Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

twitter

kaşıyakada haftaya tavşanlı ile oynuyor onlara çakıp buraya rahat kafayla gelmeye çalışacaktır  :P

brigand

rizeyi hiç kafaya takmıyorum. bolu'nun yenilgisi çok iyi oldu. biz galip gelip çok büyük bir adım atıcaz inşallah.

Kadir ÇELEBİ

Duyuru:ŞİRİNLER Pazar günü saat 4.30da dernekten hareket edecektir. Herkes Meşaleli Sis bombalı gelsin bu hafta Degişiklik Yapıp Meşaleleri Stadın önünde Samsunsporumuz Gelince Yakacagız.Ayrıca;Yarınki maçımızda maytap ve düdük şovumuz var. Herkes derneğimizden maytabını ve düdüğünü alsın. 10 maytap 1 lira, düdük 2.5 lira.

Duyuru:Şampiyonluk yolunda şehri yakma provalarına devam ediyoruz.Pazar günü Giresun maçı öncesi saat 17.00'da 56'lar Cengiz Topel durağında 1984 Çılgınlar tarafından meşale yakma organizasyonu düzenlenecektir.

Önemli!!!Lütfen Herkes Yarın Akşam Ledli Anahtarlıklarını Almış Bir Şekilde Stada Bulunsun.Fiyatı 1 tl civarındadır, saathanede ve tüm kırtasiyelerde bulunmaktadır.Karşılıklı Şimşekler yaparken yakacağız. Karadenizin Başkenti Tribünün Kralıdır.Herkes Muhteşem bir şov için Bu iletiyi duyursun.

Tüm gruplar organizasyonlarla şehr-i Samsunu yakacak renklendirecek heycan katacak hepinizin yüreğine sağlık iyiki Samsunsporlu doğmuşum.. >l< >l<

furkan5534

Arkadaslar;

Türkiyede Desibel RekorLarı :
Beşiktaş 132 bin Desibel ( 30 Bin Kişi )
Galatasaray 131.76 ( 47 Bin Kişi )
Samsunspor 128.89 ( 23 Bin Kişi )  bu dogrumudur ?

maviay55

dk 90 boyabat çelik 1 - 4 Bafraspor  >l<

Forvetim

maç saati yaklaştı karıncalanmaya başladım ufak ufak hazırlanıp yollara duşelim, geçen haftaki gibi işyerinden 7-8 kişi arkadaşın minibusuyle çıkıyoruz inşallah. hadi bakalım bismillah yine sevinçle dönelim.

berusa55

Alıntı yapılan: furkan5534 - 20 Mart 2011, 16:43:03
Arkadaslar;

Samsunspor 128.89 ( 23 Bin Kişi )  bu dogrumudur ?

Bizzat şahidiz  ;) Neden doğru olmasın bizim stadımızda da müthiş ses oluyor her tarafı kapalı olduğu için tribünün sesi olduğu gibi sahada.

Mert

Arkadaslar;

Valla doğrumudur  bilmiyorum ama tavşanlı maçında zübeyde hanım parkının oraya hiç o kadar ses gelmemişti.Oraya taşındığımdan beri ilk defa o kadar yoğun ses duydum.Elektrikler kesildiğinde şirinlerle maratonun karşılıklı tezahüratlarını yüksek ses ve net bir şekilde dinledim resmen.

King Of The North

Arkadaslar;

ya birkaç gündür ben de düşünüyorum, acaba şu eziktaşın desibel rekorunu geçebilir miyiz diye ama, hayal mi kuruyorum demeden de alamıyorum kendimi, bu akşamki maçımızda olabilir mi ama en fazla ayakta falan 20 bin oluruz zaten, çok bağırmamız lazım çoooook.

berusa55

Alıntı yapılan: Mert 55 - 20 Mart 2011, 16:49:05
Valla doğrumudur  bilmiyorum ama tavşanlı maçında zübeyde hanım parkının oraya hiç o kadar ses gelmemişti.Oraya taşındığımdan beri ilk defa o kadar yoğun ses duydum.Elektrikler kesildiğinde şirinlerle maratonun karşılıklı tezahüratlarını yüksek ses ve net bir şekilde dinledim resmen.

Süper bu dediğin Mert kardeşim. Alın işte size desibel  :D ;)

Mert

Gerçekten de öyleydi abi o ara markete indim esnaf dışarı çıkmış şaşkın bir şekilde sesleri dinliyordu  :)

furkan5534

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 20 Mart 2011, 16:49:32
ya birkaç gündür ben de düşünüyorum, acaba şu eziktaşın desibel rekorunu geçebilir miyiz diye ama, hayal mi kuruyorum demeden de alamıyorum kendimi, bu akşamki maçımızda olabilir mi ama en fazla ayakta falan 20 bin oluruz zaten, çok bağırmamız lazım çoooook.

kıralım bugun  alem dunya rekoru neymıs gorsun.ultravestiler 50 bın kısıle dunya rekor kırdıgını sanıyo  :D bız 20 bın kısıyle kıralım görsunler  ;) :)

vakıt gecmıyor arkadassssss nası ask'tır bu

King Of The North

Neden olmasın, bir zamanlar çekirdekçi bir tribün vardı, bugünlerde rekordan bahsediyoruz, Türkiye yaptığımız tribün koreografilerinden bahsediyor, nerden nereye, SS Biz'in büyük emekleri var, üstelik önderlik yapıyoruz her konuda...

Kadir ÇELEBİ

Yeni yada eski bence eski olsun üçlü çektirmeyi öğretmeliyiz tribünlerimize (yanlış anlaşılmasın ) ikilemden bahsediyorum eskiler eski yenilerde yeni yapmaya çalışınca karışıyor bunu engellemek tek bir ağız olmak için diyorum. +  bir çocuk değil tribün grup liderleride değil ben şahsen Rize maçına kadar umduğumuz gibi giderse eğer Samsunspor kulüp başkanının sahaya inip üçlü çektirmesini istiyorum.. Bu sayede kendisini affederim söylememiş olmamış sayarım aynı zamanda tarihte bir ilk olmuş olur..

isyan

Vakifbak G.S.T.T. ilk seti aldi, InsAllah böyle devam eder.  >l< >l< >l<