Bank Asya 1.Lig, 25.Hafta | Elazığspor - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan yaman55, 02 Mart 2008, 15:49:57

« önceki - sonraki »

samet

çok özlemştik samsunsporu aylar sonra çok mutlu olduk...

**KaR6**

arkadaslar, maçın videosu ne zman eklenio acaba, bi fikri olan var mı?

samsunmania

Maçın gollerini seyrettim. Sercan çok güzel goller atmış. Yediğimiz golde Ercüment'in hatası yok.Defansın bir anlık duraksaması. Haftaya tam kadro çıkacağız gibi görünüyor. Puan alacağız.

sbc_emir

Alıntı yapılan: samet - 10 Mart 2008, 21:27:05
kardeş o bizden bizimkilerderken benden bahsetti ayrıca şirinlerden değil ama hepimiz beraberdik akşam ayrım yok yani...

o zmn ben yanlış anladım kardeş k.bakmayın hpimiz birimiz herpberaberizz

gyuksel55

maçın görüntülerini ekleyen biri varmı

celebi

ARKADAŞLAR İZLEMEYEN ARKADAŞLAR ŞU ANDA CNN TÜRK ÜN SİTESİNDE MAÇ ÖZETLERİ VERİLİYOR BİLGİNİZE.

http://www.cnnturk.com/VIDEO/index.asp?NewsID=172

Sadece Samsunspor

sercan tekrar tekrar helal olsun ama bunu devam ettirmen lazım  ;)

ozkan17

turgut bence macın yıldızı olmus..sercanın ıkı gol atmasına karsı..o ıkıncı yarının basında basıpda aldıgı top,ıkıncı golun asıstı gercekden klas kokuyo..helal sana fgercek samsunlu gercek samsunsporluu..ercumentıın ıyı nıyetınden zerre suphem yok ama kendısını anii şutlara karsı gelıstırmelı cok kontrepiyede kalıyo

cembaba

**KaR6**

Sercana kızgındım ama su attıgı gollerle gurur duymamak elde değil.. insanın savundugu değerlerin gün gelip parlaması müthiş bi duygu.. ancak 2.golde turgut un verdiği pası ayakta alkışlamak lazım.. şu maçı izledikten sonra tek düşündüğüm, varsın 2 yıl daha bu ligde oynayalım.. belki gençliğimizde göremeyiz şampiyonluğa oynayan Samsunsporu ama bu çocuklar bizi bi kaç yıl sonra kafaya oynatır..

yaman55

12 Mart 2008, 13:18:39 #581 Son düzenlenme: 12 Mart 2008, 13:23:18 yaman55
Alıntı yapılan: sbc_emir - 10 Mart 2008, 19:56:39

kardeş kimsin bilmiyorum ama şirinlerden olduğun kesinde öyle bizimkiler sizinkiler yok bizde söğütlübahçe olarak gittik bizimkiler giti yok yani hep beraber gidildi hep beraber gelindi caner konusuna gelince o haddini zaten bilir gerk yoktu böyleş şeylere zaten olayıda yatıştırdık onun için bizim sizin yok yani hep beraberiz burda biz siz yapmayın

bizimkiler:sömeşiler

erkan55

Arkadaslar bu cnn türkteki videolari seyretmek icin hangi program lazim bende bir türlü video göstermiyoda??

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: erkan55 - 15 Mart 2008, 22:31:12
Arkadaslar bu cnn türkteki videolari seyretmek icin hangi program lazim bende bir türlü video göstermiyoda??

windows media player lazım eğer varda çalışmıyorsa sürümü eskidir yeni windows media player 10 veya 11 i yükle  ;)

MeL_55

AlıntıSamsunsporlu taraftara ceza

Elazığspor-Samsunspor maçında kendi aralarında tartışan ve alkollü olduğu tespit edilen Samsunsporlu taraftar C.O'ya 6 ay süreyle spor müsabakalarını seyirden men ve bin 500 YTL para cezası verildiği bildirildi.

Elazığ Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, İl Spor Güvenlik Kurulu'nun Vali Yardımcısı Kadir Balaban başkanlığında toplandığı belirtildi.

Açıklamada, toplantıda, 9 Mart tarihinde oynanan Elazığspor-Samsunspor maçı sırasında Samsunspor seyircilerinden S.A, T.K, S.A ve C.O arasında çıkan tartışma neticesinde polisin müdahalesi sonucu doktor raporu alınan ve rapora göre yüzde 240 oranında alkollü olduğu tespit edilen Samsunspor taraftarı C.O'nun "5149 Sayılı Spor Müsabakalarında Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunun" 11. maddesi gereğince 6 ay süreyle spor müsabakalarını seyirden men ve bin 500 YTL para cezasıyla cezalandırılmasına karar verildiği kaydedildi.