Kongre Süreci

Başlatan samsunum, 28 Mayıs 2014, 13:11:25

« önceki - sonraki »

evolution55

erkut tutu ismi sosyal medyada da dolaşmaya başladı,bu hafta inşallah şekillenir birşeyler

evolution55

bu arada fanatikteki habere göre Fildişi Sahilleri Türk Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, iş adamı Osman Gümüşkaya, başkan adayı olduğunu açıklamış. adam fildişindeki işini gücünü bırakıp başkan adayı oluyor

Aslankaya

Alıntı yapılan: Umut ÖZEN - 19 Mayıs 2014, 15:27:17
Ona git dilen buna git dilen masaya elini vuran başkan olmadığı sürece biz çok eziliriz bir an önce kongreye gidilmeli

Alıntı yapılan: Umut ÖZEN - 19 Mayıs 2014, 15:22:29
Y A P A M I Y O R L A R   32 yaşındayım dünden beri hüngür hüngür ağlıyorum bunu yapmaya kimsenın hakkı yok buralarıda gördük bir an önce kongreye gidilmeli bırakmalılar.

zamanla insanların fikirleri düşünceleri hayata bakış açıları değişebilir.bu doğal birşeydir.
senin emin kar ile ilgili düşüncelerin 15 günde nasıl değişti merak ettim.
yanlılş anlama,zengin bir iş adamı çıkmayacaksa ben de emin başkanın devam etmesi taraftarıyım ama senin bu farklı yorumların şaşırttı beni.
düne kadar dilenci diyorsun şimdi ise farklı konuşuyorsun.

Ertuğrul Sağlam

09 Haziran 2014, 13:38:29 #123 Son düzenlenme: 09 Haziran 2014, 13:41:46 Ertuðrul Saðlam
Alıntı yapılan: evolution55 - 09 Haziran 2014, 13:24:59
bu arada fanatikteki habere göre Fildişi Sahilleri Türk Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, iş adamı Osman Gümüşkaya, başkan adayı olduğunu açıklamış. adam fildişindeki işini gücünü bırakıp başkan adayı oluyor
Orduspor'a aday olmasın!

jean

Orduspor a ama bence reklam 150 milyon tl lik butcesi varmis guya

Nuri Asan

şu interneti icat edene o kadar kiziyorum ki bazen.  la eline klavye alan ortaya laf atiyor. 150 milyon reklam bütçesini fener bile göremez.  neyin kafasi bu.

erkut tutu destek görmeden aday olmaz.

bu camiada cok ts li var. onlar temizlenmeden başarı da olmaz. başarı sadece süper lig de değil.  entrika olmasın şu takimda sadece Samsunsporlular olsun ben bu lige razıyım. süper lige cikcanda ne olcak. bir dunya ugursuz at suratli binler ususecek. bir o kadar da istanbul takim taraftari deplasman tribununde.

bosverin boyle iyi kafamiza göre. 

GurbetciFanatik

Adnan Ölmez
Mazhar Basoglu
Sezgin Gümüs
Fuat Köktas
Hakki Tomac
Erkut Tutu
Kazim Gürol Yilmaz
Emin
istikrara bi bakin.
:kafa: :kafa: :kafa:

son 10 senede Takimlar bu kadar Teknik Direktör degismezken biz neredeyse  8 senede 8 Baskan degistirdik.

Gelen 1 sene kaliyor sonra kaciyor yada birakmak sorunda kaliyor.
Samsunspor Baskanlik koltuguna oturmakda kalkmakta cok kolaya malesef.

evolution55

Shane_Falco

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 09 Haziran 2014, 16:40:44
Adnan Ölmez
Mazhar Basoglu
Sezgin Gümüs
Fuat Köktas
Hakki Tomac
Erkut Tutu
Kazim Gürol Yilmaz
Emin
istikrara bi bakin.
:kafa: :kafa: :kafa:

son 10 senede Takimlar bu kadar Teknik Direktör degismezken biz neredeyse  8 senede 8 Baskan degistirdik.

Gelen 1 sene kaliyor sonra kaciyor yada birakmak sorunda kaliyor.
Samsunspor Baskanlik koltuguna oturmakda kalkmakta cok kolaya malesef.

Hocam lafım sana değil yanlış anlamazsın umarım.
Bu laf tamamen Samsun bilinç altına

Emin Kar'ı tanımam etmem. Dikkat çekeceğim şeylere de takılan bir insan olduğunu da sanmıyorum. Ama benim içime sinmiyor belirtmek istedim.

Adnan Ölmez'den, Sezgin Gümüşler'lerden, büyük başkan Kazım Gürol Yılmaz'lara kadar takımı batıran tüm bu insanları anarken adını soyadı büyük harflerle dikkatli dikkatli yazarken,

Emin başkanı ise sadece yeğenimiz, üst komşunun küçük oğlu, kapıcının çırağından bahseder gibi öylece Emin yazıp geçersek,
Emin dilenmekten başka ne yaptı dersek,
Emin ayak oyunlarında dersek,

Biz takımın zor günlerinde bu işi yüklenen insanlardan bahsederken gerekli saygıyı göstermeyip ardından tekrar başkan olsun tekrar aday olsun diye isteklerde bulunursak kayyumuda, amatörüde hakediyoruz demektir. Biz bu derece nankör bir memleket değildik. Neler oldu, nasıl oldu anlayabilmiş değilim...

GurbetciFanatik

Shane_Falco
yanlis anlamadim , bilki sadece Emin yazmam onu en cok sevdigimdendir.
Onun herkesten daha cok Samsunsporlu oldugu ve ne kadar sevdigini biliyorum.
O ne reklam pesinde nede para.

Sadece Emin yazmam samimiyetimdendir ona karsi.
Emin Kar yazsaydim oda ötekiler gibi sadece Baskan olursu siralamada.

ask55

kongreye 4 gün kaldı.
hala aday yok.
hiç ihtimal vermesem de kayyuma kalma gibi bir durum olursa siteden bir liste çıkarılsın bence.

mehmet yılmaz

Bence site yapması gerekeni yapması gerektiği zamanda yapmıştır.
Bir daha asla böyle bir şey yapmamalıdır. Çünkü kıymet-i harbiyesi yok, gücümüz yok.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 10 Haziran 2014, 16:04:44
Bence site yapması gerekeni yapması gerektiği zamanda yapmıştır.
Bir daha asla böyle bir şey yapmamalıdır. Çünkü kıymet-i harbiyesi yok, gücümüz yok.

abi bu camiada kime ne zaman değer verildi ki?

takimi asla başı one yere birakmayan ismail uyanig a mi, mangal gibi yurekli emin abiye mi, şampiyonluga oynatan hasbi agaya mi.

trabzonspor batmadigi surece aramiza nifak sokanlar olacaktir. ilk once onlarin temizlenmesi gerekir.

final macinda gördük ne kadar sahipli olduğumuzu.

ama ne olursa olsun bugün hasbi agayi nasil saygi ile aniyorsak, ismail baskani ozluyorsak yarinda o elini taşın altina koyanlar hatirlanacaktir. kimse bu konuda canini sikmasin.

güç mü.  herşey para ama aslinda herşey degil. 2 senede imkansizliklari başardık.

yirmiuc

Bazı arkadaşlar beni sürekli Emin Kar'ı eleştirmekle suçluyorlar. Benim öyle bir niyetim yok. Sadece durumu söylüyorum.

LİSTEYE KARIŞMAM

Kongrede aday olan kim varsa seçildikten sonra elinden gelen imkanıyla yardımcı olmaya çalışacağını ifade eden AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, "Ancak herhangi bir listeye ve kongreye karışacak değilim" dedi

TEMLİKLER YAPILANDIRILMALI
AK Parti İl Başkanı ve eski Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş, yaklaşan kongre öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Kongrede aday olan kim varsa seçildikten sonra elinden gelen imkanıyla yardımcı olmaya çalışacağını ifade eden Başkan Köktaş, "Ancak şunu özellikle belirtmek istiyorum. Temlikler yapılandırılmadan kimse benden bir şey beklemesin.  Kulüpten alacağı bulunan eski başkanların, yöneticilerin temlikleri yapılandırılmalı. Samsunspor bir kongre süreci yaşıyor. Herhangi bir listeye ve kongreye karışacak değilim. Sadece Fuat Köktaş mı var bu memlekette. Bu şehirde ah de vefa denen birşey yok. Mesela Emin Kar, şuanda 'Ben aday değilim ama yan cebime koyun' diyor.

Bazı kesimler tarafından 'sen siyaset adamısın Samsunspor sana lazım' demeye getiriyorlar. Samsunspor'un bana siyasi bir yarar sağladığı yok. Öyle gibi gösterilmek isteniyor. Böyle bir şey yok. Ben seçim geçirdim. Bana destek olması gerekenler köstek oldular. Bu zaman kadar Samsunspor'a hep sahip çıktık" dedi.  

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU

http://habergazetesi.com.tr/spor/26714/listeye-karismam-/

yirmiuc

Kongreye sadece 1 üye gelmiş. Ahmet Sinan Örsmen. Kendisini kutluyoruz.  >l<
http://dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=97525