Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

binikalamadım

anladığım kadarı ile bu maske işi daha uzun süreler devam edecek gibi görünüyor...takımımızın renklerini taşıyan hatta armamızın bulunduğu maskeler olsa kullansak iyi olmaz mı ?

Sadece Samsunspor

Galiba ligler oynanmayacak. Daha lig baslmadan her takimda biseler cikmis. Zor oynatmak. Tescil etsinlerde bitirelim uzadikca can sıkıntısı veriyor

jean

Ne hikmetse biranda pozitif cikti kimilerinin sonucu liglerin oynatilacagi ortaya cikinca

Stoper

Ligleri tescil etmek bazı takımlara hukuki haklar doğurabilir. Almanya, İspanya,İtalya buralarda sezon başlayacak. TFF'nin de işi zor.

muzaffer4

Alıntı yapılan: jean - 10 Mayıs 2020, 05:34:52Ne hikmetse biranda pozitif cikti kimilerinin sonucu liglerin oynatilacagi ortaya cikinca
Pozitif çıkmasının sebebi ligler oynanacak dendikten sonra takımların antrenman için toplanmaya başlaması ve toplanırken her personele test yapılmasıdır.Test yapıldığında pozitif çıkması olağan bi durum zira bir kulüpte en az 100 kişiye test yapılıyor tüm takımlar baz alındığında 5-6 pozitif vaka gayet az

Shane_Falco

Başkan lige devam edilmezse ya da üst lige çıkmamız engellenirse desteğimi çekerim diyor...

https://twitter.com/i/status/1260293618952286210

Sadece Samsunspor

Adam hakli. Zaten bilerek yaptigini dusunuyorum. Cunku baglantilari saglam. Kaale alinmayacak birisi degil.

jean

18 temmuz tff 2.lig baslangici kotu oldu bizim icin

jean

Bu ne sacmalik tff 2.ligde para yok super ligden 1 ay sonra basliyor kim karsilayabilecek masraflari biran once baslasakta bitseydi kotu oldu bu is

Ayberk

Ben o kadar erteledikten sonra oynatacaklarını sanmam. Oynasak ve beklendiği gibi şampiyon olsak ne zaman transfer yapacağız? 1.ligdeki rakiplerimiz kadrolarını kurup kamplarını tamamladıktan sonra mı? Transfer tescil sezonu ne olacak? 20/21 sezonu ne zaman başlayacak? Bu sezonu bitirip hurra yeni sezona mı başlayacağız?

isa55

Liglerin durumu ve kalan maçlar çok konuşuluyor, haklıdır  ama çözümü yok mu yani

Grupta şampiyonluğu hemen hemen garantiledik ama düşen takım ve play off belli değil. Diğer grupta karışık. Bu şekilde tescil edilmesi doğru olmaz.
Bu senenin dondurulması da yanlış.
Kalan maçlar bir şekilde oynanmalı.İsterse Eylül de başlasın.

Futbolcular yeterince dinlendi, tatil yapmasinlar.
Transfer sezonu 9-10 günde halledilir. Zaten lig bitmeden anlasmiyorlar mi
Diyelim ki yeni sezon Ekim'de başladı. Türkiye kupası iptal edilsin. Pazar-carsamba oynanıp telafi edilir.

Sorun olarak Süper Lig de Avrupa'ya gönderilecek takımın belirlenmesini görüyorum. Ona çözüm bulunursa çokta sıkıntı olmaz.
Siz ne düşünüyorsunuz

Ayberk

O işler öyle ezbere olmuyor maalesef. Özellikle transfer konusu bahsettiğiniz gibi oldu bitti bir iş değil. Ne çabuk unuttunuz "tahta" günlerini?

twitter

bitse de kurtulsak anasını satiyim. şu trabzon şampiyon olmasın diye oynansın diyordum da kim olursa olsun çıkalım şuradan artık oynanmadan da olsa. küme düşeni de ligden çıkanı da türlü türlü ağlıyor oynanmasın diye bari iptal etmeseler.

ask55

İçimde kötü bir his var.Sanki şampiyonluğumuzu yiyecekler gibi geliyor.
Yazık olacak.

jean

Tff 2.lug takimlari nasil verecek topculara ekstra maas temuuzda baslarsa ne zaman bitecek ne guzel cikarkan basimiza gelene bak