Bank Asya 1.Lig 14.Hafta | Samsunspor'umuz 2 - 1 Kasımpaşa

Başlatan MeL_55, 23 Kasım 2008, 17:14:01

« önceki - sonraki »

Kais

ya bız oynadık yıne bu macda ama yıne rakıp gol attı her neyse bız yıne basdırdık ve penaltı ıle golu bulduk sankı bır ara gerı cekldık gıbı oldu ama hemn toparlandık volkan ın kacırdıgı bır pozısyon var ve nıhayetınde son dakıkalarda golude bulduk buda pasaya kapak olsun

sunuda demek ıstıyorum merkez kardesıme bence volkan ve muratın sonradan oyuna gırmelerı daha mantıklı cunkı orta saha oyundan dusmek uzereyken onlar bır anda oyunun seyrını degıstırıyorlar ve oluımluı etkılıyor takımı ve nıhayetındede macı de cevırdık

veis

bizlere güzel bir hafta sonu yaşatan teknik heyetimize taraftarımıza ve aslanlar gibi mücadele eden futbolcularımıza sonsuz teşekkürler.

selahattin55

BİZİM MAÇ KAZANMAMIZ İÇİN ZATEN GOLÜ 90 VEYA ARTISINDA ATMAMIZ GEREKİYOR.hocamızı ve futbolcu kardeşlerimizi kutlarım hepinize helal olsun.siz rahat olun kimsenin parası kalmaz samsunsporda.siz gerekeni yapın formanın hakkını verin.bu cami da sizin hakkınızı verir.

jean

volkandan ozur diliyorum karsi karsiya golu kacirinca cok agir konusmustum golle kendini affetirdi

tanju55

sefa yetersiz diyorsunuz ama golün pasini sefa vermis...
ara paslari presi herseyi var biraz zamana ihtiyaci var...
sefaya sahip cikin
sercana da simdi biraz havalarda olabilir ama ercüment hoca onuda düzeltecektir...
cok klas bir futbolcu sercan hemen hemen celil gibi oynuyor...

**KaR6**

hangi golun pasını sefa vermiş kardeşim? ilk gol penaltı, oktay düşürüldü, ikinci golde de sağdan Turgay vurdu, volkan attı..

sefa sezon basında beni çok umutlandırmıştı ama hangi maçını izlediysem döküldü.. Benim için çok önemli bir futbolcumuz olmasına rağmen böyle devam edecekse oynatılmamasından yanayım hele de arkasında Murat Yıldırım gibi gercek bi yetenek varken.. Sefa nın ne yapıp edip kendini toparlaması lazım..

Yönetimin eğer biraz aklı varsa bunları evlerinden alıp kulupte 7/24 kampa almaları lazım, bak o zaman nası oynuyolar..

Sercana zaten ne diyim artık bilmiyorum.. konustuk maçtan önceki gun, sorunlarımız vardı ama iyiye gidiyoruz dedi, sevindim ama sahada kayıptı..

Bana en cok dokunan ise sahanın en kotulerinin bizim çocuklarımız olması.. burda bir parantez ise koçarslan a açmak istiyorum, yetenekleri sercana ve sefaya oranla kısıtlı olmasına ragmen canla basla mucadele etti.. önlibere oynamaması lazım diyodum ama dun cidden sefadan 5 gömlek iyi oynadı, helal olsun valla..

Amsterdamli

Sefa ikinci golde orta sahada kazanilan serbest vurusta sag kanattaki Turgaya uzun top atarak bir nevi golun hazirliyicisi oldu.

red_white

evet bencede ii düşündü direk atmak yerine kanata yönlendirdi ii düşünce

Sercan

ordu giresunu 4 0 0 yeniyo daha maçın bitmesine yarım saat var.Kendi evimizde giden 3 puana daha çok yanıyorum

beşnumara

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 30 Kasım 2008, 15:20:22
ordu giresunu 4 0 0 yeniyo daha maçın bitmesine yarım saat var.Kendi evimizde giden 3 puana daha çok yanıyorum
entel doktorumuz sayesinde kaybettik o maçı hem de bizi döve döve aldılar 3 puanlarını

CeLL-O

Ercüment hocayla 3 maç 2 galibiyet , herşey güzel gidiyor. Kasımpaşa ligde nasıl 2. hiç anlamadım , bu takım Bank Asya liginde 2. ise bizim yerimiz hiç de adil değil , inşallah bu tempoyla devam edip play-offlara kalırız , devre arasında 2-3 takviye ile.

Kais

zaten 1 ıncı ıle aramızda 9 puan var eger kı alcagımız macları vermeseydık sımdı lıderdık ama kadro yapısı boyle gerektırdı tecrubesızlık den yavas yavas oda gıderılıyor ınsallah bu hafta antepı yenerız ardından sakarya macını banko gıbı goruyorum ben

Clint_Eastwood

Kötü oyunumuza rağmen şansın yardımıyla alınan 3 puan bir anda bahar havası getirdi... Kasımpaşa'nın bizi küçümsediğini düşünüyorum ve bu hatanın bedelini ağır ödediler..

Kais

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 30 Kasım 2008, 16:46:02
Kötü oyunumuza rağmen şansın yardımıyla alınan 3 puan bir anda bahar havası getirdi... Kasımpaşa'nın bizi küçümsediğini düşünüyorum ve bu hatanın bedelini ağır ödediler..

ne bız kotumu oynadık ılk yarı her ıkı takımda oynayamadı ıkıncı yarı bız oynadık onlar attı bu kadar da kotu oynamadık

merkez

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 30 Kasım 2008, 16:46:02

Sevgili Clint,yorumuna saygı duyuyorum ama kötü oynadığımızı nerden çıkardın öğrenmek istiyorum müsadenle.

İki tane karşı karşıya ve birde direkten dönen topumuz var,ligin zirvesindeki diri ,yabancıları üst düzey bir takımı eze eze yenebilecek gücümüzün olmadığı malum omalı.Ancak kontrollü ve oyunu tartarak ,adeta satranç oynar gibi stratejik hamleler yaparek, rakibin hatalarından faydalanarak alınabilir böyle maçlar.

Ben kötü oynadığımız fikrini haksızlık olarak algılıyorum ama yine de senin iyi niyetinden şüphem yok , fikrine saygı duyuyorum.