Kongre Süreci

Başlatan samsunum, 28 Mayıs 2014, 13:11:25

« önceki - sonraki »

beşnumara

Hükümetin valisi hükümetin adamına ayar vermeye mi çalışmış :) kulüp üzerinden hesaplaşmaya devletin valisi de katıldı işe bak :)

cgr

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 04 Haziran 2014, 17:14:48
Aklında var mıdır yok mudur bilmem ama sanki burada Galip Öztürk kastedilmiş.

Yazmayacaktım ama benimde ilk aklıma gelen kişi.

yirmiuc

Kulubu kurtarabilecek bir kac kisiden biri Galip Ozturk.
İnsallah soylentiler dogrudur.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

beşnumara

Parası olan adam bi zahmet bu kulüpten uzak dursun. Bize akıllı bir yönetim lazım. Ne zaman benim param var zenginim diye gelen adam bu kulübü mahvetti gitti.

Sadece Samsunspor

Galip bizi superlige cikarir ama cikiknca rahat birakmaz emin olun. Kulubu lige cikinca sirkete donusturup borsada indir kaldir yaparak milletin paralarini cukka yapacak.

##kdc##

Galip Öztürk gelirse 3 sene içinde sonumuz göztepe gibi olur, her sezon başka birine satılırız ihaleyle..

özkan

Yok anlamadığım şu,sıradan bir türk vatandaşı olarak soruyorum Samsunspor taraftarı olarak değil,Galipiniz Öztürkünüz bu klübe ne verdi ? Allah için 3 madde sayın ! Ne verdi de bu kadar ağlıyosunuz belinin dibinde ?

samsunsporlu1994

Bana göre vermiştir başkasına göre vermemiştir. Hiç birşey vermedi dersek haksızlık olur. Bu takım şampiyon olduğu sezon lige çıktıysa en büyük paylardan biri Galip Öztürk'ündür. Bu kulübün ne zaman başı sıkışsa ilk önce Galip Öztürk'e gidiliyor. Temlik koymuş koymamış orası ayrı konu. Süper Ligdeki Kazım Yılmaz döneminde kişisel sorunlar ön plana çıkmış olabilir,ancak Galip Öztürk ne verdi bu kulübe dersek doğru olmaz. Başkan Emin Kar'a soralım söylesin Galip Öztürk başkanlığı döneminde ne kadar yardım etmiş,basına yansıyanların haricinde. Galip Öztürk aday olur mu olmaz mı onu bilemeyiz ancak Kulübün durumu iyi değil. Kim Başkan olursa olsun o duruma geldik. Allah sonumuzu hayır etsin...

samuray

bencede emin başan gereken desteği bulup devam etmeli yeterki şehir sahip çıksın başkana

lato

Valinin açıklamada yardım eden iş adamlarının ve siyasetçilerin başkana güvendiği için destek verdiğini anlıyoruz. Herhangi bir iş adamı gelse onu da yalnız bırakacaklar. O da temliği koyup gidecek. Başkan devam ederse bizim açımızdan iyi olur. Destek verilmesi için ve desteğin kalıcı gelir elde edecek projeler üretilmesi için baskı kurmak gerek

GurbetciFanatik

Emin Baskan kalsin , yönetimede sehrin önde gelenlerden bir iki tane girsin ve eski futbolculardan bir iki tane gelsin yeter.

3 saglam takviye yapilsin eldeki kadro tutulsun bi kac tane haric , seneye sampiyonuz.

Ne kadar kolaymis demi yazmasi  :evet:

ChucKeR

başarı sadece üst ligde olmak mı emin değilim.

bana parasız yönetimlerin yaptığı icraatlar daha fazla hitap etti açıkcası. store , dergi vs. halka indi camia. şu temlikler olmasa devamı da gelecekti çünkü taraftar vardı o idarede.

bu seneki keyfi hiç bir yıl almadım sonu kötü bitse de. çoklarına rahatsızlık veren oyun beni başka sarıyodu çünkü bu takımın fatih şenli, abdullü, dimitrovlu takımdan daha kötü olduğunu biliyodum. bakan da elini eteğini çekmişti, takım tamamen taraftara kalmıştı tamamen benim takımımdı artık tam olarak.

ben hakan arslanı güngörenden alıp sivasa basmayı seviyorum açıkcası. uğur boral'ı zengin etmeyi değil. ( o yüzden umar'ı da basalım erciyese afrika bizimdir yenisi gelir :D )

anıl dilaverin transferinde ne kadar menajer payı verildi acaba hep merak ettim mesela. serdar gürler'den fazlasının ne olduğunu da.

ahmet şahin o golü bilerek mi yedi? 30 kere izledim o golü. peki kim yaptırdı acaba bunu ahmet'e. bu entrikları bana düşündürmemek en büyük icraat bence.

yani huzurlu 1. ligi entrikalı süper lige değişebilirim gerekirse.

bunlar fakir edebiyatı tabi ben buna alıştım bunca yıl. bu düşünce yapısına sahip olmam doğal. 5 sene sonra sonra şampiyon olacağız hayaline de hiç inanmadım o yüzden. bu adamlardan gelen hiçbir vaade de inanmayacam bu saatten sonra. kim haklı kim haksız herşey ortada.

CoRaqLi55

Kim ne derse dersin emin başkan bu takımı bu sene yapabileceklerinin üzerine cıkartmıstır neredeyse sıfır destekle az daha süper lige cıkartıyodu takımı inşallah yeniden başkan olmaya karar verirde rahat bi nefes alırız

Aslankaya

Alıntı yapılan: CoRaqLi55 - 06 Haziran 2014, 15:00:01
Kim ne derse dersin emin başkan bu takımı bu sene yapabileceklerinin üzerine cıkartmıstır neredeyse sıfır destekle az daha süper lige cıkartıyodu takımı inşallah yeniden başkan olmaya karar verirde rahat bi nefes alırız

nasil sifir destekle? emin kar ve yönetiminin bu kulübü idare edecek ekonomik gücü yok ki. birilerinin desteği olmasa buralara kadar gelemezdik. rahat bir nefes almak istiyorsak parali bir iş adaminin gelmesi lazim.Fuat koktasin,suat kilicin kuklasi olmaktan kurtulmaliyiz.emin kar ve yönetimi ateşten gömlek giyip yola ciktilar başarıya çok az kalmisti ama olmadi.

Ligi 13.sırada bitirmekle, finalde kaybetmek arasında hic bir fark yok. boş geçen bir sezon oldu.

Emin karin doğrulari kadar yanlislari var.hatir için biraz da duygusal bakildigi için burada yazilmiyor.

Akpnin güdümünden kurtulmaliyiz.emin kar gitse yerine gelecek kişinin siyasete yamanmaya calisan biri olma ihtimali de var.iki ucu pis değnek durumları.

lato

Alıntı yapılan: Aslankaya - 06 Haziran 2014, 15:27:50
nasil sifir destekle? emin kar ve yönetiminin bu kulübü idare edecek ekonomik gücü yok ki. birilerinin desteği olmasa buralara kadar gelemezdik. rahat bir nefes almak istiyorsak parali bir iş adaminin gelmesi lazim.Fuat koktasin,suat kilicin kuklasi olmaktan kurtulmaliyiz.emin kar ve yönetimi ateşten gömlek giyip yola ciktilar başarıya çok az kalmisti ama olmadi.

Ligi 13.sırada bitirmekle, finalde kaybetmek arasında hic bir fark yok. boş geçen bir sezon oldu.

Emin karin doğrulari kadar yanlislari var.hatir için biraz da duygusal bakildigi için burada yazilmiyor.

Akpnin güdümünden kurtulmaliyiz.emin kar gitse yerine gelecek kişinin siyasete yamanmaya calisan biri olma ihtimali de var.iki ucu pis değnek durumları.

Ligi 13. bitirmekle final oynamak arasında çok büyük fark var. Şu anda futbolcularımız ön plana çıkmış durumdalar. Süper lig ve PTT 1 ligden ilgilenen bir çok kulüp var. Paralı dediğimiz başkanların bu işi becerebilecek kapasitede olduğunu düşünsem sana hak verirdim. Ama herhangi bir iş adamı geldiği zaman yine siyasetçiler ve diğer iş adamları tarafından yalnızlaştırılacaktır. Çok da değişen bir durum olmayacak yani. Hatta sorumsuzca yapacağı reklam amaçlı transfer harcamalarıyla borcumuzu da katlayıp gidecek olması muhtemel olacaktır. Başkan Samsun'da iş adamlarını ve siyasetçilerinin birliğini az çok başarmış durumda. Gayet makul transferlerle takıma da ivme kazandırmış durumda. Her zaman istikrardan yanayım. Başkana desteğin artırılmasını sağlayabilsek devam etmesi çok mantıklı olacaktır. Ama bu da sürekli yönetimin, teknik kadronun, futbolcu kadrosunun değişmesini savunan biz taraftar topluluğu için zor bir adım olsa gerek. Paralı bir başkanda samimiyet olması gerekir. Malesef o da bizim şehrimizde bulunmayan bir erdem..