Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

evolution55

başta başkan olmak üzere futbolcular twitterdan şampiyonluğumuzu kutladılar. başkan ayrıca tffye teşekkür etti 55.yılımızda bizi şampiyon yaptınız diye

Bafra55

30 Haziran 2020, 23:45:51 #48511 Son düzenlenme: 01 Temmuz 2020, 00:09:12 Bafra55 Sebep: Link ekleme
Açıkçası şampiyonlukla ilgili federasyon tarafından yapılan resmi bir açıklama göremedim ama kulübümüzün facebook sayfasında hem video hem de resim olarak şampiyonluk ilan edilmiş.

https://www.facebook.com/samsunspor/videos/937741433315092/

Ekleme: Store55'te şampiyonluk tişörtleri de satışa sunulmuş. https://www.store55.com.tr/1920-sampiyonluk-t-shirtleri

evolution55

Kocaelispor da şampiyon olduğunu söylüyor, bandırmaspor bile şampiyon ilan edilmeyi bekliyor. Manisa fk tffnin alacağı her karara saygılıyız diyor. Aslında karar zaten alınmış bence. Başkan yıldırım tower a şampiyon samsunspor yazdırmış, boşuna yapmamıştır diye düşünüyorum

evolution55

Alıntı yapılan: Bafra55 - 30 Haziran 2020, 23:45:51Açıkçası şampiyonlukla ilgili federasyon tarafından yapılan resmi bir açıklama göremedim ama kulübümüzün facebook sayfasında hem video hem de resim olarak şampiyonluk ilan edilmiş.

https://www.facebook.com/samsunspor/videos/937741433315092/

Ekleme: Store55'te şampiyonluk tişörtleri de satışa sunulmuş. https://www.store55.com.tr/1920-sampiyonluk-t-shirtleri

Tshirtlerin de hepsi güzelmiş yahu 😊

Stoper

En iyi ikinci de üst lige çıkarılacak.
Manisa FK.

Bence play off oynatılmalı.
Statü neyse ona göre yürütülmeli.

seskat

TFF nin yaptığı açıklama liglerin oynanmayacağı ile ilgili. Tescilin nasıl olacağı ile ilgili birkaç gün içerisinde açıklama yapacaktır.

Bence de artık şampiyonuz ve şu lanet ligden kurtuluyoruz.

Umarım yeni sezonda güçlü bir kadro ile şampiyonluğa oynarız.

Ayrıca yayın ile ilgili de sıkıntımız olmayacaktır. BEINSPORT aboneliği şart oldu. Kaliteli yayınları özlemişiz.

muzaffer4

Şampiyon olduğumuza inanamıyorum biraz ani oldu resmî bir açıklama olmasa da kulüp tarafından şampiyon olduğumuz söylendi demek ki toplantıda kararlaştırılan kararlar var.Şimdi tüm TFF 1. Lig takımlarından avantajlı hale geldik hem transfere erken başlayabiliriz hem de sezon hazırlıklarına erken başlarız.

Yayın konusuna gelince ben geçen hafta beinsports üyeliği yaptırdım 1 yıl boyunca 708 tl ödeniyor süper lig ve şampiyonlar ligini de kapsıyor eğer Apple TV niz varsa ya da smart tv kullanıyorsanız öneririm tv üzerinden izleyebilirsiniz.Ayrıca kurulum çanak uydu vb ye hiç gerek olmadan istediğiniz yerden izlenebiliyor.Maç boyunca 4-5 kere 7 saniyeyi geçmemek üzere donma oldu internet hızına göre hiç takılma olmayabilir.

jean

Artik resmi aciklamayi bekliyoruz yuksel baskan bosuna kutlamamistir

binikalamadım

55.hakan

Tescille ilgili prosedür önümüzdeki günlerde açıklanacak yazılmış. Tescil edilecek ama nasıl olacağı belli değil.

eprianu

Evet, açıklamada "tescil" ifadesi geçiyor. Ligler tescil edilecek. Toplantıda muhtemelen küme düşme ve ligde kalma konuları kararlaştırılacak.

brigand

Tescil lig formatında gerçekleşecektir. Sadece play-offları tek maç usulü yaparlar diye tahmin ediyorum.

olumunemunferit

Başkan bir yerlerden net cevap almasaydı resmi sayfadan ve kendi hesabından paylaşım yapmazdı. İstanbul'da şirket binasında bile şampiyonluk kutladı. Tescil kararı alınıyorsa lig birincilerinin hakkı teslim edilmelidir. Bunun çiğneneceğini zannetmiyorum.

_SoN_

TFF nin açıklaması aslında net,daha önce klüplerle anlaşıldığı ve mutakıp kalındığı gibi ligleri tescil ettiğini açıkladılar, daha önce mutabık kalınan konu "liderin şampiyon ilan edileceği, düşmenin olmayacağı ve diğer çıkacak takımlar için play of sistemli belirleneceğiydi" Bunun için resmi sitemiz ve başkanımızın şampiyonluğu ilan etmesini normal karşılıyorum, hatta psikolojik olarak,dosta düşmana bunu net şekilde en resmi kişilerce söylememiz gerekirdi ki bu yapılıyor. Kafamızdaki soru işaretlerinden kurtulalım, çok yakında resmi olarakta Şampiyonluğumuz ilan edilecektir, diğer sistemler açıklanacaktır. Bunun aksini TFF kendi yaptığı açıklama ile mümkün kılmıyor zaten.

Bu yüzden,uzun süredir beklediğimiz ve sonuna kadar hak ettiğimiz, ŞAMPİYONLUĞUMUZ şimdiden hayırlı olsun arkadaşlar.

s_uzunkaya

ben manisanında en iyi 2. olarak çıkacağını düşünüyorum. playoff filan da yok yani. başkan bi twitte manisa maçımızı izledim şimdi de nasıl manisanın 10 puan önünde olabilmişiz hayret doğrusu gibisinden manisayı pof poflayarak ilgili mercilere bu kararın doğru bi karar olacağı mesajını verdi bana göre.... neyse biz kurtulalım da şu lanet ligden nasıl olursa olsun..