Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş...

Başlatan yk55, 05 Mayıs 2008, 21:29:36

« önceki - sonraki »

esedullah

Sevgili Samsunspor sevdalıları..
Son 2 aydır aklıma takılan birçok soru var.Örneğin Fuat Köktaş Samsunsor tam kayyuma kaldı derken birdenbire bir fedai çıktı ve SAMSUNSPORUMUZA sahip çıktı.Ama bunun perdearkası varmıydı acaba?
Çok yakın bir ağabeyimden duyduğuma göre Fuat Köktaş gelecek dönem Ak Partiden Samsun Büyükşehir Başkanlığına aday olacağını söyledi.Bu benim kafamı iyice bozdu.İnşallah bu yalandır.SAMSUNSPOR siyasi rant yeri değildir.Fuat Köktaş da şu ana kadar SAMSUNSPORUMUZ için çok faydalı işlar yaptı.Onu hep  SAMSUNSPORUN başında görmek istiyoruz.

Sadece Samsunspor

kuzey55

belediye başkanı olursa paramız olur bence güzel olur...

YaşarDoğu

fuat Köktaş ın belediye başkanı olmasının  bence güzel olacagını sanmıyorum kuzey55.şuan samsunu güzelleştiran adam yusuf ziya yılmaz samsun halkı onu yine secer bide raylı sistemi getirdi bence bu dönemde başkan olur. fuat köktaş sadece samsunspor başkanı olsun bence ama belediye yardımını büyükşehir belediye başkanı olarak değilde samsunspor başkanı olarak almaya baksın. tabikide bunlar sadece bi duyum kesin bişi yok sızıntyı haberler gerceği ne kadar yansıtır su götürmez bi gerçek!!!

HoliganSamSunLu

belediye başkanı olması iyi veya kötü bu siyasi olarak tartışılabilir ama bunun için samsunsporu kullanmak kesinlikle kabul edilemez...

Baskent_Samsunspor

ya beyler Allah aşkına bu şehir efsane başkanı ismail uyanıkı belediye başkanı seçmedi adam samsunsporun başına geldi diye oy mu toplayacak sanıyosunuz ....ihtimal bile vermiyorum siyasetin samsunsporda olmasını asla istemiyorum.

jean

alt belediyelerin baskanlari hep trabzonlu erdogan tok falan buyuksehriinki yani en onemlisininki bari samsunlu olsun zaten yusuf ziya carsmabali samsunuda guzellestirdi kalamaisndan yanayim fuat baskan kuluple ugrassin

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: 35ama55 - 20 Eylül 2008, 23:18:40
gercekten tarafsız gozle cevaplayabılecek bırıne soruyorum Fuat Köktaş kimdir neden Samsunspora başkan oldu inanın bir gram bilgim yok bu hususta ?

Basına yansıyan şekilde cevaplarsak Fuat Köktaş samsunspor başkan adaylığında adı son anda gundeme geldi siyasi bir girişim sonucu ondan oncesinde ciddi bir adım atan Turgut Tufenk'in Teklifiyse eksi yoneticilerin temliklerini kaldırması halinde 8 tirilyon parayla başkan adaylığına talip olabileceğini soylemesi benimsenmedi açıkcası kimse alacağından feragat etmedi aramızda bazı arkadaşlar gayri ciddi bir yaklaşım oldugunu düşünsede ben bu konuda turgut tüfenk'in samimi olduğuna hep inanmışımdır.. bugun 30 ila 35 tirilyon arasında soylenen borç  yarı rakamlarda olabilirdi..

Kadir ÇELEBİ

21 Eylül 2008, 00:03:09 #1238 Son düzenlenme: 21 Eylül 2008, 00:05:01 SamsunSpor_34
Alıntı yapılan: 35ama55 - 20 Eylül 2008, 23:55:24
hala utanmadan para istiyorlar öyle mi ? Peki Fuat Köktaş'ın sıyası derdı ne Samsunda ? AKP den aday mı olmak ıstemıyo AKP de kendı bacagına sıkmaz herhalde

Dediğim gibi Fuat Köktaş'a talep siyasetcilerden geldi bu şu demek değildir siyasi bir rant için adaylığını koydu demek doğru olmaz.. bu konuda müneccimlik yapmıcam..:)

Para meselesi Sayın Tüfenk daha once vermiş olduğu bir sözdü yerine getirdi nice söz verenlere inat..

gozgoz yýlmaz

Ayrıca Fuat Köktaş, büyük başkan İsmail Uyanık'ın başkanlığı döneminde de yöneticilik yapmıştır. Alacağına temlik koydurmayan nadir yöneticilerden birisidir.

Trabzon kökenlidir, çok eski yıllarda Çarşamba Irmaksırtına gelip yerleşmişler ve bir bakıma Çarşambalı olmuşlardır. Örneğin geçen sene trafik kazasında vefat eden erkek kardeşini Trabzon'a değil Irmaksırtına defnetmişlerdir. Bence bu önemli bir göstergedir. Trabzonludur ama Trabzonsporlu değildir; Samsunsporludur.

Pergani 55

dogru oldugunu sanmıyorum şimdiki başkanı kimse indiremez oradan

berusa55

Serkan´a 3 gol espirisi...
Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş,bayramlaşmak için kulübe gelen Serkan Aykut´a takılmadan edemedi.Güngören Belediyespor maçında 89. dakikada oyuna giren ve ayağına gelen ilk topu filelere gönderen Serkan´a sarılan Başkan Köktaş,Bundan sonra Serkan´ı üç keşe topla buluşturacağım. O zaman üç gol atacak" dedi.

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=17539

Kadir ÇELEBİ

03 Ekim 2008, 01:21:38 #1242 Son düzenlenme: 03 Ekim 2008, 01:23:57 berusa55
Alıntı
"Bu Yıl İlk 10'u Hesaplıyoruz"

1 Ekim 2008

Kulüp binasında haftalık olağan basın toplantısını düzenleyen Kulüp Başkanı Fuat Köktaş, Güngören Belediyespor karşısında alınan galibiyetten dolayı mutlu olduklarını, takımın 2-3 hafta sonra daha iyi olacağını söyledi.

Hem Fortis Türkiye Kupası'nda oynadıkları Antalyaspor hem de ligde oynadıkları Güngören Belediyespor maçında gelecek vaat eden bir futbol sergilediklerini dile getiren Köktaş, "Samsunspor, iyiye gidiyor. Oynadığımız son 2 maçımıza baktığımız zaman oynanan futbol istikbal vaat edici, ümit verici. İki maçta da kaliteli bir futbol ortaya koyduk. Bu bizi son derece mutlu etti" diye konuştu.

Samsunspor'un yıllardır içinde bulunduğu birçok mali ve yapısal sıkıntılarının olduğunu, bunların boyutlarının basına yansıyan yönleriyle taraftarların gözü önünde daha net bir şekilde sergilendiğini kaydeden Başkan Köktaş, geçmiş dönemdeki yönetimlerin hiçbir zaman aleyhlerinde konuşmayı düşünmediklerini, onların yaptıkları idareciliği yargılama yoluna gitmediklerini dile getirdi. Köktaş, "Hep şunu düşündük; bu tip konuşma ve sorgulamalar hep kulübe zarar vermiştir. İnsanlar şu veya bu şekilde kenara çekilmişler, ama ortada bir gerçek var. O da Samsunspor Kulübü, hala burada ve dimdik ayaktadır" dedi.

Son zamanlarda Samsunspor'un üzerine daha fazla gelindiğine dikkat çeken Köktaş, eski bir yöneticinin Celil'den alacaklı olduğu parayla ilgili Futbol Federasyonu'na koydurduğu temlik konusuna isim vermeden değindi. Köktaş, "Belki iyi niyetli bir yönetimin kimseyi mağdur etmeyeceği anlayışının da bunda etkili olduğunu düşünüyoruz. Evet, biz iyi niyetliyiz. Bu kulübü idare etmeye geldik. Haklı olan alacakları ödemeye geldik, ama asla hiç kimsenin hak etmediği parayı da ödeyecek ne paramız var ne de yetkimiz var.

Çünkü bize bu yetki, Samsunspor'un 1 kuruşunu heba etmeme adına verildi. Kulübün 1 kuruşunu heba etmeyeceğiz. Ettirmemek için elimizden gelen yasal süreçleri takip edeceğiz. Hukukun verdiği kararlara saygımız sonsuz. Bunu kabullenmekten başka çaremiz olmayacak. Ancak eğer burada Samsunspor bir bedel ödeyecekse, aslında bunu geçmiş dönemlerde buralarda ihmali bulunan insanlar ödemeli. Samsunspor bu bedeli ödememeli. Yasal hakkımızı kullanacağız" ifadelerini kullandı.

Ekonomik olarak çok büyük sıkıntılar içinde olduklarını, bugüne kadar Samsun kamuoyuna bu işi sezdirmemeye çalıştıklarını kaydeden Köktaş, "Hala da böyle devam ediyoruz. Ama nimetin ortasında mutlaka bir külfet vardır. Eğer iyi bir Samsunspor istiyorsak, biz bunun külfetlerine katlanmak zorundayız. Samsunspor'un geçmişten gelen çok sıkıntıları olmasaydı, bu kulüp kimseye külfet olmazdı. Kendi yağıyla kavrulur ve başarılı bir takım oluşturulabilirdi" dedi.

Gelinen son noktada koydukları hedefler doğrultusunda ilk 10 içine girebilecek bir takım oluşturulduğunu dile getiren Köktaş, "Herkesin buradan eleştirdiği, daha göreve geldiği ilk gün, 'Bu hoca nereden bulundu, gelmeden geri dönmeli' diye eleştirilen Hayrettin Gümüşdağ hocamızın katkısının çok büyük olduğunu ifade etmek istiyorum. Ben de kendisini tanımıyordum. Ankara'daki 2 saatlik görüşmemizde ondan aldığım pozitif enerjiyi, onun bize anlatmış olduğu spor ufkunu ben Samsunspor'a uyarlanabileceğini düşündüm.

Ayrıca taraftarımızın ilgisi çok az. Beklediğimiz taraftarın yüzde 10'u bile maça gelmiyor. Eğer Samsunspor'u seviyorsak, iyi ve kötü gününde yanında olmayız. Maddi ve manevi yönünden kulübün desteğe ihtiyacı var. 2-3 maç sonra daha iyi bir takım ortaya çıkacak. Bu sene ilk 10 içinde yer almayı hedefliyoruz. Seneye ise Süper Lig hedefini önümüze koyacağız" diye konuştu.

http://www.bankasyabirincilig.com.tr/NewsDetail.aspx?NewsID=1488

yusuf celebi

Kamuoyunda Fuat Köktaş hakkında yer alan haberler ve en son Hüseyin Başgöl'ün "trabzonspor galip gelince sevinen yenilince üzülen kimler" söyleminin üzerini kapatmak ,duymamak,yok farz etmek ile neleri es geçtiğimizi ve değerlerimizin nasıl tarumar olduğunu farkında olmamak beni rahatsız ediyor,ya sizi....

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: yusuf celebi - 07 Ekim 2008, 09:55:31
Kamuoyunda Fuat Köktaş hakkında yer alan haberler ve en son Hüseyin Başgöl'ün "trabzonspor galip gelince sevinen yenilince üzülen kimler" söyleminin üzerini kapatmak ,duymamak,yok farz etmek ile neleri es geçtiğimizi ve değerlerimizin nasıl tarumar olduğunu farkında olmamak beni rahatsız ediyor,ya sizi....

Bunu sormak, sorgulamak elbette boynumuzun borcudur lakin Hüseyin Başgöl'ün mayıs ayında GS'nin şampiyonluğundan sonra Atakum'da kendine ait olan apartmanına astığı devasa Galatasaray bayrağını da unutmadık henüz. Bunu sorgulayacak adam, önce kendine bakacak.

Başgöl'ün yanlışı diğer yanlış olmuşsa onu silmez elbette; o konuda birşey demiyorum...