Bank Asya1.Lig 27.Hafta | Samsunspor'umuz 2 - 0 Mardinspor ( fotolar sf. 38'de.)

Başlatan MeL_55, 16 Mart 2008, 16:48:21

« önceki - sonraki »

Cagdas Ünver

burda yazi yazip zamanini harcayan herkesin samsunsporlu olduguna inaniyorum.cenkturgut son birkac yildir hayal kirikligi yasadigimiz icin biraz karamsar bakiyor.Ama yinede son durum gercekten ic acici oldugu icin birazda duygusal bakmanin zarari olmadigini düsünüyorum.Herkesin görüsüne saygiliyiz.

SaMsUnSpOr 55

GençKozluklu

erkan55

hani sadece yaman konu acinca kazaniyoduk :D
siz yaman deyin ben dedem, dedem türkiyeden geleli 3 hafta oldu ve 3 haftadir kazaniyoruz ;D

SaMsUnSpOr 55

veis

evet hayırlı olsun cenk turgut umarım yazılarıma alınmadın birazda galibiyetin sevinci var işte idare et.kendince dogrularını ısrarla yazmandan dolayı sana bravo..ama samsunsporlulugunu asla tartışmam bide şunu unutma her insan fanatikdir ve samsunspor aşkı engel tanımaz.

MeL_55

veis

Baþkent_55

malları yenersek gideriz play ofa.......bu kadar eminim buna

veis

King Of The North

Maçla ilgili resimleri bekliyoruz,tribünleri merak ediyorum,sayı olarak ve coşku olarak nasıl bir hava vardı 19 Mayıs'ta.
MALlarla final havasında maç oynayacağız,yenersek onları altımıza alacağız ve Play-Off için önemli bir 3 puanı hamenize yazdıracağız.
6.sıradaki Ordu ile sadece 8 puan fark kaldı geçen hafta 10 puan fark vardı.
7 maçta alacağımız 18-19 puanla bu işi bitirebiliriz.

veis

hadi şimdi bide kızlarla şampiyon olalım.naparsın yaaa samsunsporluyuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

samsunmania

En korktuğum maçtı. Şükürler olsun işi bitirdik. Artık şu maddi sıkıntıyı da bitirelim seneye herşey çok farklı olacak.

veis

demekki teşvikle primle kampla olmuyormuş bu işler.yürek işi diye buna derler.SERCAN TEMİZYÜREK.

King Of The North

İnsanın yüreği Temiz olunca oluyormuş demek ki?