Denizlispor - SAMSUNSPOR 1-2

Başlatan bluegreen55, 10 Nisan 2006, 01:41:50

« önceki - sonraki »

jean

taraftar super bizim gibi taraftar varmi dun nmalatyasporun taraftari istanbuldan geldim malatya kume dusmicek diyor ustunde gs formùasi konusma bari daha iyi

KotuCocuk55

trt deki görüntüler süperdi,maç sonrası galibiyet sevinci bizleri mutlu etti.İki üç hafatadır trt bizim maçlara özel klipler filan hazırlıyo,özen gösteriyo,güselde oluo tabi! TRT bizleri hayrete düşürüyo!

Bu arada iiki doğdun celil! :wink:

ender

bu macin ozet goruntulerini izleyebilecegim bir site bilen varmi?

ender

Cok tesekkur ederim ahmet.

sezer-55

ahmet kardeş sağolasın golleri seyredememiştim.sağol varol.çok iyi oldu.

samet

artık bundan sonra hep beraberiz...içeride dışarıda sonuna kadar hep beraber...artık deplasmanda 55 gençlik-şimşekler-hırçınlar bunlaarıda görmek istiyoruz...

yaman55

hep destek tam destek aytacın bayrakla kaşkol gitti samet :D

samet

Alıntı yapılan: "yaman20"hep destek tam destek aytacın bayrakla kaşkol gitti samet :D
olsun telafi edriz...

yaman55

maçtan sonra otobüsle gelirken denizliler bizi alkışlıyordu gözlerim doldu aralarından biri çıktı camı kırdı inip dağıtacaktık lavuğu ama şoför durmadı

ngonge

ben bu maçın sonunda otobüsteki sevinç gösterilerine takıldım.
arkada celil, kenan ve kerem vardı. konuşmalarından ve tavırlarından takımı bu oyuncuların idare ettiğini düşünüyorum ben. mesela kerem de iyice özümsemiş ve kendini artık samsunspora vermiş görünüyor. serkan aykut da o maçta olmamasına rağmen bence bu grup içinde. bu aslında iyi bir şey. nihayetinde takım içi kaynaşma ve arkadaşlık söz konusu. mehmet polat ise olaylardan kendini soyutlamış. bence sezon sonu ayrılır, şu zamana kadar zaten uyumsuz bir profil çizdi.

horoz55

samet kardeşim ellerine sağlık.aldım resimleri,ilgili yerlere vereceğim.tekrar emeğine koluna sağlık.

bengülü

Alıntı yapılan: "horoz55"samet kardeşim ellerine sağlık.aldım resimleri,ilgili yerlere vereceğim.tekrar emeğine koluna sağlık.

ellerinize sağlık arkadaşlar resimleriniz çok güzel olmuş horoz 55 aramıza hoş geldin

kadir55ist

selam
samet kardeş ellerine sağlık sizlerle inönüde samiyendede buluşmak dileğiyle...