Kongre Süreci

Başlatan samsunum, 28 Mayıs 2014, 13:11:25

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

valinin açıklamalarını samimi bulmuyorum. ve kendisine hic guvenmiyorum. sanki açıklama yapmak zorunda yada kendini oyle mecbur hissettiği için konuşuyor. 

ngonge

Mesajıma gereksiz şekilde olayı kişeselleştiren mesajlar atılmış. Bunların üzerine konuşmaya gerek yok, fikir üzerine konuşalım.

Ben takımın orada burada dilenen bir takım görüntüsünde olmasında hoşnut değilim, hoş o şekilde bile para bulunamıyor. Profesyonel bir şekilde, kimseyi rahatsız etmeyecek bir sponsor ile, 1 yıllık bir anlaşma hem yönetimin devamını hem de takımın şu zor dönemi atlatmasını sağlayabilir diye düşündüm.

samsun 55

Erkut Tutu liste hazırlıyormuş kaynak Hüseyin Karataş

lato

Alıntı yapılan: ngonge - 08 Haziran 2014, 21:51:44
Mesajıma gereksiz şekilde olayı kişeselleştiren mesajlar atılmış. Bunların üzerine konuşmaya gerek yok, fikir üzerine konuşalım.

Ben takımın orada burada dilenen bir takım görüntüsünde olmasında hoşnut değilim, hoş o şekilde bile para bulunamıyor. Profesyonel bir şekilde, kimseyi rahatsız etmeyecek bir sponsor ile, 1 yıllık bir anlaşma hem yönetimin devamını hem de takımın şu zor dönemi atlatmasını sağlayabilir diye düşündüm.

Hocam isim değiştiren iki takım daha bu sene düştü. Milletin ağzına sakız olmaları da cabası. İyi niyetle söylediğin çok belli ama geçici olarak katkı verecek bir durum. Dilenmekten yine kolay kolay kurtulamayacaksın. Neredeyse bütün Anadolu takımları borçlarla boğuşuyor. Bizim gibi tribünü olan bir takım için hoş bir fikir değil bence. Bu konuda bütün Anadolu tribünlerinin bir hareket edip hükümete TFF'ye adım attırması çok daha kalıcı bir çözüm olur. Neredeyse bütün kulüpler eski başkanlarından kalan pislikleri temizlemek için can çekişiyor. Harcamayı sorumsuzca kim yaptıysa cefasını da kendisi çekmeli. Dünyaları harca sonra bana borçlusun deyip temliği koy git. Bu konuda adım atılıp kulüp başkanlarının harcamalarına sınır getirilmesi gerekir.

Ellibeş Numara

Emin Kar'ın, 15 Haziranda Tekrar Aday Olacağının Duyumunu Aldım. Bekleyelim Görelim..

eprianu

08 Haziran 2014, 23:03:50 #110 Son düzenlenme: 08 Haziran 2014, 23:07:48 eprianu
Ağzından Samsunspor'u düşürmediği halde zor durumdaki takıma yardım etmeyen
sözüm ona trilyon sahibi sahtekarlar, kodamanlar gelip bu takımı kendi emelleri için kullanacağına
Emin Kar veya Erkut Tutu gelsin. Alıştık zaten sıkıntı çekmeye çok koymaz artık bize

Ayrıca bu takım bunca sıkıntıya rağmen Süper Lige tekrar çıktığında sokaklarda
Galip Öztürk ve Kazım Yılmaz naraları atacak olanlara da şimdiden yazıklar olsun.
Bu isimleri bu takımdan uzak tutmak da artık bize kalacak! Bu takım yol geçen hanı değil;
iyi günde sömürmek için başkan ol kötü günde 3 maymunu oyna!

Ayberk

Erkut Tutu aday olacaksa ben de liste hazırlıklarına başlayayım bari zzzzz

samsunsporlu1994

Erkut Tutu ismi insallah dogrudur. Camiayi taniyor,baskanligi doneminde de ekonomik sikintilarla ugrasmisti. Su an ki duruma yabanci degil. Samsunspor icin dogru isimlerden biri gibi duruyor.

lato

Futbolun anasını ağlattılar zaten ülkede. Samsunspor'a başkan bulamamışız ne fark eder..

yirmiuc

Erkut Tutu, daha once de zor sartlarda basarili olmustu. Liderlik ve yoneticilik vasiflari olan birisi. İnsallah tekrar gelir.

Emin kar'a da emekleri icin tesekkurler. Ama kucuk ayak oyunlari pesinde olmasin..
Kac defa kesinlikle aday olmayacagini soyledi. Simdi ortaya adaylar cikinca yan cizmesin.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

lato

Alıntı yapılan: yirmiuc - 08 Haziran 2014, 23:56:17
Erkut Tutu, daha once de zor sartlarda basarili olmustu. Liderlik ve yoneticilik vasiflari olan birisi. İnsallah tekrar gelir.

Emin kar'a da emekleri icin tesekkurler. Ama kucuk ayak oyunlari pesinde olmasin..
Kac defa kesinlikle aday olmayacagini soyledi. Simdi ortaya adaylar cikinca yan cizmesin.

İsa KARACABAY da Erkut TUTU'ya ulaştık kendisinin bile haberi yok aday olduğundan yazmış Twitter'da. Hele aday olanlar adaylığını kendi ağzından açıklasın ondan sonra konuş ayak oyunlarını.

##kdc##

gece 12 olmuş hala Emin Kar'a sallama peşindesin bilader ya, dua et de haftaya kadar bir aday çıksın piyasaya. Bir kere de isimleri bırakalım da şu takımın hayrına dua edelim.

cgr

09 Haziran 2014, 00:48:05 #117 Son düzenlenme: 09 Haziran 2014, 16:08:21 ##kdc##
Alıntı yapılan: lato - 09 Haziran 2014, 00:16:27
İsa KARACABAY da Erkut TUTU'ya ulaştık kendisinin bile haberi yok aday olduğundan yazmış Twitter'da. Hele aday olanlar adaylığını kendi ağzından açıklasın ondan sonra konuş ayak oyunlarını.

La İsa Karacabay dediğin kişi kim :) güldürme gece gece kardeşim :) Bi b*k bildiği yok :)

Nuri Asan

erkut tutu ben adayim diye bir aciklama yapmadim dedi haberi uyduranlara da iyice kaptırdı. 

son güne kadar ne olur bilinmez ama bomba isteyen olursa atarim.

Hakkı Tomac.

Shane_Falco

Sendeki bu Emin Kar'a sallama merakı nedir çözemedim...