çıkardı. Zaten bu adamı çok seviyordum bide böyle oynaması daha çok sevindirdi.

Can Ulun: Bugün pek sahada görünmedi ama adam gibi adamlığını bir kez daha gösterdi, karşı takımdan biri sakatlandığı zaman hemen yanına gidiyor ilgileniyor, helal olsun.

Turgay Gölbaşı: Gökhan Kolomoç'un yokluğunda Kenanla yanyana oynadı. Tam bir görev adamı normalde sağ bek ama istenilen yerdede sırıtmadan oynuyor.

Kenan Yelek: Yaşı gereği artık futbol seviyesi düştü. Bugün birçok kafa topunu ıskaladı ama onun gibi birinin sahada olması lazım çünkü gençleri çok iyi yönlendiriyor.

Yücel Ömür Ejder: Belkide Samsunspor'a geldiğinden beri en iyi oynadığı maçlardan bir tanesi. Sezon arasını iyi değerlendirmiş bide güzel gol attı, tebrikler devamını bekliyoruz.

Sercan: Çok iyi topçu, vuruşları çok iyi ama, artistliğe gerek yok bazen çok gereksiz çalımlara giriyor ama seviyorum bu çocuğu.

Murat Yıldırım: Sen varya bir tanesin, süper oynuyor yaa, boyu çok kısa ama acayip koşuyor, top çalıyor, ara pas veriyor, kısacası herşeyi yapıyor, hatta maçı seyrederken bir tane amca vardı samsunspor düştüğünden beri maçlara hiç gelmemiş, ama murat'ı çok beğendi bana soruyor bizim gençleri bu çocuk kim, 19 numara kim, 9 numara kim diye baya beğendi gençleri.

Oktay Delibalta: Bugün ondan çok şey bekliyordum ama hiç varlık gösteremedi, maçada stresli başladı, bişe oldu heralde çok isteksizdi ama düzeltir biz ona güveniyoruz.

Turgut: Bazen kızsakda çok iyi oyuncu aslında, bugün birebirlerin hepsini geçti kaleci ile karşı karşıya kaldı, orta kesmeyide öğrenmiş iyice artık yan ağlara vurmuyor. Ama son dk.larda resmen maçı şeye aldı. Kaleciyi falan geçti sonra düştü neyse. Golünüde attı yeter bu hafta.

Burhan: Bugün çok iyidi. 2 gol attı. Koştu çabaladı. Helal olsun.

Maçtaki Burhan Olayı:

Bende o küfür edilen yerde idim. Burhan oyundan alınınca bütün taraftar grupları çağırdı. Çoğunuda gitti Burhan ama kapalıya gelmedi. Bunun üzerinde taraftar grubu hemen küfür etmeye başladı. 2gol atmış adamın anasına avradına küfür ettiler. Sonrada buraya gelip hesap verecek dediler. Hem anasına küfür et herşeyi söv say sonrada hesap versin. Neyse bence Burhan adamlık yapıp geldi konuştu neyse olay tatlıya bağlandı. Ama taraftar gruplarından 1-2 kişi Burhan'ın bu taraftarla işi bitmiştir falan dedi. Bence 4-0lık galibiyete resmen gölge düşürüldü. Bide orda bulunmam maçın içine iyice etti. Doğru düzgün sevinemedim bile.

Ayrıca hafta içi kulübü Keyder ziyaret etmişti: İlkokullardan öğrenciler vardı stadda. Bi ara ellerinde pankartlarla vip tribününe geldiler rahmetlilerin fotoğrafları vardı. Bide maratonda bir öğrenci grubu vardı taraftar grupları ile kırmızı-beyaz yaptılar. O çocuklar daha unutmaz o tezahüratları.

Sefa'da vip tribünündeydi 4. golde gördüm onu hiç gole sevinmedi bile. Sadece bakındı artık içinden mi sevindi bilmiyorum günah keçisi yapmayayım çocuğu.

HaSaNCaN

beyler ne kadar büyüttünüz olayı ya. olay tatlıya bağlandı maç sonunda. kapatın şu konuyu yendik 4-0 mutluyuz yarında bejekelilere geçircez ;D ;D

red_white

evet gönüller alınır bi idmanda bu hafta içi

şimşek_55

anasına  avratına sovdukten sonra kalbı kırılmıstır.Kırılan bırsey duzelmez ancak yerıne yapısır oda egretı durur. YAzık degılmı arkadaslar boyle seylere.Trıbunde boyle sacma sapan yere soven arkadasları uyarmamız lazım. Hepımızın anası avratı var .

CurvaSudSamsunspor

giresun maçı bölümüne geçelim birbirimizi kırmadan arkadaşlar lütfen...

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 24 Ocak 2009, 22:40:08
valla abi çok rahat sölim 8 9 olurdu turgut artistlik yaparak boş kaleye atmadı topu adamda aldı ayağından...

volla ne yalan söylim kardesim yenelimde istesem 1-0 olsun ama bizim olsun bu yeter bize...
cok iyi oldu bu galibiyet haftaya yenersek bizi kimse tutamaz insallah

ali ihsan

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 23 Ocak 2009, 14:55:31
Bu maçı gol yemeden kazanırız.2-0 veya 3-0 alırız.

Skoru neredeyse tutturuyormuşum.Güzel galibiyet.İyi bir moral oldu.

Baskent_Samsunspor

samsundaki  çiftlere bir örnek   

iki kocalı hürmüz misali  ;D

þimþek_cemo

Sadece Samsunspor