LİG A 25.Hafta İstanbulspor 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan King Of The North, 11 Mart 2007, 16:31:22

« önceki - sonraki »

ozkan17

Ya sevgili samsunsporlular ıstanbulun sıtesınde yazmıslar ısde samsun şöle böle bende verdım galyanı anassını:D koydum küfrü ıyı oldu onlara ıstanbulsporlu be ıstanbulbuls nıklı kısıler cok kötü yazmıslar bız bu macda tarftarlar olarak maca erkenden gıdıp yerımızı alalım onlara verılecek en ıyı cevap alınacak olan 3 puan olur zaten 50 taraftraı olan bi kulublede bu kadar polemıge girilmez:D:D:D:D:D:D  bence maç 2-1 yada 3-1 bizim olur adnan ve g.kaba gollerı atar..

only55

eywallah beyler ok ama SAMSUN'A laf atılınca duramıyorum napim, bi kaç lavuk var,cewap hakediyolar bende weriyorum ağızlarının payını.Tabiki tartışılmaz bir fark war fakat, kabul etmeyeni de ikna etmek lazım o anlamda tek kaldım dedim, hala da laf atıyolar yani.

ozkan17

ONLY55 yalnızım demıssın ama yalnız degılsın bende senı destekleyen seyelr yazdım oraya SAMSUNUMUZU öle iki çapulcuya laf ettırmeyız neyse ya uzatmayada gerek yok sahada goruuruz:D

mehmet yılmaz

Samsunspor taraftarına ayrılan 200 bilet biletix'te satılıp bitmiş durumda. İstanbuldaki samsunsporlular çoktan almış biletini. Yarın neler olur bilemiyorum ama muhtemelen toplu halde İstanbulspor tarafına girip, atkıları orada açabiliriz.

Sıkıntı geliyorum diyor ve bunun sorumlusu İstanbulspor ve Samsunspor yönetimleridir.

KaleArkası

Allah yardımcı olsun yarın bütün stada girecek kardeşlerimize-abilerimize.Umaraım yarın bir aksilik olmadan stada girilir

GençKozluklu

Arkadaşlar yarınki maçta 200 kişilik yer çok az. sadece biz 50 kişi oluruz. Arkadaşlarla konuştuk. Bilet bulamazsak İStanbul tarafına gireceğiz.

Gerekirse pankartımızı orada açacağız.
Samsunumuz yedirmeyiz üç beş çapulcuya. Bilet bulamayız diye maça gelmemezlik yapmayalım. Bütün stad bizim. Gireriz stada, gerliriz bir araya. Alırız bu maçı.

GENÇ KOZLUKLULAR

maviay55

play off yolunda çok çok önemli bi maç geldi çattı d sporun vermesi bizler için ii oldu gidip iddaa bayinde izleyecem maçı evde yok! Samsunsporum için herşeye katlanırım :P

istanbula gidecek arkadaşlara hayırlı yolculuk Allah yolunuzu açık etsin 200 kişilik yer yetmez biz büyük samsunsporlulara girin abi istanbul tarafına  :wink:  olay çıkabilir ama önleminizi de alın  :evil:

inş güzel futbolla sonuçla döneriz alnımızın akıyla 3 puanla dönelim SAMSUNSPORUM
ooooo SAMSUNSPOR oolleeyyy

oğuzhan55

Bu taraftarın daha maç başlamadan maçı izlemek için gösterdiği bunca çabaya karşılık takım bunun bilincinde oynarsa neden kazanmayalım?Kontenjan sınırlarını var gücüyle artırmak için uğraş gösteren tarfatarın hatrına bu maç kazanılır.Allah taraftarımızın ve takımımızın yardımcısı olsun.

HAYDİ SAMSUN!..(Bende yarın D Spor'dayım.)

jean

hadi samsunsporum sene basindan beri bizi gulduremedim yarin bu isi bitir

King Of The North

Bu gece de dua ettim inşallah yeneriz de ilk 6 yolunda avantaj yakalarız.Bu takım psikolijimizi bozacak toptan bu gidişle.

Alemci İsmail

Bugün bu iş bitecek,ya tamam ya devam artık umutlanmayalım bundan sonra.Ölmedik sürünüyoruz muhabbeti devam etmekte sezon başından beri.Maça gidecekler kopsun artık kalbimiz sizinle.

O.YILMAZ

200 kişilik kontenjan ayrılması gerçekten ayıp. Ama ne yapsınlar ki. İstanbulspor'un taraftarı mı var????? Samsunspor'un seyirci avantajı kurmasını istemediklerinden kaynaklanıyor gibi görüyorum.

RauL^^

only55

(Samsunsporlu arkadaşlardan yarın bizim söylediklerimize inanmayıp diğer yolları deneyecek arkadaşlar için şimdiden geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.
Hastane adı verirseniniz çiçek göndeririz.)

Sonra da diyosunuz ki cewap werme al işte bak forumda neler oluyo.

http://www.istanbulspor.com.tr/forum/forum_posts.asp?TID=119&PID=904&MF=Y#904

körfez55

şuan stada 100 metre uzakllıktayım hava çok güzel ve oldukça sıocak maça girebilirmiyiz bilmiyorum çünkü oldukça zor olacak gibi.biz elimizden geleni yapacağız.giremezsekte stad dışından destek vereceğiz.neyse herkese şimdiden sabırlar..