TFF 1.Lig, 5.Hafta l SAMSUNSPOR 7-5 Orduspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 16 Eylül 2007, 22:06:54

« önceki - sonraki »

berusa55

arkadaslar bilginize: saat 22.05 te bu aksam d-spor kanalında 1.ligin bütün gollerini ve SAMSUNSPORUMUZun ve özellikle de serkan aykutumuzun gollerini izleyebilirsiniz. programın saati +,- 10 dk oynayabilir.

erkan55

maraton.com tr bizi haber yapmis
SAMSUN, BEŞİKTAŞ VE F.BAHÇE'Yİ NASIL GEÇTİ?  

Turkcell Süper Lig'de son iki haftadır gol kısırlığı yaşanırken, TFF 1. Lig'de adeta gol yağmuru yaşanıyor!..

TFF 1. Lig'in 5. haftasında dün oynanan maçta Kayseri Erciyesspor, Kocaelispor'u 6-1 yenerek bozguna uğratırken, bugün oynanan Samsunspor-Orduspor maçında ise tam anlamıyla gol yağmuru vardı!.. Samsunspor kendi sahasında oynadığı maçta, Orduspor'u 7-5 yenerken TFF 1. Lig'in sadece 2 maçında atılan 19 gol, neredeyse Turkcell Süper Lig'de bu hafta oynanan 9 maçın toplamında atılan gollere yaklaştı. Süper Lig'de bu hafta 22 gol atılırken, geçen hafta ise sadece 20 gol atılabilmişti.

SAMSUNSPOR TEK MAÇTA FENER'İ GEÇTİ!..

Samsunspor bir maçta 7 gol atarak, aralarında Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da bulunduğu 11 Süper Lig takımının 6 maçta attığı gol sayısını geçti ya da yakaladı. Süper Lig'de Fenerbahçe 6. hafta maçları sonunda sadece 6 gol atarken, Beşiktaş'ın gol sayısı ise 7'de kaldı.

Kırmızı beyazlılar, G.Birliği Oftaşspor (4 gol), Ankaraspor (5 gol), Çaykur Rizespor (5 gol), Konyaspor (5 gol), Kasımpaşa (5 gol), Bursaspor (5 gol) , Büyükşehir Bld. (6 gol) ve Fenerbahçe'nin (6 gol) 6 maçta attığı golü tek maçta geçerken, Gençlerbirliği, Beşiktaş ve Sivasspor'un 6 maçta attığı gol sayısını ise yine tek maçta yakaladı.

SERKAN, OFTAŞ'I TEK MAÇTA YAKALADI!..

Bu arada 7-5 sona eren maçta Samsunspor adına 4 gol kaydeden tecrübeli golcü Serkan Aykut, Gençlerbirliği Oftaşspor'un 6 maçta attığı gol sayısına tek maçta ulaşmayı başardı.

Dün oynanan maçta ise Kocaelispor'u 6-1 mağlup eden Kayseri Erciyesspor da Turkcell Süper Lig'den 6 takımı gol sayısında geride bırakırken, Fenerbahçe ve Büyükşehir Bld.'yi yakaladı.

Tüm bu istatistiklerin belki de en ilginci ise Orduspor'un kaybettiği maçta attığı 5 gol ile Süper Lig'de bu sezon 6 maç yapan 6 takımın 1'ini geride bırakıp, 5'ini gol sayısında yakalaması oldu.

İŞTE MÜTHİŞ MAÇIN AYRINTILARI...

TFF 1. Lig'de Samsunspor, Orduspor'u 7-5 yendi.

Stat: 19 Mayıs

Hakemler: Bünyamin Gezer xxx, Muharrem Yılmaz xxx, Serkan Çimen xxx

Samsunspor: Ercüment xx, Sinan xx, Kenan xx, Zafer xx, Caner xxx (Dk. 65 Furkan xxx), Serkan Aykut xxx, Sefa xxx (Dk. 80 Kemal xxx), Ömür xxx, Emre Balak xxx, Murat xxx, Celil xxx (Dk. 73 Mehmet xx)

Orduspor: Şenol Karagöl x, Cihan xx, Yiğitcan xxx, Ali xx, Şenol Demirci xx (Dk. 58 Cem xx), Hanifi xx (Dk. 35 Erkan xx), Uğur Akdemir xx, Emre Aygün xxx, Serkan Merç xx (Dk. 57 Cafer xxx), Uğur Erdoğan x, Ümit xxx

Goller: Dk. 5 Emre Balak, Dk. 10, 20, 40 ve 55 Serkan Aykut, Dk. 70 Furkan, Dk. 87 Kemal (Samsunspor), Dk. 45 Emre Aygün, Dk. 51 ve 81 Ümit, Dk. 63 Cafer, Dk. 77 Yiğitcan (Orduspor)

Sarı kartlar: Dk. 12 Şenol Demirci, Dk. 12 Ümit, Dk. 59 Ali (Orduspor), Dk. 21 Sefa, Dk. 52 Ercüment, Dk. 80 Emre Balak (Samsunspor)

Kırmızı kart: Dk. 12 Uğur Erdoğan (Orduspor)

maço

takıp edemedım ama gercekten guzel mac olmus en azından kazanmısız.ayrıca maratonda kı habere yorum yapalımkı en azından sıtelerınde samsunsporlu olduklarını ogrensınler

berusa55

arkadaslar kacıranlar olabilir diye mesajımı tekrarlıyorum kusura bakmayın:

arkadaslar bilginize: saat 22.05 te bu aksam d-spor kanalında 1.ligin bütün gollerini ve SAMSUNSPORUMUZun ve özellikle de serkan aykutumuzun gollerini izleyebilirsiniz. programın saati +,- 10 dk oynayabilir.

hasselbaink

Alıntı yapılan: "O.YILMAZ"Maçta erken bulduğumuz 2 gol ve 11 dk. 10 kişi kalan bir Ordu spor vardı. İlk yarı ordu sporun aklımda kalan etkili bir atağı yoktu. İkinci yarı hakemin vermiş olduğu kırmızı kartın etkisinde kalması skoru orduspor lehine verdiği anlaşılmaz kararlar bunun tam tersi olarak ordusporun sertliğine izin veren hakemden kaynaklandığını düşündüğüm 4 gol yedik. İkinci yarıdaki hakemin kararlarını çok yanlı buldum. Ama sahada gördük ki takımımız gol atmak istediği her zaman gol attı.

Bu cümleleri ben yazacaktım ama ;)

Yenilen 5 gol ölçü olmamalı; Orduspor tek kırmızıyla yırttığı için dua etsin. Çirkef bir takım görüntüsü verdiler.

Geçen sene demiştim ki, ben bir çocuk olsam hangi Samsunspor'lunun fotoğrafını odama asarım ya da hangi futbolcumuzu yolda görsem resim çektirmek isterim; cevap hiç... Geçen sene böyleydi...

Ama Serkan Aykut ve hele de Celil... Bunlar anadan doğma futbolcular. Serkan'ın son vuruşu yapmaya tenezzül bile etmediği golünü mutlaka izleyin. Orduspor kalecisi ve savunması da öyle yaptı çünkü, izlediler...

Daha da iyi olacağız.

Ordululara arefeyi gösterip bayrama çıkartmayan çocuklarımızı kutluyorum.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "berusa55"arkadaslar kacıranlar olabilir diye mesajımı tekrarlıyorum kusura bakmayın:

evet arkdaşın dediği gibi pazartesi günleri saat 22.00da haftanın maç özetleri ve yorumları cuma günüde yine 22.00 da hafta sonu oynanacak maçların yorumları yapılıyor - istersen bugünki programa mesajda atabilirsiniz takımımızın arkasında olduğumuzu göstermek amacı ile  :wink:

celebi

bekle süper lig biz geliyoruz diyeceğim ama işu karşıyaka maçınıda atlatmamız lazım

maço

arkaaslar macın ozet vıdeo calısmasını da yapalımda ızleyelım ben takıp bıle edemedım kralın gollerını cok merak edıyorum

ayrıca emrenın gol atmasınada cok sevındım

Kadir ÇELEBİ

kritik macta seytanın bacagını kırdık. mac icindeki rehavete kapılmamız insallah onumuzdeki maclara yansımayacaktır hakemin yedigimiz 3 golde hatası vardı. fazlada uzerine durmamamız gerek. onemli olan 3 puanı hanemize yazdırdık Tebrikler Samsunsporum

Kadir ÇELEBİ

camakf_55 :D emrenin golunu tarif ediyim kralın golunuyse izle sadece :) sol kanattan gelen hava topuna ordu spor kalecisi şenol avuc acmısken akıl dolu bir hareketle kafasını uzatan emre topu aglara yolladı senolun elleri acık bir sekilde golu izlemesiyse gorulmeye degerdi :D

King Of The North

7 gol attık ya var mı ötesi,herkes haddibni bilecek hakeme dua etsinler yoksa o 5 golü de atamazlardı,kaleci Şenol ne oluyo bu durumda bilen var mı
Serkan Aykut kralsın kral :wink:

Kadir ÇELEBİ

7 gol attık evet ben doymadım 90 dk izlemeye suan tekrarı var macın izleme sansı bulamayanlar suan dspor da izleyebilir :D

King Of The North

D Spor bizim maçları vermekten başı dönecek bu ne ya her hafta Samsunsporu izletmekten bedavadan futbol zevki tadıyo adamlar :lol:

maço

Alıntı yapılan: "SamsunSpor_34"camakf_55 :D emrenin golunu tarif ediyim kralın golunuyse izle sadece :) sol kanattan gelen hava topuna ordu spor kalecisi şenol avuc acmısken akıl dolu bir hareketle kafasını uzatan emre topu aglara yolladı senolun elleri acık bir sekilde golu izlemesiyse gorulmeye degerdi :D

hocam senola 7 tane attık ya daha ne ısterım (superlıg :D ) mac youtube a dusmesını beklıyorum

Gurbetci Bülent

Samsunsporlu kardeslerim ben maci isyerinden (almanyadan) interneten ara sira acip bakiyordum ama korkumda vardi patron yakalarsa ayvayi yiyecektim.
Ama öyle bi mac olduku her 10dk. baktigimda skor degisiyordu bir kac almana gösterdim maci skor 6-3 ken.Inanin onlar daha sonra benden daha merakli oldu sirt pirt bak diyorlardi biri kapiyi gözetliyordu patron geliyormu diye.Hele 6-5 olunca iki alman bana teselli vermeye calisti korkma biter böyle diye ama ben kafayi yedim korktum mac gidiyordu diye , skor 7-5 olunca onlar bile alkisladi samsunsporu.Uzun lafin kisazi böyle mac daha nasip olurmu bilmem ama bende yeri cok ayri olacak 5 yemisiz umrumda bile degil 7 tane caktik 3 puani aldik.
En cok sevindigim KRAL Serkan Aykutd icindi onun yeri bambaska ya samsunsporda insallah kendine gelir bu gollerlen.
KIRMIZI BEYAZ EN BÜYÜK SAMSUNSPOR