2017-2018 Transfer Söylentileri

Başlatan ugrass, 02 Haziran 2017, 12:39:46

« önceki - sonraki »

tactician

Alıntı yapılan: slazenger - 30 Haziran 2017, 09:43:40
En önemli transfer kale. Önce tutacanki sonra attığının bi anlamı olsun. Çıktığımız sene Ahmet ŞAHİN sayesinde çıktık desem itiraz edermisiniz!?

kaya da olmadı. iyiki de olmadı.
Üst düzey bir kaleci bulamayacaksak; ayaklarını iyi kullanması, pozisyon bilgisi vs nedeniyle (ki çok zaman önde oynayan bir takım olacağız zaten) Tom Muyters ile devam edebiliriz bence.

samsunsporlu1994

Chibuike,Hasan Hatipoğlu, Abdülkerim,Çağrı Ortakaya bunlar bu lig için alınabilecek iyi oyuncular. Sadece şu alt ligden gelen oyuncu soru işareti,o da alternatif olarak alınmıştır zaten. Genel olarak transferde iyi gidiyoruz diyebiliriz. 3. bölgeye 2 sağlam yabancı transfer edebilir kanatlara da katkı sağlayacak oyuncular alabilirsek ligde hedefe oynayan bir takım haline gelebiliriz. Yabancı oyuncuların kalitesi bizim için belirleyici olur ve kesinlikle hata yapılmamalı. Mevcut kadroya bakıldığında bir 7-8 transfere daha ihtiyacımız var. Ha son olarak Tom Muyters ile bu lig bitmez,bize güven veren iyi bir kaleci lazım.

Levent ÖCAL

1. ligde geçtiğimiz sezon 10-15 arası gol atan siyahi forvet ile anlaşma sağlanmış  :)

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: Levent ÖCAL - 30 Haziran 2017, 11:34:31
1. ligde geçtiğimiz sezon 10-15 arası gol atan siyahi forvet ile anlaşma sağlanmış  :)

Dialiba ve Bekamenga harici bu aralıkta gol atan siyahi oyuncu yok.

cakir55

Dialiba forvet değil zaten Bekamengadır sözleşmesini fesh etmişti zaten.

samsunsporlu1994

Bekamenga Fransa lig 1 ve lig 2 tecrübeleri olan bir oyuncu. Kötü oyuncu değil ancak bize katkısı ne olur bilemiyorum.

55_OrHaN_55

30 Haziran 2017, 12:13:08 #381 Son düzenlenme: 30 Haziran 2017, 12:20:04 55_OrHaN_55
Böylesine zevkli bir "Transfer Dedikoduları" sayfası sezonu hatırlamıyorum. :)  Bu arada Canberk Aydın da bizimle imzalayacakmış.

Shane_Falco

cakir55

Alıntı yapılan: Levent ÖCAL - 30 Haziran 2017, 11:34:31
1. ligde geçtiğimiz sezon 10-15 arası gol atan siyahi forvet ile anlaşma sağlanmış  :)
Kaynak nedir ?

AhmetDenizci

30 Haziran 2017, 12:41:03 #384 Son düzenlenme: 01 Temmuz 2017, 00:21:10 AhmetDenizci
Resmi siteden şimdiye kadar yapılan açıklamalar:

1. Kulübümüz 2017-2018 TFF 1.Lig sezonunda Teknik Direktörlüğü için Sayın Alpay Özalan ile anlaşmıştır.

2. Geride Bıraktığımız 2016-2017 sezonunda kadromuzda olan ve sözleşmesi sona eren oyuncumuz Erkam Reşmen ile 2 yıl için anlaşmaya varılmış ve sözleşme imzalanmıştır.

3. Geride Bıraktığımız 2016-2017 sezonunda kiralık olarak kadromuzda olan ve sözleşmesi sona eren oyuncumuz Gökay Iravul ile 2 yıl için anlaşmaya varılmıştır. 16 Haziran 2017 Cuma günü sözleşme imzalanacaktır. (Akıbeti ne oldu belli değil ?)

4. Futbol yaşamlarına Samsun alt yapılarında başlayan iki değerimiz Furkan Köse ve Ercan Yazıcı'nın, geride bıraktığımız sezonda sona eren sözleşmeleri iki yıl için yenilenmiştir.

5. Süper Lig ve TFF 1.Lig tecrübesine sahip olan stoper oyuncusu Hasan Hatipoğlu ile iki yıllık sözleşme imzalanmıştır.

6. Yönetim kurulumuzun katılımıyla düzenlenen imza töreninde John Chibuike ve Çağrı Ortakaya ile 2'şer yıllık sözleşme imzalandı. Samsunspor ailesi olarak kendilerine başarılar diliyoruz.

7. Yönetim kurulumuzun katılımıyla düzenlenen imza töreninde Oğuz Gürbulak'la 2, Abdülkerim Bardakçı'yla 1'er yıllık sözleşme imzalandı. Samsunspor ailesi olarak kendilerine başarılar diliyoruz.

8. Yönetim kurulumuzun katılımıyla düzenlenen imza töreninde Ufuk Budak'la 2 yıllık sözleşme imzalandı. Samsunspor ailesi olarak kendisine başarılar diliyoruz.

Desiqner

Bruno Mezenga olsun isterim.Gerçekten faydalı bir oyuncu.

tactician

bakamenga sözleşmesini feshetmiş; doğru.
geçen sene 14 gol atmış.
kendisi Kamerun Yaounde doğumlu.

bir ara ismi de sosyal medyada yer almıştı. Alpay'ın eski talebesi; benim de çok beğendiğim Bruno Mezenga.
Sözleşmesi 1 yıl daha devam ediyor gerçi.
Brezilyalı geçen sene normal sezonda 16 play-off yarı finalinde giresun'a 1 olmak üzere toplamda 17 gol atmış.

55_OrHaN_55

Oldu olacak şu Murat Akın'ı da alsalar bari :)

Raqua55

Ofoedu takımdan ayrıldığını Açıklamış.Olabilir  mi acaba ?

55.hakan

Alıntı yapılan: Raqua55 - 30 Haziran 2017, 17:28:22
Ofoedu takımdan ayrıldığını Açıklamış.Olabilir  mi acaba ?
Olamaz geçen sene 7 gol atmış ki olmamalı da bana göre vasat ve mental olarak sorunlu bir oyuncu