Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

jean

Su ligden artik ciksak biran once ne haber var dogru duzgun nede gelisme guya bugun aciklanacakti ay sonuna kadar sure var dediler simdide gecen hafta tescillenecek dediler yine olmadi dakika basi haber aramaktan yoruldum

maço

ne illet bir lige düştüğümüzü bir kez daha anladık.
ufak bir haber bulmak için her yere bakıyoruz ama yok.

eprianu

2. ve 3. Lig kulüp temsilcilerinin nihai bir karara varamadan bitirdikleri her toplantı kulüpleri ilerleyen zamanlarda zora sokacaktır. Temmuz ayı geldi hâlâ ligler oynanacak mı, tescil edilecek mi belli değil. Ligler ne zaman tamamlanacak, kulüpler hangi aralık transferleri bitirecek de yeni sezona hazır hale gelecek kimsenin umrunda değil.

Eğer eski yönetimler olsaydı bu belirsizlikte en büyük zararı biz görürdük. Neyse ki Yüksel Yıldırım geçende katıldığı toplantıda önümüzdeki sezon için transfer çalışmalarının başladığını, birçok isimle görüşüldüğünü söyledi.

Bu arada yeri gelmişken söyleyeyim. Bazı tavırlarına ve söylemlerine çok kızsak da Yüksel Yıldırım gerçekten vizyoner bir insan. Yabancı futbolculara izlettirilmek üzere Samsun'u tanıtan video hazırlatmış. Ayrıca yine yabancı oyunculara verilecek olan  broşür de bitmek üzereymiş. Bunlar önemli adımlar.

Stoper

16 Haziran 2020, 23:11:39 #48483 Son düzenlenme: 17 Haziran 2020, 00:04:18 Stoper
Liderler çıkacak.
Düşme olmayacak.
2-5 belirlenen bir şehirde, tek maç usulü play off oynayacak.
Kararın Cuma gününe kadar açıklanması bekleniyor.

forzasirin55

diocid

Hadi hayırlı olsun, birda da buralara uğramayız inşallah.             

seskat

Alıntı yapılan: diocid - 19 Haziran 2020, 21:09:37Hadi hayırlı olsun, birda da buralara uğramayız inşallah.             

Var mı yeni bir gelisme?

evolution55

ay sonuna kadar resmileştirmeleri lazım iyice çocuk oyuncağına döndürdüler

_SoN_

Alt yapı liglerinin tescillendiğini öğrendik takımın resmi sitesinden, ayrıca Ertuğrul hoca dünki videosunda önümüzdeki hafta federasyonun kararını açıklamasını beklediğini söyledi, ve benim kanatım hocanında bu şekilde tescil edileceğine inancı var, aynı şekilde düşünüyorum, bence ligler oynanmayacak, bu şekilde tescil edilecek.

diocid

Alıntı yapılan: seskat - 19 Haziran 2020, 22:44:48Var mı yeni bir gelisme?
Bekliyoruz, hep güzellikleri umuyoruz, yinede vazgeçmiyoruz.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 24 Nisan 2020, 13:06:01Süper lig ve TFF 1.lig maçları el mecbur kesinlikle oynanacaktır. Takımlar yayın gelirine peynir ekmek gibi muhtaç. Maçlar oynanmazsa oradan para alamazlar ve bu birçoğunun batışı olabilir. TFF'de bunun farkında takım yöneticileride.

Fakat bizim lig ve 3.ligi oynanmadan olduğu gibi tescilleyebilirler.

Bizim liglerin ne olacağını 2 ay önceden söylemiştim.
Bunun dışında bir durum olacağını hala sanmıyorum. Play-off için mini bir turnuva düzenlenir en fazla.
Görünen köy kılavuz istemez. Geç bile kaldılar açıklamak için.
Hala neyi bekliyorlarsa...

futbolcu

ask55

Yarın kararın açıklanacağı söyleniyor.Bekliyoruz.

futbolcu

jean

Sanmiyorum 3 haftadir ayni seyler bu isin suyu cikti