Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

**KaR6**

sercan karşıyakaya atmıştı içerde 2-0lık maçta.. ondan sonra sefa da attı galiba bi tane..

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 21 Mart 2011, 16:06:22
sercan karşıyakaya atmıştı içerde 2-0lık maçta.. ondan sonra sefa da attı galiba bi tane..

Doğru abi hatırladım şimdi Keremide sokmuştu topla beraber kaleye  :D

mehmet yılmaz

Sefa, Karabük'e atmıştı, 3-3'lük maçta.
Ondan önce Burhan, Diyarbakır'a; Sercan KSK'ye atmıştı. Zafer Şakar, Antalyaspor'a atmıştı ama çok önce.
Bu sezon Kupada A.Aziz TS1461'e atmıştı bir tane.

FaTiH_HaN

Serkan Aykut futbolu bıraktığı sezonun sezon açılışında hazırlık maçında galiba erciyesspora atmıştı diye hatırlıyorum

King Of The North

Az önce işyerimde Ankaragüçlü bir kardeşime fotoları ve ledli şimşekler videosunu izlettim hayranlıkla baktı, nerden aldınız falan dedi, sanırım bu led olayı yakında her yeri saracak, bunun fikir babası biz miyiz bilmek isterim?

kaptan 55

ZEKİ'm fikrin mimarı KRAL'DIR.

kuzey55

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 21 Mart 2011, 16:51:21
Az önce işyerimde Ankaragüçlü bir kardeşime fotoları ve ledli şimşekler videosunu izlettim hayranlıkla baktı, nerden aldınız falan dedi, sanırım bu led olayı yakında her yeri saracak, bunun fikir babası biz miyiz bilmek isterim?

hiçbir yerde görmedim ben abi.sanırım biziz.

King Of The North

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 21 Mart 2011, 16:53:10
ZEKİ'm fikrin mimarı KRAL'DIR.

Krala yakışır bir fikir.
Alıntı yapılan: kuzey55 - 21 Mart 2011, 16:53:15
hiçbir yerde görmedim ben abi.sanırım biziz.

o zaman gururlanmaya hazırlanın yakın zamanda, belki önümüz sezon tüm gece maçlarında bunlara şahit olacağız, gerçi bizim kadar koreo olayına önem veren taratfar grubu yok ama gene de bilelim...

Akyol

Süper Lig'de ki son golümüzde yine frikikten Celil atmıştı...

Ollivanders

Şu lanetli Diyarbakır maçında değil mi kardeşim!

55cem55

Arkadaş bank asyada mısın premier ligde misin...haddini bil Dilaver :P

Shane_Falco

Su bizim Kemal'i Ümit Milli takıma neden almıyorlar anlamıyorum arkadaş ya

FaTiH_HaN

alıyorlar en son maçta çağırmışlardı diye hatırlıyorum

beşnumara

Kemal'in bundan sonra ümit milli ile a2 milli ile işi olmaması lazım Direk A milli takıma gider inşaallah.Zaten kendsi bu hususta çok hırslı direk A milli takıma yükselecem diyodu ;)

Shane_Falco

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 21 Mart 2011, 17:55:07
alıyorlar en son maçta çağırmışlardı diye hatırlıyorum

A2 milli takıma almışlardı bi ara kardeşim.Fakat en son açıklanan Lichtenstein Ümit Milli takım kadrosuna alınmadı.Ümit Milli'yi geçtim.A2 takım kadrosunada çağrılmadı...

Alıntı yapılan: beşnumara - 21 Mart 2011, 17:58:34
Kemal'in bundan sonra ümit milli ile a2 milli ile işi olmaması lazım Direk A milli takıma gider inşaallah.Zaten kendsi bu hususta çok hırslı direk A milli takıma yükselecem diyodu ;)

Gökhan Zan'ın oynadığı Milli takımda gayet rahatda oynar yani ;)