Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

brigand

Alıntı yapılan: Ayberk - 02 Haziran 2020, 22:54:21Merhabalar değerli Samsunsporlu arkadaşlarım, kardeşlerim, abilerim. Beni şahsen tanıyanlar diş hekimi olduğumu bilir. Geçen yılbaşına kadar fakültede çalışıyordum. Mart ayından itibaren ise Ortodonti Uzmanı olarak çiftlik caddesinde polikliniğimizi açtık. Tribünlerden uzun yıllar tanıdığım ahbaplarım rastgele geldiğinde denk geliyoruz, duyurma ihtiyacı hissettim. Buradan da duyurmak istedim, bir renktaşımız geldiğinde gerekli ikramı yapmak isteriz. İşi düşsün düşmesin Samsunspor sohbeti yapmaya, çay içmeye de her zaman beklerim. Ben İnternet sitemizi bırakıyorum. ( www.dentasamsun.com ) Ulaşmak isteyenler mesaj atarsa telefon numaramı da paylaşabilirim. Saygılarımla ve selamlarımla

Kardeşlerim hayırlı olsun, başarılarının devamı olsun. Bu konu hakkında hassasiyet gösterip çevremizi yönlendiririz elbet.

jean

Allah islerini arttirsin insaallah

_SoN_

Alıntı yapılan: Ayberk - 02 Haziran 2020, 22:54:21Merhabalar değerli Samsunsporlu arkadaşlarım, kardeşlerim, abilerim. Beni şahsen tanıyanlar diş hekimi olduğumu bilir. Geçen yılbaşına kadar fakültede çalışıyordum. Mart ayından itibaren ise Ortodonti Uzmanı olarak çiftlik caddesinde polikliniğimizi açtık. Tribünlerden uzun yıllar tanıdığım ahbaplarım rastgele geldiğinde denk geliyoruz, duyurma ihtiyacı hissettim. Buradan da duyurmak istedim, bir renktaşımız geldiğinde gerekli ikramı yapmak isteriz. İşi düşsün düşmesin Samsunspor sohbeti yapmaya, çay içmeye de her zaman beklerim. Ben İnternet sitemizi bırakıyorum. ( www.dentasamsun.com ) Ulaşmak isteyenler mesaj atarsa telefon numaramı da paylaşabilirim. Saygılarımla ve selamlarımla

Hay maşallah, hayırlı olsun hocam, Çarşamba'dan eşi olanu eşi dosta bizde yönlendiririz, Samsunsporlu bir kardeşimiz her türlü elinden geleni yapar bizim için .

Allah utandırmasın.

Stoper

Kocaeli basınında bir gazeteci yazmış.

"Alt liglerle alakalı önümüzdeki günlerde kulüpler bir araya gelecek ve 2. ve 3.Lig Kulüpler Birliği daha sonrasında TFF ile görüşecek, son karar verilecek. Alt liglerin tescil edilmesini istemeyenler Sakaryaspor, Ankara Demirspor ve 24 Erzincanspor ile birlikte iki kulüp daha."

evolution55

hayırlı olsun, bol kazançlar

evolution55

Alıntı yapılan: Stoper - 03 Haziran 2020, 17:42:45Kocaeli basınında bir gazeteci yazmış.

"Alt liglerle alakalı önümüzdeki günlerde kulüpler bir araya gelecek ve 2. ve 3.Lig Kulüpler Birliği daha sonrasında TFF ile görüşecek, son karar verilecek. Alt liglerin tescil edilmesini istemeyenler Sakaryaspor, Ankara Demirspor ve 24 Erzincanspor ile birlikte iki kulüp daha."

adı geçen 3 takım içerisinde şansı en az olan sakaryadır. 9 puanı kapatıp da şampiyon olursa helal olsun zaten

Ayberk

Güzel dilekler için çok teşekkür ederim çok sağolun.

Ayrıca tescil olsun olmasın fark etmez şampiyonuz Allah'ın izniyle 🙂

minci

Alıntı yapılan: brigand - 03 Haziran 2020, 08:16:50Kardeşlerim hayırlı olsun, başarılarının devamı olsun. Bu konu hakkında hassasiyet gösterip çevremizi yönlendiririz elbet.
Bu günkü ekonomik koşullarda Samsunumuzun gerçekten gerek duyduğu devasa bir kurum açmışsınız. Öncelikle sizi gönülden kutlarım. Ayrıca böylesi bir tesisi Samsunumuza kazandırdığınız için de çok teşekkür ederim. Hepimize hayırlı ve uğurlu olsun.

cembaba

Kardeşim hayırlı uğurlu olsun. Allah bol kazanç versin.

Desiqner

Rabbim hayırlı , helal kazanç nasip etsin.

ask55

Başkan bugun SamsunCanlıHaber'de iki saat konuştu.
Son dakikalarında da şampiyonluk konusunda tahminlerimiz yönünde kilit bir cümle söyledi.
"TFF tarafından bana ligin iptali gibi bir ihtimal yok eğer tescil edilirse Samsunspor'un kesin olarak şampiyon olacağı söylendi.Siz rahat bir şekilde transfer çalışmalarınızı yapabilirsiniz dendi." dedi.
İyice rahatladım.Bu ligde fazla bile oynadık.İnşallah şampiyonluğumuz bir an önce tescil edilir.
Gelecek sezonun kadro yapılanması konusunda alt yapı konularında ise çok umut verici konuştu.
Durduk yere yine heyecan tavan yaptı :)

Ayberk

Alıntı yapılan: minci - 04 Haziran 2020, 07:55:12Bu günkü ekonomik koşullarda Samsunumuzun gerçekten gerek duyduğu devasa bir kurum açmışsınız. Öncelikle sizi gönülden kutlarım. Ayrıca böylesi bir tesisi Samsunumuza kazandırdığınız için de çok teşekkür ederim. Hepimize hayırlı ve uğurlu olsun.
Güzel görüşler için teşekkür ederim. Açıkçası memleketimden daha büyük şehirlerde çok daha iyi koşullarda çalışma fırsatım birkaç kez önüme geldi, ama ne memur olarak ne de yatırım yapma fikri olarak Samsun'dan dışarı çıkmak hiç aklımın ucundan geçmedi. Hastalık bizdeki belki de :)

_SoN_

Alıntı yapılan: Ayberk - 05 Haziran 2020, 21:53:17Güzel görüşler için teşekkür ederim. Açıkçası memleketimden daha büyük şehirlerde çok daha iyi koşullarda çalışma fırsatım birkaç kez önüme geldi, ama ne memur olarak ne de yatırım yapma fikri olarak Samsun'dan dışarı çıkmak hiç aklımın ucundan geçmedi. Hastalık bizdeki belki de :)

İşte bu !! , halı sahada takım çıkaracak adam kalmadı forumda :) aynı düşüncedeyim hocam, tekrar saygılar.

AhmetDenizci

Yüksel Yıldırım transferler gibi bir çok konu hakkında açıklamalar yapmış.

https://www.youtube.com/watch?v=Wb5A_Ddtup4

Sadece Samsunspor

Sayin valimiz gorevden alinmis. Nadir sehrimize sahip cikan valilerden biriydi. Bu sehir onu osman baba diye hatirlayacak.