Lig A 19. Hafta l Kocaelispor 3 - 4 SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 28 Ocak 2007, 17:16:56

« önceki - sonraki »

sunbeam

Arkadaslar o son müthis golü atan Serdar Özkan'mi, yoksa Sinan Özkan'mi? Nerdeyse her sitede Sinan Özkan, ve hatta bazi siteler Sinan Demircioglu demisti. Ama Dspor Serdar Özkan diyor. Ben kimin attigini tam göremedim ama numarasi sanki 34 degilmis gibi geldi? Bu kadar belirsizlik olurmu? Kim simdi bu golü atan. Kesin olarak bilen varmi?

Ayrica Gökhan Kaba'nin ilk golüde harika. Kocaeli'nin penaltisi ise burdakilerin belirttigi gibi cok ucuz. Bunu söylemek icin Smasun taraftari olmaya gerek yok.

MeL_55

Alıntı yapılan: "sunbeam"Arkadaslar o son müthis golü atan Serdar Özkan'mi, yoksa Sinan Özkan'mi? Nerdeyse her sitede Sinan Özkan, ve hatta bazi siteler Sinan Demircioglu demisti. Ama Dspor Serdar Özkan diyor. Ben kimin attigini tam göremedim ama numarasi sanki 34 degilmis gibi geldi? Bu kadar belirsizlik olurmu? Kim simdi bu golü atan. Kesin olarak bilen varmi?

Ayrica Gökhan Kaba'nin ilk golüde harika. Kocaeli'nin penaltisi ise burdakilerin belirttigi gibi cok ucuz. Bunu söylemek icin Smasun taraftari olmaya gerek yok.

sevgili "sunbeam" ben bugün spor 55 baktim ve gölü atan
isim "Sinan Özkan" atilla cebeci samsunspor havalimanina geldi gün kameraylan bir cekim yapmislar ve sinan da konusurken süper bir gol atigni söyledi.

sunbeam

Alıntı yapılan: "MeL_55"[
sevgili "sunbeam" ben bugün spor 55 baktim ve gölü atan
isim "Sinan Özkan" atilla cebeci samsunspor havalimanina geldi gün kameraylan bir cekim yapmislar ve sinan da konusurken süper bir gol atigni söyledi.

Bende zaten öyle tahmin etmistim. Dspordakiler resmen Serdar Özkan dedi. Hatta mac görüntülerinden sonra Serdar Özkan Besiktastan kiralik geldi orada fazla sans bulamadi ama Samsunda form tuttu ve mükemmel gol atti falan dediler. Ben zaten forma numarasinin 34 olmadigini görmüstüm. O yüzden cok sasirmistim. Isim karistirabilinir ama bu kadarida fazla.

Forvetim

arkadaşlar gollerimizin görüntülerini alabileceğimiz bi yer yok mu?

forzasamet

Alıntı yapılan: "Forvetim"arkadaşlar gollerimizin görüntülerini alabileceğimiz bi yer yok mu?

ya bende istiyorum dün d spor u kaçırdım zaten heralde ilk bizim maçı vermiş deli oldum yaaaaaaa :cry:

beşnumara

öncelikle golere baktığımda çok güzel goler atıldığını söyleyeyim maç müthişmiş keşke kocaelide olabilseydim golleri bu adrseten izleyebiliriz bu arada bizim 4. golü de sina özkanın attığı burada açık ama spiker serdar özkan diyor

http://www.youtube.com/watch?v=yJgJF9prAVM

forzasamet

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "kral samsunlu"öncelikle golere baktığımda çok güzel goler atıldığını söyleyeyim maç müthişmiş keşke kocaelide olabilseydim golleri bu adrseten izleyebiliriz bu arada bizim 4. golü de sina özkanın attığı burada açık ama spiker serdar özkan diyor

http://www.youtube.com/watch?v=yJgJF9prAVM

beyler bu gol görüntüleri nereden alınıyor - yani dspordan bu gol görüntüleri nasıl alınıyor bizde alsak da koysak

HoliganSamSunLu

mütjiç bir maç oldu Samsunsporlu futbolcularımızı canı gönülden kutluyorum samsunsporada bu yakışır

34 SS 1965

harbiden cok zevklı bır mactı ya valla allah tekrar tekrar ızletmek nasıp etsın

berusa55

kardeslerim dikkat ettiniz mi youtubeye görüntüyü yollayan serefsiz kocaelili videonun üzrine ne yazmıs!kocalispor-...samsunspourumuzun adına bakın!vay allahsızlar ya!bunlara basmak hakkaten helal!

King Of The North

Goller süpermiş bunları bizim takım mı atmış demekten alamadım kendimi:helal olsun çocuklar bu gooler Avrupada bile az.

piyanist

Alıntı yapılan: "tuqberk-16"beyler bu gol görüntüleri nereden alınıyor - yani dspordan bu gol görüntüleri nasıl alınıyor bizde alsak da koysak

@tuğberk

Geçen sene benim dükkanda uydu vardı.Dazzle ile uyduyu bilgisayara bağladım.Programla beraber yapabiliyorsun.eğer bilgisayarının yakınlarında uydu var ise 15 ytl ye felan ucuz dazzeler var.Tv kartları görüntüyü bozuyor biraz.eğer bilgisayarının yakında uydu var ise çok basit.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "piyanist"@tuğberk

Geçen sene benim dükkanda uydu vardı.Dazzle ile uyduyu bilgisayara bağladım.Programla beraber yapabiliyorsun.eğer bilgisayarının yakınlarında uydu var ise 15 ytl ye felan ucuz dazzeler var.Tv kartları görüntüyü bozuyor biraz.eğer bilgisayarının yakında uydu var ise çok basit.

tamam sagol ben bi arastiririm

piyanist

@Sevgili tuğberk kardeşim

İstersen MSN mi al ben sana yardımcı olurum.En azından program aramaktan kurtarırım seni.Dazzle alması sorun değilde verdikleri programlar 5 para etmiyor sonra uğraşıyorsun.C.tesi atakumda Balıkçılarda düğünüm var.İstersen görüşürüz