TFF 1.Lig, 5.Hafta l SAMSUNSPOR 7-5 Orduspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 16 Eylül 2007, 22:06:54

« önceki - sonraki »

cem 55

bregenz senin düsüncelerine ilk defa katılıyorum dün kalecimiz ercüment cok kötüydü cıkmayacak topları cıkarıyo yenmeyecek gölleri yıyıyo bence gelecekte iyi bi kaleci olacak ercüment ama bu sene hedef 1.ligse kaleye saglam bi oyuncu almalıyız hem ercümentte rekabet edecegi bi kaleci gelirse kendini geliştirir.kenan ve sinan demirciogluda takımda sırıtan diger iki topcuydu kenan 2 mactır sinan demirciogluda her zaman söyledigim gibi gecen sezondan beri savunma konusunda cok aksıyolar bende ramazanı hem kupa macında hemde gecen hafta sonradan oyuna girdigi kocaelı macında cok begendım hırslı ve yere saglam basıyo bence kadroda degerlendirilmesi lazım.imparator celil ve kral serkan a diyecek bişey yok efsane ikili geri dondu bundan sonra bizde artık hep destek tam destek sloganıyla takımımızın daha fazla yanında olmalıyız insallah güzel günler bizleri bekliyo arkadaslar.son olarak bu forum alanı benım ve bırcok arkadasım için cok önemli bu forum sayesınde cok önemli dostluklar arkadaslıklar elde ettım sitede yazan herkes benım için cok degerli kimseyi kırmayalım üzmeyelim cocukca tartısmaları kavgaları bırakalım samsunspor denınce internette ilk akla gelen sitemizede sahip cıkalım.

s_uzunkaya

Bu maç, ramzanın nuru, bereketi, hayrı bir maç oldu samsunsporumuz için.

takımımız uzun süredir özellikle kendi sahamızda gol nasıl atılır unutmuştu(kocaeli maçları hariç :) )bu maçda onu kırdık.
serkanın futbol hayatı bitti demiştik lig başlamadan evvel, ama serkan daha yeni başladığını attığı klas gollerle ve gollerden sonraki heyecanıyla yüreğimize su serpercesine ispatlamıştır bu maçta.
 celil bu takımın beyni olduğunu,yöneticisi olduğunu gösterdi bu maçta.
 serkan+celil ikilisini tekrar kazandık bu maçta.
 gol atmasını öğrenirkende aynı zamanda 10 kişi kalan bir takımdan nası olurda 5 gol yenirin muhasebesinin yapılması gereken ve bu yenilen goller için tedbirler alınması gereken bir maç oldu bizim için.(ilki 5 gol yemişiz :wink: )
kısacası çok güzel ve hayırlı bir maç oldu çook  8)

selahattin55

Sonuçta yendik mutluyz.ama 10 kişilik bir takımdan 5 yememiz sevincimize gölge düşürdü.her zaman 7 atamayız ama 5 rahat yriz defanssımız neden bu kadar hata yaptı.inşallah yönetim bu açıklarımızı iyi tespit eder ocak ayında bu eksiklerimizi tamamlayıp ikinci devrenin sonu süperlig olur.işin güzel tarafı ise serkan nın 4 gol atıp ben daha ölmedim demesiydi.kral+İmparator olunca hal böyle oluyor 7.arkadaşlar bu site sayesinde güzel arkadaşlıklar kurduk.hatta bir grup kurduk.kişisel tartışmalarınızı buraya taşıyıp sitemizin kapanmasına sebeb olmayalım.bakın hiç bir spor gazetesi samsunspordan nekadar bahsediyor.takımdan haber alamıyorduk doğru dürüst.ama bu site sayesinde günlük takip ediyoruz takımımızı.yardımlaşmalar ve organizeler de yapıyoruz.bu site bizim yüz akımız.efendi olalım birbirimize sahip çıkalım.bu siteyi takip eden bir sürü takım taraftarı var rezil olmayalım.

atakumlueray

bence yediğimiz 5 golü çok abartıyo herkes.dün başta ercümentte olmak üzere bütün takımda 4_0 dan sonra bi rahavet oluştu.yediğimiz goller ise biri uydurma olmak üzere 2 si penaltı ve biri de yagmurun yardımıyla saçma bi frikik golü diyerek ben iyi niyetimi koruyorum.7 tane atmamız da 10 kişi kalmalarından falan degil.canerin başta kaçırdıkları herşeyi açıklıyor...

Çaðrý55

yav 5 gol yememize rağmen bi ara sahada barçayı izliyom sandım serkan şov yapıyo celil hep dalga yapıyo :D  golde yemesek tam süper olcaktı :(

körfez55

geçen hafta kocaelispor maçında net pozisyonları çıkaran kalecimiz ercümentti..nankörlük yapmayalım.bence çok yetenekli ve iyi bir kaleci.5 gol yemek hoş bişey değil tabiki ama bu takım bu ligde çok iş yapacak..

erkan55

bu arada serkanda lig tarihideki gol sayisini 193 e cikardi  ama kendisi mactan sonra bu gollerin sadece süper ligde gecerli ve  2.ligde  sayilmadigini söyledi..

CarSambaLi.Lord

YeneCeğimizi ßiLiyordum ama ßu kadar ÇekiŞmeLi geÇeCeğini ßiLmiyordum Serkan En Sonunda goLLe TanıŞtı ßazıLarı ßu iyiye gidiŞatımızı Durdurmak ve FutßoLCuLarı Yıpratmak iSteSede ßiz Dahada iyiye gideceğiz ALLah Sonumuzu Hayır etSin Süper Lig ßizi ßekLeSin . . .

O.YILMAZ

Arkadaşlar, benim kendi düşünceme göre, ikinci yarıda yediğimiz 4 gol ölçü değil. Bazı oyuncularımızın bu skora istemeyerek de olsa izin vermek zorunda kaldılar gibi geliyor bana. Devre arasında ne olduysa, hakem odasında ne konuşulduysa artık, hakem ikinci yarıda anormal iki penaltı icat ederek bu tarihi skorun yanına parantez içinde adını yazdırmayı başardı bence.

Oyuncularımızda özellik defans ve orta saha oyuncularımızda oyundan atılmamak için 4 gol gedik gibi geliyor. Hakem ikinci yarı öle bir maç yönetti ki her an bir samsunspor'luyu oyundan atabilecekmiş izlenimi uyandırdır bende.

Tabi bu benim şahsi görüşüm.

maviay55

oooooo samsunspor ooleyyy...kral da döndü her golde celilin imzası süper bu takım süper..durmak yok yola devam..kırmızı şimşekler döndü herkez farkında..

Lazoli

ey gidi ordu heeyyy. demek ki o bacak kadar boyunlan bu koskoca komsuna ve AGABEYINE bu hareketleri yapacaktin öylemi???:D
ordunun kaleleri dolsa toplarla dolsaaa
ordunun kaleleri dolsa toplarla dolsaaa
yenemez ordu bizii ronaldinho yu alsa sürmelim amman
yenemez ordu bizii ronaldinho yu alsa sürmelim amman

:D:D:D:D:D:D

Lazoli

herseyden önemlisi galip geldik. ben demistim ümitliyim diye amma bu aradada ildiz hoca da gercekten biseler varmis. adam ordu macina kadar müsade istedi, tesadüfe bakin samsun ordu macinda patladi. insallah bundan sonra her hafta patliiiicaz :D

salihcakir

Öncelikle bu efsanevi galibiyet hepimizi kutlu olsun.

orduspor'lu oyuncuların özellikle on kişi kaldıktan sonra çingen gibi hakeme yalvarmaları maçın genel gidişatını kesinlikle etkiledi. hakemi rakibin dilencilik kokan tavırları karşısında bir şekilde yumuşadı. kendilerine kırmızı verilmesi gereken yerlerde es geçip durdu. tüm takdir haklarını onlardan yana kullandı. ilk golün öncesindeki faul gibi maç içerisindeki birçok faul inanın uydurmaydı. penaltıları zaten metin şentürk çalmazdı.

oyuncularımızın 4-0'dan sonra oyundan soğuduklarını gördük maalesef. ercüment özellikle konsantrasyonunu tam anlamıyla kaybetti. kenan da kötü günündeydi doğrusu.

Ama Sinan için yapılan eleştirilere katılmıyorum. Celil neredeyse hiç savunma yapmadığı için sağ kanadımızdaki murat-ömür yardımlaşmasından ötürü savunma anlamında oluşturduğumuz rahatlığı sol kanatta bulamıyoruz. bunun için ön liberolarımızdan biri uyarılıp o noktaya yani sinan'a daha fazla yardım götürmesi anlamında görevlendirilebilir.

her şeye rağmen böylesi bol gollü bir galibiyet çok güzel. darısı önümüzdeki haftalara. Bu takım ilk üç için favori gösterilen(!) takımların ikisinden bariz iyi. bunlar erciyes ve sakarya. antalyayı da antalyada yenebilecek güce de sahibiz kimse merak etmesin. Bu takım bu sene yüzümüzü güldürecek inşallah.

admine not: bizlere samsunsporumuz ile alakalı iyi kötü her şeyi paylaştığımız sitemizi geri verdiğiniz için sonsuz teşekkürler. bütün arkadaşların da türkiye'nin en iyi taraftar platformunun kıymetini bilip bu bilinçle hareket etmelerini rica ediyorum.

jean

hala cok sevincliyim ozellikle serkanin donmesi celilin yukselen performansi beni dahada sevindiryor inslalah boyle devam ederler

s_uzunkaya

Allammm nolur nazarlara gelmiyelimm nolurr... gs tvde özetleri seyrettim yeniden de okadar tatlı okadar güzel duruyorki kırmızı forma içersinde serkanlar celiller canerler  :) elemtere fiş kem gözlere şişşşş  :shock:...  :mrgreen: