Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Ahmeti

dünkü maçın yorgunluğu hala üzerimde bayrak sallamak adamı ne kadar yordu öyle üstüne birde stres ama olsun 1-0 oldu bizim oldu sadece bu sene değil yıllar sonra stad'ta böyle bir kalabalık gördüm herşey çok güzel oldu.

Birlikten kuvvet doğar samsunspor taraftarına ayrılık yakışmaz.

King Of The North

Alıntı yapılan: hakanelgun - 21 Mart 2011, 11:25:58
suatkilicsamsun Suat KILIÇ
Bugün de hem Samsun hem Trabzon galip. SS banko şampiyon; TS de Fener'i sevindirmez inşallah:)

Suat Kılıç'ın twitter mesajı- Sabah sabah sinirlerim bozuldu  >:(

bu ne ya :( trabzonun son dakika golune canım sıkıldı, şayet giresuna puan verseydik üzüntüm katlanacaktı. dak. 61 leri artık hep duymak istiyoruz...

**KaR6**

ben dayanamıyorum, gelecem galiba karsıyaka maçına..

CurvaSs

Alıntı yapılan: **KaR6** - 21 Mart 2011, 13:52:05
ben dayanamıyorum, gelecem galiba karsıyaka maçına..

aynı şekildeyim, ya diyarbakır'a gidecem ya da samsun'a gelecem artık..  :(

kaptan 55

bu sene bu taraftar hakikaten bir başka;BU BÜYÜK TARAFTARA ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR.

özkan

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 21 Mart 2011, 13:50:13
dak. 61 leri artık hep duymak istiyoruz...

Söz kimse yapmasın,tek başıma,avazım çıktığı kadar ben yaparım  ;)  :D :D :D

twitter

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Mert 55 - 20 Mart 2011, 16:49:05
Valla doğrumudur  bilmiyorum ama tavşanlı maçında zübeyde hanım parkının oraya hiç o kadar ses gelmemişti.Oraya taşındığımdan beri ilk defa o kadar yoğun ses duydum.Elektrikler kesildiğinde şirinlerle maratonun karşılıklı tezahüratlarını yüksek ses ve net bir şekilde dinledim resmen.

19 Mayıs stadında Tavşanlı ile maçımız oynanırken Zübeyde Hanım Parkı gibi stada iki adımlık mesafede hemde tribünlerin sesini duyduğun halde senin stad'ta olman gerekmiyormuydu?. :D

kuzey55

davidsavage

Arkadaşlar şimdi ceza sınırında olan hangi futbolcularımız var ? Önümüzdeki maçta sarıkart görüpte karşıyakada  oynayamama durumu olan inş olmaz da .

babasamsunlu

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 19 Mart 2011, 13:25:57
ya dün bir işim dolayısıyla istanbuldaydım..
metrodan inerken inanılmaz görüntülere şahit oldum.
bu travzonlular gs yi desteklemek için gs forması giyip üstüne travzon atkısı atmışlar maça gidiyorlardı..
hakkaten bu kadar da olamaz dedim..yanaştım bi baktım tiip şive mallık her yönüyle travzonsporluydu..

dedim hay sizin ben..ne olursa olsun maçın sonucu biiz ne kadar ilgilendirirse ilgilendirsin bir başka takımın kıyafetlerini giyipte o bir başka takımı desteklemek için maça gidemem ben..ve burdaki herkes...

Not : Bozbaykuş Çelebi hariç :D :D :D

İŞTE BU YAZIMDA SÖYLEMEYE ÇALIŞTIĞIM TİPLER BUNLARDI...  :-* :-* :-*

kuzey55

hakan bayraktar ve murat yıldırım sarı kart sınırında.

davidsavage

Alıntı yapılan: kuzey55 - 21 Mart 2011, 15:32:25
hakan bayraktar ve murat yıldırım sarı kart sınırında.

Teşekkürler,umarım uzun bi müddet görmezler kart felan yoksa ortasahamız çöker  :(

kuzey55

Alıntı yapılan: davidsavage - 21 Mart 2011, 15:35:23
Teşekkürler,umarım uzun bi müddet görmezler kart felan yoksa ortasahamız çöker  :(

mağlubiyet hakkımızı onların olmadıgı bir maça yazarız :)

Jnr.Serkan

Biz ligdeki en son frikik golünü ne zaman atmıştık ? Ben en son 2008deydi sanırım Zafer Şakar Antep belediyesine atmıştı frikikten şehir tarafındaki kaleye hafif çaprazdan