Bank Asya 1.Lig, 25.Hafta | Elazığspor - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan yaman55, 02 Mart 2008, 15:49:57

« önceki - sonraki »

körfez55

ayaklarınıza yüreğinize sağlık.helal olsun size.

son nefes55

10 Mart 2008, 15:07:04 #556 Son düzenlenme: 10 Mart 2008, 15:22:46 alemsirinler55

HERYERDEYİZ

MeL_55

AlıntıMAÇIN ADAMI: SERCAN

Samsunspor'un en kritik müsabakalarından biri olan Elazığspor maçında iki gol birden atarak galibiyeti getiren Sercan Temizyürek maçın kahramanı oldu

GENÇLER BÜYÜLEDİ
Kırmızı- Beyazlı ekip, Elazığspor önüne, Celil, Serkan Aykut, Kenan, Hakkı ve Emre Balak gibi önemli oyuncularından yoksun çıktı. Bu futbolcular yerine Elazığspor önünde 90 dakika boyunca mücadele eden Sercan Temizyürek, Hakan Koçarslan, Ramazan Sal maç boyunca gösterdikleri performansla alkış aldılar. Sahada basmadık yer bırakmayan bu genç futbolcular arasında attığı 2 şık golle galibiyeti getiren Sercan Temizyürek maçın kahramanı oldu.

SERCAN PATLAMAYI YAPTI
Karşılaşma sonrası Teknik Direktör Orhan Kapucu 2 şık gole imza atan Sercan için, "Sercan inanılmaz yetenekli bir futbolcu. Bu yeteneğinin ve performansının bir karşılaşmada patlayacağından emindim. Bu patlamada Elazığspor gibi kritik bir müsabakada oldu. Samsunspor'un geleceğini Sercan gibi genç futbolcular kurtaracak. Takımımız ilanılmaz bir altyapıya sahip. İlerleyen yıllarda Sercang ibi birçok futbolcu çıkacağına ben eminim" dedi.

Alıntı
İLK TEBRİK BAŞKANDAN

Samsunspor'un genç futbolcusu Sercan, iki gol birden atarak galibiyette büyük rol oynarken, genç futbolcuya ilk tebrik Başkan Sezgin Gümüş'den geldi. Gümüş, futbolcusunu kutlarken, "Samsunspor bu ligde bir yerlere gelecekse, bu gençlerle olacaktır. Hepsine çok güveniyoruz. Bu gün Sercan, yarın Hakan Akman, öteki gün bir diğeri sahneye çıkacak. Bu gençlerimiz olduğu müddetçe, bizim sırtımız yere gelmez" dedi.

MeL_55

AlıntıKAPUCU : GURUR DUYUYORUM

Samsunspor Teknik Direktörü Orhan Kapucu, takımıyla aldığı ilk galibiyetin böylesine önemli bir maçta olmasından dolayı gurur duyduğunu belirterek, "Futbolcularımı alınlarından öpüyorum" dedi

HASRET SONA ERDİ
Ligde galibiyete hasret kalan ve küme düşme potasının hemen üzerinde bulunan Samsunspor, deplasmanda Elazığspor'u yenerek rahat bir nefes aldı. karşılaşma boyunca mükemmele yakın futbol oynadıklarını belirten Samsunspor Teknik Direktörü Orhan Kapucu, "Çok zorlu bir maç oldu. Zordan önemlisi, müç küme düşme potasını yakından ilgilendirdiği için oyuncularımın üzerinde bir stres oldu" dedi.

GOL OYUNUMUZU DEĞİŞTİRDİ
Bu stresten dolayı maça iyi başlayamadıklarını söyleyen Kapucu, "Maça iyi başlayamadık. İlk 5 dakika oyundan kopuk oynadık. Ancak bu dakikadan sonra bir anda toparlandık. Bilindiği gibi bir çok önemli eksiğimiz vardı. Ancak biz 90 dakika boyunca iyi mücadele ettik ve karşılamayı kazandık. Bütün futbolcularımı alınlarından öpüyorum. Bu galibiyeti fedakar taraftarımıza armağan ediyoruz" diye konuştu.

OYUNCULARDA STRES VARDI

Üzerlerinden ölü toprağını attıklarını ifade eden Kapucu, "Oyuncularımın üzerinde haftalardır kazanamamanın da stresi vardı. Bu galibiyetle bu ölü toprağını da üzerimizden attık. takımımın başında aldığım ilk galibiyetin böylesine önemli bir karşılaşmada olması beni de çok gururlandırdı. İnşallah bu galibiyet güzel günlerin habercisi olur. Bundan sonra alacağımız puanlarla ateş hattından uzaklaşmak istiyoruz" dedi.

yaman55

bu galibiyet çok iyi oldu takımın kendine güveni yerine geldi

MeL_55

AlıntıTaraftar mutluluk sarhoşu

Samsun´dan Elazığ´a giden az sayıdaki taraftar, alınan üç puanla galibiyet sarhoşu oldu. Canikli Mekansızlar, Şirinler ve Samsunspor Taratarlar Derneği Samsunspor´u, Elazığ´da da yalnız bırakmadılar. Maçın başından sonuna kadar takıma destek veren taraftarlar 90 dakika bitiminde ise sevinçten kendilerinden geçtiler. Tüm yönetim Kurulu teknik heyet futbolcular, maçın sonunda onlara giderek üç puanın sevincini hep birlikte yaşadılar.

celebi

FUTBOLCULARIMIZI UZUN SÜREDİR BÖYLE NEŞELİ GÖRMEMİŞTİK

ozkan17

kaç gün oldu yaw biz bole taraftarla oyuncularıı elele gormeyelii ;D

yaman55

gece bizimkiler futbolcuları karşılamaya gitmiş caner artislik yapmış kim oluyonuz felan küfür etmiş döveceklermiş azdaha caneri

beşnumara

Alıntı yapılan: yaman55 - 10 Mart 2008, 16:57:36
gece bizimkiler futbolcuları karşılamaya gitmiş caner artislik yapmış kim oluyonuz felan küfür etmiş döveceklermiş azdaha caneri
kesip ağzına verecen bak bir daha artislik yapıyo mu.sanki çok güzel oyun oynuyor da bir de artislik yapıyor.belki haklı olduğu yanı vardır ama öle dememeliydi.(tabi ki olaya hakim değilim alıntıya göre cevaplıyorum)

son nefes55

zaten dünkü maçta caner dışında hepsi iyi oynadı hatta süperdi caner ise aldığı topları ağırlığıundan hep kaptırdı bundan bize hayır yok aslında

son nefes55

elazıgda yaptığımız makara ( tren şovları )
http://www.youtube.com/watch?v=kw6L98xHPgA
http://www.youtube.com/watch?v=W2h9ZlShu3I

çeke çeke 2 tane çekebildim bağırmakdan fırsat kalmadı

sbc_emir

Alıntı yapılan: yaman55 - 10 Mart 2008, 16:57:36

kardeş kimsin bilmiyorum ama şirinlerden olduğun kesinde öyle bizimkiler sizinkiler yok bizde söğütlübahçe olarak gittik bizimkiler giti yok yani hep beraber gidildi hep beraber gelindi caner konusuna gelince o haddini zaten bilir gerk yoktu böyleş şeylere zaten olayıda yatıştırdık onun için bizim sizin yok yani hep beraberiz burda biz siz yapmayın

edmontdante

sbc_emir,sanırım yaman55  "bizimkiler" diyerek bizim arkadaşlar falan  demek istemiştir.Siz-biz ayrımı manasında kullandığını düşünmüyorum.Benim biraderlerde  oradaydılar mesela,gün içinde ben de bahsettim bizimkilerde gittiler diye.

samet

Alıntı yapılan: sbc_emir - 10 Mart 2008, 19:56:39

kardeş kimsin bilmiyorum ama şirinlerden olduğun kesinde öyle bizimkiler sizinkiler yok bizde söğütlübahçe olarak gittik bizimkiler giti yok yani hep beraber gidildi hep beraber gelindi caner konusuna gelince o haddini zaten bilir gerk yoktu böyleş şeylere zaten olayıda yatıştırdık onun için bizim sizin yok yani hep beraberiz burda biz siz yapmayın
Alıntı yapılan: sbc_emir - 10 Mart 2008, 19:56:39

kardeş o bizden bizimkilerderken benden bahsetti ayrıca şirinlerden değil ama hepimiz beraberdik akşam ayrım yok yani...