Bank Asya1.Lig 27.Hafta | Samsunspor'umuz 2 - 0 Mardinspor ( fotolar sf. 38'de.)

Başlatan MeL_55, 16 Mart 2008, 16:48:21

« önceki - sonraki »

cem 55

serkan kac mactır oynamamanın sıkıntısı cekiyo samsuni abiye baglandıgım anda celil gene mardın savunmasını gecti serkana cıkarttı serkan dokunamadı bugun cok gol kacırmıs sımdı caner cıkıyo ramazan sal oyuna giriyo

red_white

inanmak gerekir tamam zor ama sen şimdiden böle yaparsan ohoyy bafrayla gazi kesin düştü gözüyle bakılıodu ne dolu şimdi bak

SaMsUnSpOr 55

veis

ya es es den veya altaydanmı korkalım kardeşim yooook giresundan korkalım.alsana alınan sonuçlar ortada samsunspor isterse aslanlar gibi alayını da dagıtır.

cenkturgut

arkadaslar  gıttı dıosak bu cocuklar  sezon sonunda gorursunuz gıttıklerını.Ayrıca  hangı mıllı yeteneklı oyuncun var bunların yerıne arkadasım bılıyorsan syole? GEncler gıttı bıle tutması yok artık 3 ay parasını  odemedımı bonsercısını alıp gıtme hakkı var takımada bes kurus odenmeyecek.Sefa genclerde buyuk ıhtımal.Ankarasporda  emre balagı bıtırdı.

maço

cenk turgut allah askına kufur edecem surda ınsanların guzel mac yorumlarını okuyorum aradan parazıt gıbı cıkıyosun bee.ya genclerde nere gıderse gıtsın tabıkı ısterım kalsınlar ama bı futbolcuya kal dıyede yalvaracak deılız.elbette oynatacak futbolcu buluruz.

GençKozluklu

Sevgili arkadaşım SAMSUNSPOR bu takımların hepsine 10 basar. Bu takımın adı yeter. İstanbul'da SAMSUNSPOR bu takımlardan daha çok biliniyor. Belki sen bilmiyorsun. SAMSUNSPOR gibi olalım yeneriz. Giresun bile 2-0 geriden gelip geraberliği yakalıyor. Biz neden yenemeyelim, Altay'ı Diyarı, vs.

Takıma ve gençlere güvenelim yeter.

tanju55

gerekirse samsun hepsini kazanir
ya biz samsunsporuz bu takimlar kim ya samsunun yaninda
biz galatasarayi ali sami yenden yenen fenere 3-4 atan bjk 4 atan takimiz
bu sene olmasada ben inaniyorum ki senye cikacagiz
siz cenkturguta bakmayin arkadaslar

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: cenkturgut - 23 Mart 2008, 15:40:37
seneye  cogu gıdıyor.ferıdun  emre balak sefa   falan  cogu gıdıyor aldıgımız duyumlara gore.Zaten sımdıden anlasanlar bıle var  takımda benden duydunuz demeyın. Matematok olarak o hesap mumkun deıl   9 uncu adamla 10 puan var aradna   ve fıksturun cok zor nasıl olacak bu ıs ?

9 sıradaki kartalsporun puanı 37 samsunsporumuzun puanı 33 hadi canım once samsunsporlu ol 5nci sıradaki erciyessporun puanı 40 

Sana gore biz hepsine yeniliriz burda bulunan diger arkadaslara ve bana gore biz bunların hepsini yeneriz...

veis

sezon sonuna kadar paralarını alırlar bedavaya gidemezler siz merak etmeyin.

cenkturgut

ya neyı alamıyorlar adamlar tescıl ettırmıs 3 aydır alamadıklarını federasyona topcular salakmı?

ıstedıgın kadar para ver bundan sonra  hepsının bedavaya gıtme hakkı var ve buu kullanacaklar

GençKozluklu

tanju55

cem 55

boluda tanjuyu seyrettım ayagına top yakısıyo yetenekli cocuk armagan var hiç seyretmedim ama milli takımın her kademesınde oynadı kaleci mustafaya cok iyi kaleci olacak diyolar hakan akman diye bi cocuk var daha hangi birisini sayalım cenkturgut sen söyle bunlar yeterlımı

Baþkent_55