Bank Asya1.Lig 27.Hafta | Samsunspor'umuz 2 - 0 Mardinspor ( fotolar sf. 38'de.)

Başlatan MeL_55, 16 Mart 2008, 16:48:21

« önceki - sonraki »

samsunmania

Bizimkiler istesin herşeyi yaparlar.Bak gör. Malatyayı yenelim ne es es ne sakarya buradan puan alır.

körfez55

ooooooooooo temizyürek sercannnnn :) bestesi de güzel

veis

artık top bizde şans bizde güzel de oynuyoruz takım havada yakaladı istesinler malatyada malatyayı da yener bunlar.elazıg antep mardin samsun doguyu fethetdin

samsunmania

Gaziantep'in hocası kafayı yemiştir nasıl geri gönderdim diye. Teşekkür ederiz kendisine. :D

körfez55

evet malatya maçını alırsak esesi ve sakaryayı yeneriz.

veis

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 23 Mart 2008, 16:12:09
Gaziantep'in hocası kafayı yemiştir nasıl geri gönderdim diye. Teşekkür ederiz kendisine. :D

GençKozluklu

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 23 Mart 2008, 16:10:25
Bizimkiler istesin herşeyi yaparlar.Bak gör. Malatyayı yenelim ne es es ne sakarya buradan puan alır.

Aynen katılıyorum. Takım havasını bulsun ve SAMSUNSPOR gibi oynasınlar gerisi sorun değil. Hep diyordum bu takımın özgüveni kaybolmuş. Bu güveni artık tekrar kazandılar. Bundan sonra rakipler düşünsün. Haftaya Malatyayı yeneriz.

veis

ama sercan gaziantepe gitmedi karıştırdın galiba samsunmania :P

MeL_55

King Of The North

Maçtan çıkanlar kızların maçına gitmiştir kesin,ordan da güzel haberler bekliyoruz.

Kadir ÇELEBİ

Guruplarımız neden eski yerlerindeydi ve mardin macında tepki gostericez acıklamasında bulunmuslardı yonetime karsı bir tepki oldumu bu bilgileride paylasırsanız sevinirim..

veis

bu güzel günü ve 3 haftayı yaşatan herkese sonsuz teşekkürler.demekki sezon başında evimizde puanları toplasak şimdi ilk 2 de kafada olurduk.ama olsun bunada şükür sizi seviyoruz çocuklar.

samsunmania

Alıntı yapılan: veis - 23 Mart 2008, 16:13:21
ama sercan gaziantepe gitmedi karıştırdın galiba samsunmania :P

Bu teknik aksaklıktan dolayı herkesten özür dilerim. İhtiyarladık artk olacak o kadar. ;D

körfez55

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 23 Mart 2008, 16:12:09

antepe giden sametti..

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: veis - 23 Mart 2008, 16:14:45
bu güzel günü ve 3 haftayı yaşatan herkese sonsuz teşekkürler.demekki sezon başında evimizde puanları toplasak şimdi ilk 2 de kafada olurduk.ama olsun bunada şükür sizi seviyoruz çocuklar.

abi sadece istanbul macında kaybettigimiz 4 puanı dusunsek bu dizimizi dovmeye yeter.. olsun bu sene olmazsa seneye insallah..