Lig A 19. Hafta l Kocaelispor 3 - 4 SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 28 Ocak 2007, 17:16:56

« önceki - sonraki »

forzasamet

Alıntı yapılan: "slazenger"hayırlı olsun arkadaşlar bu galibiyet. bu galibiyet sadece 3 puan değil samsunsporun gerçek hüvviyetini kazanma galibiyetiydi. samsunsporun 2. golü resmen geliyorum dedi ve cep tel. numa bile kaydeddim ;) 3 atak çektim 5 dakka içersinde ve 3. atağı gol alarak yakaladım. pcim format landığından görüntüleri şuan indiremiyorum. kısaca maça deyineyim. 1. yarı dengeli 2. yarının ilk 30 dakkası ise süper baskılı, ne yaptığını bilen, güven veren bir samsunspor izledim. futbolcuların uyumu harika. defansta tufan çok iyiyken feridunun un 40 yıllık samsunsporlu gibi cansiperane ve seyircileri ateşlemek için tribünlere işaretler yapması bu takımı ne kadar sevdiğini gösteriyor, çok beğendim feridunu. adnan ı hısrlı bilirdik zaten ama böyle bir maçını ilk kez gördüm. gökhan yere sağlam basmaya başlamış güven kazanmış sinan sonradan girmesine rağmen klas farkını gösterircesine attığı gol samsunsporun hcumundaki alternatiflerini gösteriyordu. kısacası bu maçtan sonra bir sayısalcı olarak şunu diyebilirim:
geri kalan 15 maç var;
galibiyet 3 puan;
15*3= 45 puan
şuanki puanımız 26;
26+45 = 71 puan :)
ben buna inanıyorum... zaten olması gerekende bu ;)
tşkler samsunsporum...
istanbuldaki maçlarda görüşmek üzere, herkeze slmlar sevgiler...

arkadasım güzel bir noktaya degindin
biz her maçtan 3 puan toplasak sampiyon olarak çıkarız ne güzel yaaaaaa içim kıpır kıpır oldu şimdi :lol:

salihcakir

merhabalar...
bugünkü maç ile ilgili detaylı bir yorum yarın yazmaya çalışacağım. ama bugün için söylenebilecek özet şey; samsunspor'un her geçen gün çok daha iyiye gittiği ve bu jenerasyo koruduğu takdirde çok iyi işlerin altına imzasını atabileceği gerçektir.
bence maçın en iyisi Gökhan Kaba idi. Kötü hemen hemen hiç yoktu. savunmamız biraz dağınıktı o kadar.

yönetici

Maçtan resimler aşağıdaki linke eklenmiştir.
Maça giden diğer arkadaşlar da çektikleri fotoğrafları aşağıdaki linkten paylaşabilirler..

http://samsunspor.biz/viewtopic.php?t=2551

samet

valla helal zaten galibiyetten emindik artık bize seri lazım 5 maç falan almamız lazım bence alabilcek maçlarımız biz bu sene çıkacağız...

Ladikli

Levent Hocanın hırsıda görülmye değedi.Özellikle maç sonunda soyunma odalarına giderken tribünlere yaptığı hareketler coşku güzeldi.Tabiri caizse delirmiş gibiydi...

green

forzasamet

Alıntı yapılan: "green"Galibiyetinizden dolayı tebrikler.

ilgin dolayı tesekkür ederim samsunspor lular olarak

King Of The North

Bu muhteşem galibiyet maçın sonlarında 20 kişinin aynı anda bu sayfada online olmasını sağladı.Bu başlığa gerçekten büyük rağbet oldu.İnşallah Samsunsporumuz bu serinin devamını getirir de şöyle bir kendimize geliriz taraftar olarak.Daha fazlasını yapabiliriz.Özellikle İstanbuldaki 3 maçımızda 5000 kişiye oynayacağımızı umuyorum belki de daha fazlasına.Yeter ki bu havamız devam etsin.

forzasamet

Alıntı yapılan: "battal55"Bu muhteşem galibiyet maçın sonlarında 20 kişinin aynı anda bu sayfada online olmasını sağladı.Bu başlığa gerçekten büyük rağbet oldu.İnşallah Samsunsporumuz bu serinin devamını getirir de şöyle bir kendimize geliriz taraftar olarak.Daha fazlasını yapabiliriz.Özellikle İstanbuldaki 3 maçımızda 5000 kişiye oynayacağımızı umuyorum belki de daha fazlasına.Yeter ki bu havamız devam etsin.

inşallah o günleride görecez bize çok uzak degil o günler

oğuzhan55

Deplasmanda alınan bu galibiyet çıkışımızın devamı için oldukça iyi oldu.Eğer ilk 5 haftayı kayıpsız atlatırsak bunun faydasını ilerleyen haftalarda görürüz.Kocaelispor galibiyetinde emeği geçen herkese teşekkürler.Hep böyle devam etmemiz dileğiyle.Yüzümüz inşallah hep böyle güler.

forzasamet

Alıntı yapılan: "oğuzhan55"Deplasmanda alınan bu galibiyet çıkışımızın devamı için oldukça iyi oldu.Eğer ilk 5 haftayı kayıpsız atlatırsak bunun faydasını ilerleyen haftalarda görürüz.Kocaelispor galibiyetinde emeği geçen herkese teşekkürler.Hep böyle devam etmemiz dileğiyle.Yüzümüz inşallah hep böyle güler.

inşallah inşallah aynı dileklerde bulunmamak elde degil

jean

super galibiyet boyle devam edip ilk 6 ya kaliriz deplasmanda kocaeli gibi bir takimi yenmek guzel olay 700 taraftara tesekkur

atakumlueray

süper keyif aldım ama kocaelili arkadaşların dedigi gibi bi cehennem göremedim...kolay bi deplasman körfez...ama kocaeli polisine hayran kaldım...o kadar koltuk kırıldı adamlar tek cop bile atmadı.samsunda olsa 3 posta dayagı yemiştik

bengülü

SLM
öncelikle bu galibiyeti bize yaşatan samsunsporlu futbolcuları L.eriş ve taraftarlarımıza  tşk ediyorum özlediğimiz samsunspor geri geldi diyebilirim gerçek ten harika bir mücadele örneği gösterdiler  2 defa yenik duruma düşmemize rağmen bur da L.eriş hocamız takımı süper hazırlamış benim gördüğüm kadarıyla transferlrimiz tam isabetli olmuş kaleci akın 3 gol yemesine rağmen kalede süper kurtarışlar yaptı yeni transferimiz feridun sahanın yıldızıydı diyebilirim serdar özkan harika bir futbolcu oyunu konrol altına aldı ve de çok başarılıydı adnan' da çok formada ve yırtıcı mücadele etti gökhan kaba harikaları yarattı ve kocaeli defansını perişan etti 2 müthiş gol attı burhan'da yeni transferimiz oda çok pres yapan bir golcumuz ve bizi utandırmadı golünü attı oyuna sonradan giren sinan özkanda samsunun 4 golünü harika bir vuruşla golü attı genel olarak takım süperdi ilk yarı olan samsunspor değil şavaşan bir samsunspor vardı sahahada müthiş oyun sergilediler bu arada taraftarlarımız malesef sevinmesini bilmiyoruz diyebilirim çünkü maçtan sonra takımı tribüne çağırdık sevincimiz kursağımıza kaldı taraftarlarımız forma almak için sahaya girdiler böylece samsunspor futbolcularıda soyunma odasına kaçtılar ortaya rezil bir görüntü çıktı kocaeli galibiyeti doyasıya yaşayamadık  sağlık olsun diyelim bizim için herşeyden önce samsunsporun 3 puan almasıydı havada çok güzeldi seyirci atmosferide iyiydi allah bundan sonra yolumuzu açık etsin..
       saygılarımla

Sadece Samsunspor

Kocaelispor yönetim kurulu teknik direktör Fatih Uraz'ın görivine son verdi.Yerine tam yetki ile Orhan Şerit'i getirdi.