LİG A 25.Hafta İstanbulspor 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan King Of The North, 11 Mart 2007, 16:31:22

« önceki - sonraki »

KaleArkası

Biz futbolculara - takıma her zaman destek veriyoruz kardeş.Sadece İstanbul deplasmanlarında değil Samsundada.Futbolcu kardeşlerimiz bunu iyi bilir.Futbolculardan isteğimiz canını dişine takıp oynamaları.

Gökhan Kaba kardeş geçen hafta 2 gol attın.Aynı perfommansı bu haftada bekliyorum

körfez55

valla gökhandan umutlu değiliz.kendisi bana terbiyesiz dedi.acaba kendisi ne kadar terbiyeli.gol benim işim diyo doğru diyo ama işini yapmadığı kesin.yamuk adam yamuk..

berusa55

işin acı yanı gökhandan baska da gol atan adam yok takımda!burhan da bir var bir yok!bakalım bu mac ne olcak?ama kesinlikle puan farkının acılmaması için kazanamıyorsak bile kaybetmememiz gereken bir mac!altay macındaki hataya düsmeyelim!en kötü beraberlik almalıyız!ama galip gelirsek süper olur!

sezgin

merhaba arkadaşlar cumartesi bem saat11 de ordayım inşallah maçı alıp mutlu şekilde eve gideriz sonuna kadar destek için ordayız stadın tam yerini bilen varmı bilgi verirseniz sevinirm

körfez55

arkadaşlar kusura bakmayın bi değişiklik yaptık..biz otogarda buluşacağız.fakat yakın olanlar y.bosna metro durağında bekler oradan stada geçeriz.yani isteyen otogara isteyen y.bosna metro durağına gelir.

bafradan55

İstanbul zirveye oynuyor zor maç oldacak ama kazanırsak sebat maçında dolu tribünlere oynarız. Ortalığı yakarız. Bekle bizi SÜPER LİG BAFRALI MEKANSIZLAR

sezgin

İstanbulspor - Samsunspor
tarih : 17 Mart Cumartesi, 13:00
mekan : Bahçelievler Stadı
Kapalı Tribün Ev Sahibi: 10 YTL
Kapalı Tribün Rakip: 10 YTL
www.biletix.com.tr bilet fiyatları bu şekilde

sezgin

buluşma olacakmı ben bu hafta takip edemedim yer ve zaman belirleyelim

körfez55

arkadaşım bunla ilgili başlık da var birçok msj da var iyice oku.saat 10 otogarda buluşcaz.isteyen y.bosna metro durağında bekler..oradan alırız bekleyenleri stada geçeriz..

Sportmen

Alıntı yapılan: "kou_Lü"valla gökhandan umutlu değiliz.kendisi bana terbiyesiz dedi.acaba kendisi ne kadar terbiyeli.gol benim işim diyo doğru diyo ama işini yapmadığı kesin.yamuk adam yamuk..

Gölgesiyle kavga eden adami seyrettinmi hic?? Tavsiye ederim seyret..
Benide Gökhan Kaba yaptin yani.Sagol varol ben bundan büyük onur duyarim.Ancak icinde bulundugun durum tam bir hezeyann.Sana terbiyesiz oldugunu söyleyen bendim ben.Insanlari zorla istedigin yöne kanalize etmeye ugrasarak terbiyesizliklerine devam ediyorsun..

Beni tanimak isteyenler bakabilir.Yandaki resim bana ait,yasim 28 adimda Berkay kocarslan.Ayrica Gökhan Kabayida cok seven bir abisiyim..Bi sakincasimi var ??
ALLAH Hayati entrikalarla dolu gölgesiyle bile kavgali insanlardan herkesi korusun...

KaleArkası

Gökhan Kaba kardeşim bu hafta dahil sezon sonuna kadar gollerine devam eder bizde kendisinden özür dileriz.Gökhan Kaba yı eleştirenlerden biriside benim.Ama bir hafta gol atıpta diğer haftalarda yüzde yüzlük goller kaçırılmaz.Elbette eleştireceksin ama bazı kişilik haklarına saygı duyarak.En azından forumları herkez okuyor.Stadda sövsek dahi burada biraz daha dikkatli olmak zorundayız.Ah gökhan keşke her hafta goller atsada baş tacı yapsak onu

Hepimiz Samsunsporluyuz.Bu zor günlerde birbirimizin kalbini kırmayalım.Birbirimize destek çıkalım.Samsunsporlular kardeştir,bize böyle öğrettiler.Siz yeterki barışın ben Gökhandanda özür dilerim,gerekirse Sportmen Koü_lü adına senden de,Koü_lü Sportmen adına sendende özür dilerim.Ama bu zor günlerde birbirimize destek çıkalım.

Gökhan Kaba sezon sonuna kadar gollerine devam etsin özellikle gerek bu sitede gerekirsede yanına gidip Gökhan Kardeş kusura bakma seni yanlış tanımışız sen harbiden golcüymüşsün diyecem.Ama şu anki tek derdimiz Kaleci Akından Gökhan Kabaya kadar sahip çıkmalıyız.Bu arkadaşlarla sezon sonuna kadar beraberiz.Her Şey Samsunspor için.Varmı başka yol?

Saygılarımla

körfez55

bana hakaret etmekten vazgeç.kimsen kimsin.biz her futbolcu hakkında yorum yaparız.hepsinin akrabası arkadaşı çıkıp bize sataşırsa işimiz zor.ayrıca sen samsunsporlu değilsin.seninle hiçbişekilde zaten muhabbbetim olmaz.KALE ARKASI ben samsunsporluyum o değil.o yüzden ben birliği burdaki samsunspolu kardeşlerimle yaparım kimseyle işim olmaz.gökhan kaba da işini yapsın golünü atsın aldığı paranın giydiği formanın hakkını versin.

cem 55

sezgın abi nerdesin ya salih i kaybettık maca gelemıyecek seninde işin cıkacak gelemıyecen diye korktum valla abi ben saat 10 gibi yenibosna metronun oralarda olurum sende taksimden geleceksen taksim-yenibosna otobusune binersın ben seni alırım stad yenibosnadan yakın zaten görusmek uzere sezgın abi

KaleArkası

Alıntı yapılan: "cem 55"salih i kaybettık maca gelemıyecek

Salih abiyi nasıl kaybettiniz ya.Kötü bi mevzu yok değilmi?

only55

kaan
Yeni Üye

Gönderilenler: 2

Gönderim Zamanı: Dün Saat 22:59
arkadaşlar biz atatürk ün torunları olarak yüselişimize samsun a (ayak) basarak devam edeceğiz
(http://www.istanbulspor.com.tr/forum/forum_posts.asp?TID=119&PN=1) ALINTIDIR...