Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

jean

Aklimdanda geciyordu alinir diye nedense insaallah tekrar bulusmak nasip olur

olumunemunferit

Merhaba abilerim kardeşlerim.
Öncelikle bu siteyi kuran Teoman Taş abimizden Allah razı olsun. Çok güzel bilgilere erişebiliyoruz sayesinde...
Ben de virüs döneminde hem kendimi web tasarım konusunda geliştirmek, hem de Samsunspor için bir şeyler yapmayı amaçladığım için şöyle bir site yaptım.Ziyaretinizi beklerim. Umarım beğenirsiniz. Önerilerinizi de alabilirim.

Anasayfa'da sadece Teoman Taş'ın kendi kaleminden yazdığı yazıya yer verilmiştir.

www.ataturkluarma.com

maço

Acaba liglerin akıbetine ne zaman karar verilecek bilgisi olan var mı?

_SoN_

Alıntı yapılan: maço - 12 Haziran 2020, 12:23:03Acaba liglerin akıbetine ne zaman karar verilecek bilgisi olan var mı?

Bugün için son karar verilecek deniliyordu, beklemedeniz.

jean

AhmetDenizci

maço

AhmetDenizci

"17.15-17.35" arasındaki 20 saniyelik üslup, hareketler ve konuşma tarzına bakar mısınız....

15.30'da İsmail Uyanık'a eleştiri...

Ayrıca 11.40'ta Ertuğrul Sağlam'a eleştiri..

eprianu

15:30'da İsmail Uyanık için "...İsmail'in oraya gelmesiydi" şeklinde cümle kuruyor.  İnanamadım, tekrar tekrar dinledim ve öyle. Babasının oğlu muymuş İsmail Uyanık da "İsmail" şeklinde hitap ediyor.

Tevafuk bu ya, az önce Cem Uzan ve İstanbulspor ile ilgili hazırlanmış bir video izliyordum. Orada kaçak Mercedes getirmekten ötürü Tanju Çolak'ın hapis cezasına çarptırıldığı geçti.

Ertuğrul Sağlam'a soruyormuş: "Alt yapıdan çıkartıp oynattığın kaç oyuncu var" diye. Yani resmen "Benim Samsunspor ile alakam yok, Samsunspor'u takip etmiyorum" diyor kendi ağzıyla. Adam geleli kaç hafta olmuş da alt yapıdan oyuncu çıkaracakmış? Sağlam'ın yerinde ben olsam alt yapıdan oyuncu çıkmış olsa bile o kritik süreçte oynatmazdım. Biz Manisa FK'nin 6 puan gerisindeydik.

ask55

Tamamını izledim Tanju'nun konuşmasını.
Klasik Tanju işte.Ego + Para + Cahillik = Tanju Çolak
Erman Toroğlu'nu taklit ediyor.Erman Toroğlu da Fatih Terim'e "Fatih" diye hitap ediyor.O da güya "İsmail" diyerek değersizleştirmeye çalışıyor da gücü buna yeter mi ? Komik işte.
Hayır madem birini taklit edeceksin bari düzgün birini taklit et.Bu da cahilliğini gösteriyor.

jean

Eskiden sever ve kulubun icinde olmasini cok isterdim son yillarda ki elestrileri yuzunden sogudum futbol gecmisine diyecek laf yok gerisi bos yuksel baskan 25 milyona alt yapi kuruyor guzel ama eksikler var diyor anca konusma bos laf baska birsey yok

ata55

Gerizekalı Tanju Çolak.
Manisa'yı yendik ulusal basına çıkmadık diyor.
Ulan mal... O maçı bizzat TRT verdi zaten. Ulusal basına çıkmışsın işte.
Bu böyle mal mal konuşurken Salim denen düşük profil de iki itiraz etmiyor.
Bu herifi Türk futbolunda ciddiye alan kalmadı, boş verin.

ata55

Mustafa Aztopal 15'inde TFF toplanacak ve son kararı verecek, bekliyoruz demiş.

jean

Hadi insaallah yarin sampiyonlugu ilan edelim artik netlessin tanju konusuna ilave olarak manisa 8-10 milyon harcadi diyor sancaktepe bile 15 harcamis manisanin kadrosu o kadar ucuza kurmasi mumkun degil

ask55

Bizim yerel medya gerçekten çok boş.
Yüksel Yıldırım, Ertuğrul Sağlam ve Mustafa Aztopal ile bir sürü röpörtajlar yapıldı.Bir tanesi de "Liglerin akıbeti ne olacak ? Ne zaman başlanacak ? Başlayacak mı ? Kulüpler birliği toplantısında ne konuşuldu ? Ne zaman kesin kararın verilmesi bekleniyor ? " gibi sorular sormadı.

Şu an bir Samsunspor muhabirinin ilk yapması gereken iş Federasyon'a ya da kulübe ulaşıp bu sorulara bir cevap bulmaktır.

Tek yaptıkları şey ulusal medyada haber çıkarsa kendi sayfalarında yer vermek.
Ya da kopyala yapıştır haber yapmak.
Zaten ulusal medya'yı biz de takip ediyoruz, federasyonun sitesini de biliyoruz.Ordan haberi al sayfana koy.Bu mu habercilik ?